• GoHome Professional
nekretnine GENERALSKI STOL prodaja - GoHome
  • nekretnine GENERALSKI STOL prodaja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine GENERALSKI STOL prodaja

  • Za upit "nekretnine generalski stol prodaja" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 562 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 158 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, GENERALSKI STOL, 55.000 €, 1166,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BUKOVLJE ? PRILIKA ZA VLASTITU RIVU NA MREŽNICI! U ponudi imamo prekrasno zemljište površine 1.166 m², smješteno tik uz obalu rijeke Mrežnice, u mjestu Bukovlje. Teren je potpuno ravan, s izravnim pristupom rijeci i već uređenim prostorom za opuštanje ? drveni dok, stol i klupe idealni....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 366.000 €, 18170,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Veliko imanje uz rijeku Mrežnicu koje se sastoji od građevinskog i poljoprivrednog zemljišta. Izuzetna rijetkost u ponudi budući da ima površinu od 18.000m2 od čega je polovina unutar zone građenja. Savršena lokacija za bavljenje djelatnostima vezanim uz turizam i sport. Parcele se....

 
 
 
 
+36%

Promjena cijene sa 22.000 € na 30.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, GENERALSKI STOL, 30.000 €, 1507,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 22.000 €
16.05.2026 - 30.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA ? ZEMLJIŠTE U ŠPORTSKO-REKREACIJSKOJ ZONI UZ RIJEKU MREŽNICU Na prodaju je zemljište površine 1507 m² u Donjem Bukovlju, u neposrednoj blizini rijeke Mrežnice. Prema važećoj lokacijskoj informaciji zemljište se nalazi unutar područja za razvoj i uređenje površina izvan naselja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine generalski stol prodaja'
65.000 €
55.000 €
155.000 €
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 11.000 €, 6585,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 6585 m2 na mirnoj lokaciji uz glavnu cestu. Udaljeno je do rijeke Dobre 500 m. Na trerenu je provedena struja. Dokumentacija uredna. .

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 70.000 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

U prodaji je ovo ljupko imanje s potencijalom za turistički najam ili zgodnu vikendicu između 2 Karlovačke rijeke. Nalazi se 800m od rijeke Dobre te 2700m od Mrežnice. Udaljenost od centra Karlovca je 25min lagane vožnje. Kući su potrebni popravci da bi povratila stari sjaj a ovdje....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 50.000 €, 431,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Re/Max Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika površine 431 m² na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Gornjem Zvečaju, iznad rijeke Mrežnice, s otvorenim pogledom na prirodu i rijeku. Osnovni podaci: ? Lokacija: Gornji Zvečaj (Generalski....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Vlasništvo Ova stara tradicionalna drvena kuća nalazi se na području Generalskog Stola i prostire se na ukupno šest parcela ukupne površine 22.471 m, od čega se otprilike 4.190 m nalazi unutar građevinske zone. Građevinske parcele nalaze se iza kuće, što nudi dodatni potencijal za....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je predivna rustikalna kuća na fantastičnoj poziciji uz rijeku Dobru i u blizini kupališta na Mrežnici. Razvedena je na tri etaže i ima stambenu površinu 62m2. Na prizemlju su kuhinja i kupaonica, na katu je dnevni boravak s kaminom, dok je u visokom potkrovlju galerija s....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 308.250 €, 3425,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište s pogledom na rijeku Dobru Dobra prilika za gradnju čak 3kuće za odmor! U mirnom i zelenom krajoliku a ,tek nekoliko minuta vožnje od naplatne postaje Bosiljevo (10km), prodaje se građevinsko zemljište koje je izniman potencijal. Riječ je o tri pravilno oblikovane....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 165.000 €, 133,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća vikend kuća uz rijeku Mrežnicu, smještena u mirnom i zelenom okruženju općina Generalski Stol. Nekretnina je idealna za odmor, bijeg od gradske svakodnevice ili kao investicija za turistički najam. Kuća je izgrađena 2014. godine i ima ukupnu stambenu površinu....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 59.000 €, 1204,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Posredujemo u prodaji predivnog građevinskog zemljišta 1204 m2 u mjestu Generalski Stol. Zemljište se nalazi uz rijeku Mrežnicu i pruža se otvoreni pogled na istu. Na terenu se nalazi stara ruševna kuća i gospodarska zgrada u dobrom stanju. a udaljenost od centra mjesta je 3 km(trgovina,....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 165.500 €, 3310,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo zemljište u Gornjem Zvečaju , drugi red uz rijeku Mrežnicu , ukupne površine 2940 m2, od toga je oko 700m2 građevinsko zemljište. Idealno za vikend kuću i/ili za iznajmljivanje Svi priključci u blizini .

