- nekretnine DAJLA prodaja

  • Za upit "nekretnine dajla prodaja" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.235 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • vrt
    • namješten
    • opremljen
    • nenamješten
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DAJLA, 498.800 €, 132,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2024.,

www.diamond-realestate.hr

Novigrad okolica, Nekoliko minuta vožnje od grada Novigrada, smještena na izuzetnoj lokaciji na samo 80 m od mora nalazi se ova izuzetna samostojeća kuća! Kuća se prostire na dvije etaže, a površina kuće iznosi 132 m2. Kuća se sastoji od 2 stana, jedan stan se nalazi u prizemlju a....

 
 
 
  Kuća, DAJLA, 498.800 €, 132,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U blizini slikovitog Novigrada nalazi se ova čarobna apartmanska kuća, savršen izbor za opuštajući život ili iznajmljivanje u turističke svrhe. Samo 150 metara udaljena od kristalno čistog mora i predivnih plaža, ova kuća impresionira svojom ljepotom i funkcionalnošću. Sastoji se....

 
 
 
  Kuća, DAJLA, 685.000 €, 142,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.c21.hr

DAJLA, OKOLICA, KUĆA PRVI RED DO MORA I PLAŽE Na prodaju je dvojna kuća površine 142 m2, smještena u mirnom i izuzetno atraktivnom dijelu okolice Novigrada. Ova nekretnina nalazi se u prvom redu do mora, što omogućuje nesmetan pogled na more te neposredan pristup plaži. Orijentacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dajla prodaja'
1.250.000 €
482.000 €
680.000 €
  Zemljište, DAJLA, 6.630.000 €, 23965,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo iznimnu priliku za investiciju u srcu Istre, u slikovitom mjestu Dajla, nadomak Novigrada. Ovaj prostrani kompleks građevinskih zemljišta, ukupne površine 23965 m2, smješten je na svega 100 metara od mora, nudeći neponovljiv pogled i mogućnosti. Radi se o sveukupno 13....

 
 
 
  Kuća, DAJLA, 498.800 €, 132,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Mirjana Panić .

 
 
 
  Stan, DAJLA, 320.000 €, 139,81 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.investa.hr

Prodaje se stan na tri etaže u manjoj stambenoj zgradi sa svega 6 stambenih jedinica površine 139,81 m2. Stan se sastoji od ulaznog hola, prostranog dnevnog boravka , kuhinje, blagovaonice, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, dvije kupaonice i prostrane terase te....

 
 
 
  Kuća, DAJLA, 1.499.000 €, 170,00 m2 cca 8820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.c21.hr

NOVIGRAD, VILA S BAZENOM, 50 METARA OD MORA I PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE Na jednoj od najljepših lokacija u Dajli kod Novigrada nalazi se savršeno i moderno dizajnirana kuća koja spaja udobnost, tehnologiju i mediteranski stil života. Osnovni podaci: Parcela: 410 m2 Ukupna površina....

 
 
 
  Kuća, DAJLA, 680.000 €, 260,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, NOVIGRAD (OKOLICA) - Kuća uz more za adaptaciju .

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 728.000 € na 680.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DAJLA, 680.000 €, 468,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 728.000 €
25.04.2026 - 680.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Ponosno predstavljamo ovu čarobnu autohtonu istarsku kuću punu potencijala, smještenu u okolici Novirada te udaljenu samo 30 metara od uređene plaže. Ovo je prilika koju ne smijete propustiti! Izvanredna Lokacija, kuća se smjestila na mjestu gdje se priroda i more spajaju u savršenom....

 
 
 
  Kuća, DAJLA, 586.500 €, 132,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2024.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Zemljište, DAJLA, 595.000 €, 2604,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 2604 m2, 150 m od mora. Idealan za izgradnju dviju stambenih zgrada svaki po četiri jedinice. Zemljište ima pogled na more i nalazi se u malom turističkom mjestu. Sva potrebna infrastruktura na terenu te prilaz s glavne ceste. .

 
 
 
  Zemljište, DAJLA, 6.630.000 €, 30218,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

ISTRA, NOVIGRAD Predstavljamo iznimnu priliku za investiciju u Istri, nadomak Novigrada, na izuzetnoj lokaciji u blizini mora. Radi se o ukupnom kompleksu zemljišta koji obuhvaća 23.965 m² građevinskog zemljišta te dodatnih 6.253 m² poljoprivrednog zemljišta, što zajedno čini rijetku....

