- nekretnine Jazine prodaja

  • Za upit "nekretnine jazine prodaja" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.949 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZADAR, Voštarnica, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, JAZINE 1 LIPOTICA JEDINSTVENA I VRHUNSKA LOKACIJA U ZADRU U prodaji je stambeno poslovni objekt koji se nalazi na parceli od 530 m2. Kuća prizemnica izgrađena prije 1968. godine koju je potrebno u potpunosti renovirati površine 60 m2, te zasebni poslovni prostor od 50 m2, koji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR ? JAZINE II, prodaje se šarmantna kuća u nizu površine 89 m²! Na izvrsnoj, frekventnoj i atraktivnoj lokaciji smještena je ova uređena i funkcionalna kuća u nizu, koja nudi mnogobrojne mogućnosti prenamjene u turističke, stambene ili poslovne svrhe. Kuća ima ukupnu neto korisnu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 492.000 €, 123,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2025.,

www.crozilla.com

Cijena: 492.000 € Površina: 123,16 m2 Cijena po m2: cca 3.995 €/m2 PRODAJA ILI ZAMJENA - Stan ? Jazine, Zadar Na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u poznatoj zadarskoj zgradi Ljepotica, u ponudi je prostran stan smješten na prvom katu s otvorenim pogledom na uvalu Jazine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jazine prodaja'
220.000 €
500.000 €
500.000 €
  Zemljište, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 530,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se ovo izuzetno atraktivno i rijetko građevinsko zemljište ukupne površine 530m2 sa starom kućom i poslovnim prostorom u širem centru grada Zadra. Parcela se nalazi na samo 100 metara od najpoznatije zadarske uvale - Jazine, od užeg centra grada udaljena je svega 1km, a isto....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bili Brig, 500.000 €, 530,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Bokanjac, 558.000 €, 558,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika, izvrsna pozicija!!! Zadar - Jazine OPIS NEKRETNINE: Idealno za gradnju obiteljske kuće ili manje zgrade. 16 m širine * 35 m dužine. Svi priključci uz parcelu. Izvrsna pozicija!! Blizina kolodvora, trgovinskih centara, plaže, škole,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 389.000 €, 88,87 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Uređen trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zada Uređeni trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zadar U prodaji je moderno uređen i potpuno namješten trosoban stan s vlastitim vrtom i natkrivenom terasom, smješten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Za ozbiljnog i financijski spremnog kupca tražimo stan površine oko 45 m2 na području Jazina, Višnjika ili Bulevara. - Poželjno prizemlje s vrtom ili prvi kat - Stan treba biti u useljivom stanju - Prednost mirnije lokacije i urednog vlasništva Vlasnici koji razmišljaju o prodaji....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 375.000 €, 215,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvojna kuća smještena u atraktivnom dijelu Zadra, na Jazinama, u neposrednoj blizini Galerije. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan gradski život ? škole, vrtića, ambulante, trgovina i ostale infrastrukture dostupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 5.000.000 €, 5182,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Poslovna zgrada, Zadar-Centar, Zadar, 5182m2 PRODAJA, ZADAR, POSLOVNA ZGRADA S POMOĆNIM OBJEKTOM Prodaje se poslovna zgrada s pomoćnim objektom ukupne tlocrtne površine 5.182 m2 na parceli ukupne površine 10.843 m2. Sama parcela s objektima se nalazi z K2 zoni - poslovna....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZADAR, Bulevar, 210.000 €, 89,01 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Lipotica, prodaje se samostojeća kuća prizemnica od 60 m2 stambene površine i poslvoni prostor od 50 m2 izgrađeni na zemljištu od 530 m2 prije 1968 godine. . KUĆA: jedna spavaća soba, dnevni boravak + kuhinja + blagovaona i kupaonica. POSLOVNI PROSTOR: jedna velika prostorija,....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 990.000 €, 786,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dio kuće s 3 stana (jedan je rohbau u potkrovlju) te velikim podrumom, spremištima i garažom. Objekt se nalazi u mirnoj ulici u naselju Jazine, nedaleko od City galerie. Stanovi su etažirani te posjeduju svoje priključke. Ukupna etažirana površina svega iznosi preko 786....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 217.000 € na 205.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Jazine, 205.000 €, 64,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 230.000 €
29.03.2026 - 217.000 €