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 48.000 €, 568,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište uz rijeku Dobru ? idealno za vikendicu i odmor u prirodi Na prodaju je građevinsko zemljište površine 568 m², smješteno uz samu rijeku Dobru, u mirnom mjestu Protulipa. Parcela predstavlja savršenu priliku za izgradnju vikendice ili kuće za odmor, daleko od gradske....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

ERDELJ - DUGA GORA - KUĆA SA TERENOM OD 1824m2 U BLIZINI RIJEKE DOBRE I RIJEKE MREŽNICE. KUĆA JE UDALJENA 2 km OD NASELJA ERDELJ I GENERALSKI STOL. OKRUŽENA JE KRASNOM NETAKNUTOM PRIRODOM. IDEALNA ZA RIBIČE I SAKUPLJAĆE ŠUMSKIH PLODOVA, PODRUČJE JE BOGATO GLJIVAMA. SASTOJI SE OD USELJIVOG....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 39.000 € na 32.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, GENERALSKI STOL, 32.000 €, 939,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 45.000 €
21.12.2025 - 47.000 €
20.02.2026 - 39.000 €
27.03.2026 - 32.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

U samom centru Generalskog Stola prodaje se građevinsko zemljište površine 940 m, s priključcima struje i vode. Lokacija je praktična i funkcionalna - u neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, ambulanta, ljekarna i ostali svakodnevni sadržaji, što ovu parcelu čini pogodnom kako....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 35.000 €, 55,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća i zemljište, Erdelj, 16.409,20 m2 Prodaje se drvena kuća za adaptaciju u Generalskom Stolu u mjestu Erdelj. Kuća je površine 55 m2, a gospodarska zgrada je površine 52 m2. Kuća ima priključak struje, vodu nema. Vlasnik prodaje 3 čestice te je ukupna površina zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 220.000 €, 2342,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Benzinska postaja u Generalskom Stolu, parcela 2.342 m2, kiosk sa nadstrešnicom, nadstrešnica za uskladištenje i prodaju plina, ukopani spremnici, prometnice. U vlasništvu Banke.Za detaljnije informacije molimo Vas da nas kontaktirate. Za detaljnije informacije molimo Vas da nas kontaktirate....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 30.000 €, 940,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište sa priključkom vode i struje veličine 940 m2. Zemljište se nalazi u centru Generalskog Stola, blizina škole, vrtića, ambulante, ljekarne i ostalih sadržaja, udaljeno cca 3 km od rijeke Mrežnice i 4 km od rijeke Dobre. Idealan položaj za vikend kuću....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 32.000 €, 5963,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BUKOVLJE, GENERALSKI STOL ? POLJOPRIVREDNI TEREN S POTENCIJALOM, 5.963 m² Na prodaju je prostrano poljoprivredno zemljište ukupne površine 5.963 m², smješteno u Bukovlju, općina Generalski Stol. Teren se nalazi uz asfaltiranu prometnicu, na mirnoj lokaciji na kraju sela, okružen zelenilom....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Generalski Stol, Dobrenići, dvoetažna kuća 180 m2, s privatnom špiljom 100 m2, 300 m do popularne rijeke Mrežnice.Nalazi se na parceli od 4005 m2 što omogućuje privatnost i mir. Mogućnost gradnje novih objekata. Sama kuća ima 2 kata i odvojena ulaza za prizemlje i potkrovlje. U prizemlju....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 18.500 € na 15.500 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, GENERALSKI STOL, 15.500 €, 688,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 18.500 €
23.04.2026 - 15.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 688 m² u mirnom dijelu Generalskog Stola, svega 500 metara od centra mjesta. Na parceli se već nalaze struja, voda i telefonski priključak, a pristup je osiguran asfaltiranom cestom. U neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji za....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 59.000 € na 55.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GENERALSKI STOL, 55.000 €, 63,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 59.000 €
17.05.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mjestu Duga Gora, u Karlovačkoj županiji, udaljena samo 8 km od Generalskog Stola. Sastoji se od prizemlja koje je useljivo te kata u ROH-BAU fazi, uz mogućnost spajanja etaža kako bi se dobio prostrani dvoetažni stan. Površina kuće iznosi 63 m2, dok....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 53.000 €, 100,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Seosko imanje smješteno na mirnoj lokaciji, na samom kraju zaseoka u Generalskom Stolu. Imanje se prostire na zemljištu površine 5603 m2, od čega se 1607 m2 nalazi unutar građevinske zone. Ovo prostrano imanje pruža brojne mogućnosti ? od obnove i uređenja postojećih kuća, do razvoja....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 51.120 €, 431,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZEMLJIŠTE PRODAJA GORNJI ZVEČAJ , MREŽNICA, 431 M2 ZEMLJIŠTE PRODAJA, GENERALSKI STOL, GORNJI ZVEČAJ, 431m2. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini rijeke Mrežnice sa otvorenim pogledom na istu. Za zemljište je ishodovana građevinska dozvola za izgradnju vikendice. Građevinska....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 130.000 €, 78,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Mrežnica, Zvečaj - samostojeća kuća od 51 m2 tlocrtne površine, na parceli od 432 m2. Kuća se sastoji od tri etaže: podrum/garaža od 30 m2; prizemlje od 42,69 m2 - open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te dodatno terasom od 6,69 m2, spavaća soba, kupaonica s tuš kabinom....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 18.000 €, 1894,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.njuskalo.hr

