- nekretnine DOMASLOVEC prodaja

  • Za upit "nekretnine domaslovec prodaja" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.377 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (prosječna površina)
    • barem 280 m2
    • 340 m2
  •  Po cijeni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosječna cijena)
    • do 80000 eura
    • do 668 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, DOMASLOVEC, 267.742 €, 103,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Domaslovec, četverosoban stan u prizemlju stambene zgrade zatvorene površine 88 m2 sa terasom od 16,40 m2 (8,20 m2) i vrtom od 100m2 (10 m2) te sa 2 parking mjesta od 12,50 m2 (2,50m2), ukupna neto površina 103 m2.Stan S1 sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, DOMASLOVEC, 267.742 €, 91,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Domaslovec, četverosoban stan na prvom katu stambene zgrade zatvorene površine 86 m2 sa terasom od 14,80 m2 (7,40 m2) te sa 2 parking mjesta od 12,10 m2 (2,42m2), ukupna neto korisna površina je 91 m2.Stan S2 sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 193.440 € na 179.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOMASLOVEC, 179.000 €, 1209,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 193.440 €
15.04.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Domaslovečka, Domaslovec, 1.209,00 m2, 179.000,00 EUR PRODAJA, ZEMLJIŠTE, Domaslovec, Samobor, 1209m2, odlična prometna povezanost, nadomak svih sadržaja. Koeficijent izgrađenosti građevne čestice može biti najviše 0,25. Koeficijent iskoristivosti može biti max. 1,0. DOSTUPNO ODMAH!....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine domaslovec prodaja'
192.999 €
412.800 €
250.000 €
  Zemljište, DOMASLOVEC, 350.000 €, 2100,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U novoformiranom naselju prodajem 2000 m2 u naravi 1/2 ukupne parcele od 4000 m2. Sva infrastruktura do parcele. kompenzacije i zamjene za stanove i apartmane me ne zanimaju. Građevinsko zemljište, Domaslovec, 2100 m2.

 
 
 
  Kuća, DOMASLOVEC, 174.600 €, 320,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je prostrano zemljište ukupne površine 1209 m² s kućom i vanjskom prostorijom ukupne površine 320 m³, idealno za adaptaciju ili rušenje i izgradnju novih stambenih jedinica. Kuća je građena prije 1968. godine i ne mora imati građevinsku dozvolu, što otvara dodatne mogućnosti....

 
 
 
  Zemljište, DOMASLOVEC, 112.475 €, 2045,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine od 2045 m2 u mirnom dijelu Općine Domaslovec. Zemljište se nalazi u P1 zoni, ostala obradiva tla. Za dodatne informacije slobodno me kontaktirajte. Roman Turčić 095 557 9337 roman.turcic@dogma-nekretnine.com .

 
 
 
  Zemljište, DOMASLOVEC, 86.845 €, 1579,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 1579 m2 u mirnom dijelu Općine Domaslovec pokraj Samobora. Za dodatne informacije slobodno me kontaktirajte. Roman Turčić 095 557 9337 roman.turcic@dogma-nekretnine.com Licencirani agent .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 395.000 € na 425.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOMASLOVEC, 425.000 €, 6646,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 430.000 €
15.04.2026 - 395.000 €
19.04.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište za stambeni projekt, smješteno u mirnom naselju u neposrednoj blizini Samobora, svega desetak minuta vožnje od zapadnog dijela Zagreba. Lokacija je posebno zanimljiva zbog izvrsne prometne povezanosti sa Zagrebom te činjenice da se Samobor već godinama....

 
 
 
  Kuća, DOMASLOVEC, 790.000 €, 250,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi kuća površine 250 m2, smještena u Samobor, na prostranoj parceli od 2700 m2. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku za one koji traže mirno okruženje s lijepim pogledom i obiljem prirodnog svjetla. Kuća je adaptirana 2018. godine, što osigurava suvremeni standard....

 
 
 
  Stan, DOMASLOVEC, 267.742 €, 91,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN+2 VPM, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SAMOBOR, DOMASLOVEC, 91 m2, 4s Prodaje se četverosoban stan površine 86 m2 na prvom katu dvojne stambene zgrade bez lifta. Zgrada se sastoji od prizemlja i 1. kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 3 spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, DOMASLOVEC, 267.742 €, 100,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? MODERAN OBITELJSKI STAN NA MIRNOJ LOKACIJI! Odlična povezanost sa Samoborom i Svetom Nedeljom Površina: 100 m² (s koeficijentima) + potkrovlje Useljivo: svibanj 2026. Na prodaju je prostran i svijetao stan u novogradnji, idealan za obiteljski život. Smješten u mirnom....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 850.000 € na 790.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOMASLOVEC, 790.000 €, 245,85 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 850.000 €
21.03.2026 - 790.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija ZAGREB MAX predstavlja Vam kuću površine 245,85 m2 sa dvorištem površine 2761 m2. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 098 607 432 (Hrvoje). Kuća je odlično održavana. Nalazi se na kraju ulice s velikim dvorištem i dvije pomoćne zgrade. Izuzetno mirna lokacija: - 10....

 
 
 
  Stan, DOMASLOVEC, 250.000 €, 105,55 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosobni stan na prvom katu kuće u Samoboru. Stan se sastoji od neto površine 90,75m2 zatvorenog prostora, natkrivene terase od 14m2. Stan se sastoji od: - ulaznog prostora - hodnika - open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom - 3 spavaće sobe - kupaonice....

 
 
 
  Kuća, DOMASLOVEC, 174.500 €, 106,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

INVESTICIJSKA PRILIKA DOMASLOVEC SAMOBOR 1209 m2 S REALNIM RAZVOJNIM POTENCIJALOM Na tržištu se rijetko pojavi parcela koja istovremeno zadovoljava tri ključna kriterija lokacija kvadratura i izvediv projekt. Ova nekretnina ima sva tri. Radi se o građevinskom zemljištu površine 1209....

 
 
 
  Kuća, DOMASLOVEC, 198.000 €, 250,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Domaslovcu površine 250 m2, s velikom okućnicom površine cca 1230 m2. Kuća se sastoji od: Prizemlje: Ulazni hodnik, 4 spavaće sobe, kuhinja s blagovaonom, spremište, kupaonica s kadom. Kat: Open space prostor. Podrum ispod cjele kuće. Kuća ima dvije garaže, pvc stolariju,....

 
 
 
  Zemljište, DOMASLOVEC, 105.000 €, 885,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

OSNOVNE INFORMACIJE ? Predmet prodaje je građevinsko zemljište na k.č.br. 1995/3 u k.o. Domaslovec ? Nekretnina ima pristup na glavnu prometnicu OPIS ? Predmetno građevinsko zemljište nalazi se u naselju Domaslovec u sastavu grada Samobora, na adresi Domaslovečka bb, Samobor. TEHNIČKE....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more