14.05.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na odličnoj lokaciji ? Zadar, Ulica Ante Starčevića Na prodaju je funkcionalan stan za adaptaciju smješten u Zadru, u Ulici Ante Starčevića, ukupne površine 63,94 m². Stan se nalazi na 1. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade iz 1979. godine koja posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 441.490 €, 260,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNI PROSTOR 260 m² ? MOGUĆA PODJELA NA 3 CJELINE, ZADAR CENTAR Prodaje se poslovni prostor površine 259,70 m² na 1. katu poslovne zgrade City Galleria, Polačišće ul., Zadar. Prostor ima funkcionalan i fleksibilan tlocrt koji omogućuje podjelu na tri samostalne poslovne cjeline,....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 515.000 €, 100,00 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj skriveni dragulj nalazi se na idealnoj lokaciji, na pješačkoj udaljenosti od Gradske galerije, autobusnog kolodvora Zadar, sportskog centra Višnjik i brojnih trgovina mješovitom robom. Smještena na velikodušnoj parceli od 750m2, ima mjesta za veliki vrt ili potencijalno pomoćni....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Jazine, 375.000 €, 215,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj elegantni trosobni stan nalazi se na Prvom katu i nudi savršeni spoj udobnost, prostor za goste ili atraktivnu nekretninu koja se sastoji od trosobnog stana smještenog na Prvom katu, te poslovni prostor u Prizemlju. Prostor se može prenamijeniti u Garažu ili koristiti za poslovni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 373.700 €, 101,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR -RELJA (JAZINE)-STAN U ATRAKTIVNOJ ZGRADI POSLOVNO STMBENE NAMJENE 101m2 - PRILIKA! IZUZETNO KVALITETNA GRADNJA! TOP LOKACIJA! Prodaje se poslovno - stambena nekretnina neto korisne vrijednosti 86 m2, ukupne površine 101 m2, na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zadru - Relja!....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 6.000.000 €, 14861,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Benkovačka cesta, Zgrada, 6.000.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS ZADAR - IZVRSNA LOKACIJA! Poslovni kompleks smješten je u najfrekventnijoj komercijalnoj zoni u Zadru, neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland, SuperKonzum i Lidl, Kompleks se prostire na ukupnoj površini od 14.861,00....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća prizemnica površine 110 m2 na parceli od 530 m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, svega par minuta pješice do samog centra grada. 100 m od mora. Nekretnina je idealna za gradnju višstambene zgrade, obiteljske kućeUredno vlasništvo. ID KOD AGENCIJE: K-B-584 Ivana Bajlo....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 385.000 €, 70,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem potpuno namješten stan, na 5.katu zgrade s liftom. Sastoji se od open space dnevnog boravka i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupaonice, natkrivenog balkona i lođe. Stan je jugozapadne orijentacije uz obilje dnevnog svjetla. U tijeku energetska obnova zgrade i obnova krova te zamjena....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 225.000 €, 86,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - JAZINE, ATRAKTIVAN STAN U PRIZEMLJU, 86 m2 NAMJEŠTEN + 141m2 OKUĆNICE S POGLEDOM NA VRT, UHODAN U TURISTIČKOM NAJMU! IMA KATEGORIZACIJU! 2 BALKONA! Prodaje se komforan, jako lijepo namješten stan na atraktivnoj lokaciji Jazine, Zadar. Stan se prostire na 86 m² stambenog prostora....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 100,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća prizemnica na površini zemljišta od 530m2. Kuća ima površinu od cca.100m2 a sastoji se od stambenog i poslovnog dijela. Poslovni dio od 50m2 se sastoji od jedne veće prostorije, toaleta i terase. Stambeni dio koji također ima cca.50m2, sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 210.000 €, 52,80 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan koji se nalazi u gradu Zadru. -Stan je smješten na 1. katu stambene zgrade u Zadru, ima ukupnu površinu od 52,80m2 te je idealan za svakodnevni život, ali i kao odlična investicija za najam. Stan se sastoji od: -Dvije spavaće sobe koje pružaju dovoljno prostora za obitelj....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 87,00 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u prizemlju zgrade na frekventnoj lokaciji u uvali Jazine. Sastoji se od ugostiteljskog objekta 46,43 m2, skladišnog prostora 35,56 m2 i sanitarnog čvora 5,26 m2, ukupno 87,25 m2. Ispred prostora se može staviti još par stolova. Pogodan za restoran, fast....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća prizemnica površine 110 m2 na parceli od 530 m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, svega par minuta pješice do samog centra grada i 100 m od mora. Nekretnina je idealna za gradnju višestambene zgrade, obiteljske kuće ili objekta za turističku djelatnost. Za sve....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 530,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se je građevinsko zemljište u centru grada Zadra sa ucrtanom kućom 110 m2, ukupne površine 530 m2, na top lokaciji, samo 100 m od mora i 200 m do užeg centra grada- poluotoka. Svi sadržaji potrebni za život i stanovanje, kao što su supermarket, restaurant, caffe bar, frizer,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 389.000 € na 379.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Jazine, 379.000 €, 98,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 399.000 €
29.03.2026 - 389.000 €
17.04.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Zadar-Centar, Borik, 4s, 98m2 PRODAJA, KOMFORAN 4-SOBAN STAN, ZADAR, BORIK, 98 m2 Prostran i ugodan 4-soban stan izvrsnog tlocrta na prvom katu ( od ukupno 3 kata) uredno održavane stambene zgrade, na izvrsnoj i atraktivnoj lokaciji, blizu mora i plaže, u jednom od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com