G.BUKOVLJE: građevinska parcela, 1894 m2, sa izvorom, priključci, 1.5 km od rijeke Mrežnice DUGA RESA-G.BUKOVLJE građevinska parcela na uzvisini uz lokalnu cestu G. Bukovlja, povr 1894 m2 u miru prirode, oko 1,5 km od rijeke Mrežnice, 47 m putne dužine, cca 50 m dubine. Moguća gradnja-priključci....

 
 
 
  Zemljište, GENERALSKI STOL, 53.000 €, 335,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se seosko imanje na kraju zaseoka u Generalskom Stolu. Na zemljištu od 5600 m2 nalaze se dvije kuće-autohtona drvena i zidana, obje građene prije 1968 godine. Zemljište je prikladno za bavljenje poljoprivredom, stočarstvom i drugim djelatnostima. Blizina Toplica Lešće 3 km,....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 47.500 €, 154,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo autohtono seosko imanje od tri kuće za kompletnu rekonstrukciju. Posjed se nalazi na povišenom dijelu sa druge strane rijeke od popularnog mjesta Zvečaj. Od rijeke Mrežnice udaljeno je 1 km. Smješteno je neposredno uz asfaltiranu cestu, dostupno automobilom. Svi objekti....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 45.000 € na 55.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GENERALSKI STOL, 55.000 €, 40,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 45.000 €
26.02.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća drvena površine 40 m2 , sastoji se od dvije prostorije u koje se ulazi sa ganka. Podrum ( zidan kamenom ) ispod jedne prostorije 20 m2. Kuća komplet za adaptaciju. Priključak struje, voda cisterna 20 m3. Sjenik drveni cca 60 m2, kotac i štalica cca 30 m2. Zemljišta u komadu oko....

 
 
 
  Stan, GENERALSKI STOL, 67.000 €, 52,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i uredan dvosobni stan površine 52 m² u Generalskom Stolu, smješten u manjoj stambenoj zgradi sa ukupno 6 stanova, što pruža mirno i ugodno okruženje za život. Stan se sastoji od: hodnika 1 spavaće sobe dnevnog boravka kuhinje i blagovaonice kupaonice odvojenog....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, 140.000 €, 212,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Karlovac, Mrežnica, Generalski stol, Dobrenići - samostojeća zidana kuća na 3 etaže: prizemlje 60 m2 (kuhinja i dnevni boravak), kat 70 m2 (soba, kupaonica, toalet), potkrovlje 70 m2 (2 sobe, kupaonica s toaletom). Okružena je šumom i nalazi se nad jednim od slapova rijeke Mrežnice.....

 
 
 
  Kuća, GENERALSKI STOL, Na upit, 45,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Samo u Dogmi!!! Prodaje se malena kućica, veliki sjenik, uredno održavana okućnica koja je cijela u zoni gradnje. Legalizirano, 1/1 bez tereta, dostupno na kredit i povoljno, uzevši u obzir da se nalazi u okruženju kuća za odmor uz samu rijeku Mrežnicu. Idealno za vikendicu ili bavljenje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more