 
 
 
  Apartman, DAJLA, 585.000 €, 110,95 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan u prizemlju od 110,95 m2 s okućnicom od 274,80 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinjom, četiri spavaće sobe, dva hodnika, terase i velike okućnice. Za svaku jedinicu osigurana su dva parkirna mjesta koja se nalaze na ulazu u....

 
 
 
  Kuća, DAJLA, 590.000 €, 150,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Novigrad, Okolica Tražite kuću blizu mora? Onda je ova kuća prava prilika za Vas. Kuće su u fazi završnih radova i bit će uskoro spremne za nove vlasnike. Kuća ukupne veličine 173.28 m2, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, 1 toalet, 3 spavaće sobe i 2 kupaonice, na krovu....

 
 
 
  Apartman, DAJLA, 585.000 €, 108,20 m2 cca 5410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan na prvom katu od 108,20 m2 i krovnom terasom od 112,50 m2, 200 m od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinjom, četiri spavaće sobe, dva hodnika, terase i krovne terase. Za svaku jedinicu osigurana su dva parkirna mjesta koja....

 
 
 
  Apartman, DAJLA, 318.000 €, 53,80 m2 cca 5910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan na prvom katu od 53,80 m2, 200 m od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupaone, terase i krovne terase od 55,10 m2 s pogledom na more. Za svaku jedinicu osigurana su dva parkirna mjesta koja se nalaze na ulazu na teren a koji nisu u cijeni....

 
 
 
  Kuća, DAJLA, 586.500 €, 132,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U blizini slikovitog Novigrada smjestila se ova čarobna apartmanska kuća, idealan izbor za opuštajući život ili iznajmljivanje u turističke svrhe. Samo 130 metara udaljena od kristalno čistog mora i prekrasnih plaža, ova kuća oduševljava svojom ljepotom i funkcionalnošću. Sastoji....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 376.600 € na 355.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DAJLA, 355.000 €, 1076,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 376.600 €
15.04.2026 - 355.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se veliko sunčano građevinsko zemljište,smješteno u mirnom seoskom okruženju sa pogledom na more.Pristup je omogućen sa asfaltne ceste na jugu ,dok se sa zapadne i istočne strane dolazi makadamskim potem.Sva potrebna infrastruktura nalazi se na parceli (struja,voda,kanalizacija)....

 
 
 
  Poslovni prostor, DAJLA, 286.000 €, 96,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

NOVIGRAD, u ponudu smo dobili novouređeni poslovni prostor od 96m2 i 200m2 dvorišta koje se koristi kao parking. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju zgrade i sastoji se od prodajno/izložbenog dijela, toaleta, terase i velikog dvorišta. Na istoj etaži, odmah uz poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, DAJLA, 185.000 €, 55,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien prodaje stan neto površine 55 m² (48 m² + 7 m²) s pripadajućim vrtom od 41 m². Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji, svega 200 metara od plaže. Sastoji se od ulaznog hodnika s dva ugrađena ormara, dnevnog boravka površine 19 m² te dva dodatna prostora za spavanje....

 
 
 
  Kuća, DAJLA, 498.800 €, 132,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, NOVIGRAD (OKOLICA) - Samostojeća kuća 100 metara od mora s dva stana ISTRA, NOVIGRAD (OKOLICA) - Samostojeća kuća 100 metara od mora s dva stana U blizini slikovitog Novigrada smjestila se ova čarobna apartmanska kuća, idealan izbor za opuštajući život ili iznajmljivanje u....

 
 
 
  Zemljište, DAJLA, 439.000 €, 1524,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivno građevinsko zemljište veličine 1524 m2 u Novigradu, naselje Dajla. 200m od mora i 4500m od centra Novigrada. Zona je pretežito rezidencijalna, no na ovom zemljištu je moguća izgradnja ugostiteljsko turističke namjene oznake T1, skupine ?hoteli?. Koeficijent izgrađenosti....

 
 
 
  Apartman, DAJLA, Na upit, 65,91 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Novigrad, okolica, stan u prizemlju na pješakoj udaljenosti od plaže! Na prodaju je elegantno uređen stan u prizemlju manje stambene zgrade u mirnoj okolici Novigrada, smješten na pješačkoj udaljenosti od mora i uređenih plaža. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj udobnosti,....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!