- nekretnine DUBRANEC prodaja

  • Za upit "nekretnine dubranec prodaja" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 391 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 820 m2
    • do 1020 m2
    • 1020 m2 (prosječna površina)
    • barem 1020 m2
    • 1230 m2
  •  Po cijeni
    • do 2100 eura
    • do 2700 eura (prosječna cijena)
    • do 3200 eura
    • do 27 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-16%

Promjena cijene sa 45.000 € na 38.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DUBRANEC, 38.000 €, 1201,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 45.000 €
09.05.2026 - 38.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudi je građevinsko zemljište smješteno u samom centru mjesta Dubranec, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili investicijski projekt. Parcela je pravilnog pravokutnog oblika, ukupne površine 1201 m², što omogućuje jednostavno planiranje i maksimalnu iskoristivost prostora. Voda....

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 69.000 €, 11221,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je atraktivno zemljište - seosko imanje, smješteno u starijem, autentičnom dijelu mjesta Dubranec, u neposrednoj blizini Velike Gorice. Nekretnina se sastoji od tri međusobno spojene parcele ukupne površine 11.200 m2, koje čine jedinstvenu cjelinu s velikim razvojnim potencijalom.....

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 31.000 €, 6872,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 6872m2. Širina zemljišta je 24,5m, a dužine 285m, Dozvoljena je gradnja u građevinskoj zoni, gradnja je dozvoljena 75 metara od ceste, ostalo je livada i šuma. Zemljište ima sve potrebne priključke, vodu, struju, plin, idealno je za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dubranec prodaja'
13.500 €
130.000 €
16.800 €
 
-17%

Promjena cijene sa 60.000 € na 50.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DUBRANEC, 50.000 €, 4322,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 60.000 €
09.05.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se zemljište pravilnog, pravokutnog oblika ukupne površine 4.322 m², smješteno u naselju Dubranec, pokraj Velike Gorice. Parcela je istočno?zapadne orijentacije i nalazi se na blagom brežuljku iznad naselja, u mirnoj ulici u kojoj se uglavnom nalaze vikend objekti. S zemljišta....

 
 
 
  Kuća, DUBRANEC, 160.000 €, 130,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Dubrancu ukupne površine 120m2, na zemljištu od 2400m2. Kuća je katnica, u prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonom i dnevnim boravkom, hodnik, kupaona, dvije spavaće sobe i spremište. Na katu je istovjetan raspored u rhou bau fazi. Uz kuću se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 15.000 €, 1070,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Dubranec, građevinsko zemljište, 1070 m2 Prodaje se građevinsko zemljište od 1070 m2 u Dubrancu. Dimenzije zemljišta: 13,50 m x 81-85 m Prema lokacijskoj informaciji moguće je izgraditi 300 m2 tlocrtno. Moguće je izgraditi podrum, suteren, prizemlje i kat. Na cesti uz zemljište je....

 
 
 
  Kuća, DUBRANEC, 64.000 €, 20,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se drvena kuća dim. 5x4m za preseljenje ili sa zemljištem. Drvena kuća za preseljenje (prodaja).

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 55.000 €, 3724,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

* Prodaje se zemljište pravilnog, pravokutnog oblika ukupne površine 3724 m², smješteno u naselju Dubranec, pokraj Velike Gorice. Parcela se nalazi u mirnom dijelu u kojoj se nalaze vikend objekti. * Vlasništvo čisto, bez tereta, 1/1. * Prodaja bez posrednika, agencije * Na parceli....

 
 
 
  Kuća, DUBRANEC, 29.990 €, 106,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

OPIS: Prodaje se kuća za rušenje površine 106 m² u mjestu Dubranec, mirno naselje u okolici Velike Gorice. Kuća se nalazi na parceli od 440 m², s okućnicom od 387 m². Nekretnina je idealna za gradnju nove obiteljske kuće ili vikendice. Prednost nekretnine je što su svi priključci....

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 45.000 €, 1024,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište uz glavnu cestu od 1024 m2 sa mogućnošću gradnje u cijelosti parcele / zemljišta. Mogućnost dobivanja struje, vode i internetske veze; sve uz glavnu cestu. Pozicija je idealna za gradnju obiteljske kuće ili vikend objekta, za sve koji traže mir, zelenilo....

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 16.000 €, 848,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom i uređenom naselju Dubranec, svega nekoliko minuta vožnje od Velike Gorice. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika, vrlo blago nakošeno te pogodno za gradnju obiteljske kuće ili vikendice. Do parcele vodi asfaltirana cesta, a uz zemljište....

 
 
 
  Kuća, DUBRANEC, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

098385046 kontakt telefon Kuća u Dubrancu za adaptaciju Kuća: Dubranec, 85.00 m2 (prodaja).

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 30.000 € na 25.000 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DUBRANEC, 25.000 €, 5118,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 30.000 €
02.04.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mjestu Čakanec u okolici Velike Gorice prodaje se poljoprivredno zemljište površine 5118 m2. Nalazi se u naselju uz asfaltiranu cestu pored koje su priključci struje i vode. Širina zemljišta uz cestu je 109 metara, a dubina 54 metra. Na parceli je izgrađena temeljna deka za kuću....

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 10.980 €, 549,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište, Dubranec, 549 m2.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr