- nekretnine Bosutsko prodaja

  • Za upit "nekretnine bosutsko prodaja" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 1.582 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 85000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, JOSIPOVAC, 44.000 €, 296,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

ATRAKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 296m2!! OSIJEK!! BOSUTSKO NASELJE!! EXTRA MIRNA LOKACIJA!! PARCELA OGRAĐENA S TRI STRANE!! PRISTUPNI PUT!! FRONTA CCA 10 METARA!! Nudimo za prodaju atraktivno građevinsko zemljište na mirnoj stambenoj lokaciji u Bosutskom naselju. Zemljište je površine....

 
 
 
  Stan, JOSIPOVAC, 239.598 €, 82,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Osijek, Bosutsko naselje - na prodaju je četverosoban stan u sklopu urbane vile koja kreće sa izgradnjom na ljeto 2026. godine.Stan se nalazi na prvom katu urbane vile te ima ukupnu korisnu površinu od 82,62 m2, uz balkon površine 15,72 m2. Riječ je o četverosobnom stanu koji se sastoji....

 
 
 
  Zemljište, TENJA, 120.000 €, 1802,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Osijek, Bosutsko naselje, prodajemo građevinsko zemljište smješteno uz osječku obilaznicu, na lokaciji koja omogućuje brz i jednostavan pristup glavnim prometnicama. Parcela se nalazi neposredno uz izlaznu cestu koja vodi s obilaznice prema gradu, što osigurava vrlo dobru prometnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine bosutsko prodaja'
54.000 €
54.000 €
239.598 €
  Stan, JOSIPOVAC, 239.598 €, 86,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, OSIJEK, BOSUTSKO NASELJE, Miljacka, 86,08m2, 4-soban Na traženoj lokaciji u novogradnji je smješten stan na 2. katu površine 78,69m2 s balkonom površine 15,72 (netto 3,93m2) te vanjskim parkirnim mjestom netto 3,46m2. Početak gradnje očekivan je u lipnju 2026. godine....

 
 
 
  Zemljište, OSIJEK, Industrijska četvrt, 120.000 €, 1802,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Kuća, JOSIPOVAC, 260.000 €, 290,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.crozilla.com

Osijek, Bosutsko naselje, na prodaju je prostrana obiteljska kuća katnica ukupne površine 290 m², smještena u mirnom i poželjnom dijelu Bosutskog naselja u Osijeku. Nekretnina se nalazi na parceli veličine 210 m², idealna za obiteljski život.Kuća je građena 1970-ih godina i kvalitetne....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, 239.598 €, 86,08 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, OSIJEK, BOSUTSKO NASELJE, Miljacka, 86,08m², 4-soban Na traženoj lokaciji u novogradnji je smješten stan na 2. katu površine 78,69m² s balkonom površine 15,72 (netto 3,93m²) te vanjskim parkirnim mjestom netto 3,46m². Početak gradnje očekivan je u lipnju 2026. godine....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Bosutsko, 260.000 €, 290,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Garaža, JOSIPOVAC, 16.000 €, 15,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

GARAŽA 15m2!! BOSUTSKO NASELJE!! BETONSKI POD!!! ADAPTIRAN KROV I VRATA!! Garaža površine 15m2 nalazi se u dvorištu zgrade u Bosutskom naselju u Osijeku. Garaža ima betonski pod, te mješoviti prilaz asfalt/šljunak. Vlasnik je nedavno adaptirao krov i vrata garaže. - DETALJNIJI SLIKOVNI....

 
 
 
  Kuća, JOSIPOVAC, 239.598 €, 82,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Osijek, Bosutsko naselje - na prodaju je četverosoban stan u sklopu urbane vile koja kreće sa izgradnjom na ljeto 2026. godine.Stan se nalazi na drugom katu urbane vile te ima ukupnu korisnu površinu od 82,62 m2, uz balkon površine 15,72 m2. Riječ je o četverosobnom stanu koji se....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Bosutsko, 325.925 €, 130,37 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja kvalitetnih i modernih stanova u novogradnji Urbane vile na adresi Gacka 2, Osijek. Top lokacija !!! Blizina dječjeg vrtića ( 100 m ), Osnovne škole ( 300 m ), ambulanta ( 100m ), trgovine ( 100 m ), neposredno pokraj budućeg KBC Osijek !!! Stan u Urbanoj vili, na 1.katu,....

 
 
 
  Zemljište, OSIJEK, Bosutsko, 289.000 €, 1850,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem zemljište koje se sastoji od 2 zasebne cjeline komercijalne namjene (Skladište, uredi, prodajno mjesto) na odličnoj lokaciji. Lokacija: 2 km od glavnog gradskog trga i 100m od obilaznice. Zemljište se nalazi u industrijskom krugu s prilaznim cestama. Parcele su jedna do....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 102.000 € na 98.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Bosutsko, 98.000 €, 31,50 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 102.000 €
04.04.2026 - 98.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo garsonjeru u Bosutskom naselju preko puta doma za starije. Nalazi se na prvom katu. Ukupna stambena površina garsonjere iznosi 31,5 m2. Pvc stolarija, parket, protuprovalna vrata. Slike šaljemo na upit. Sve informacije možete dobiti dolaskom u naš ured na adresi Reisnerova....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Bosutsko, 87.900 €, 25,29 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan/garsonijera površine 25,29 m2, smještena na prvom katu zgrade s ukupno pet katova, u Osijeku, Bosutsko naselje. Ova garsonijera predstavlja priliku za one koji traže funkcionalan i praktičan prostor na atraktivnoj lokaciji za vlastite potrebe ili kao investiciju....

 
 
 
  Zemljište, OSIJEK, Bosutsko, 44.000 €, 296,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Bosutsko, 99.000 €, 31,60 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem namještenu garsonjeru na Drinskoj ulici 10K u Bosutskom naselju. Ukupna stambena površina iznosi 31.60m². Stan ima PVC stolariju, novougrađenu klimu i protuprovalna vrata. Zgrada je etažirana. Nalazi se u blizini staračkog doma, Eurospina, trgovačkih centara, doma zdravlja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, OSIJEK, Bosutsko, 230.000 €, 232,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Predivan, prostrani prostor, uređen u slavonskom stilu. Opremljen namještajem od punog drva. Sastoji se od hodnika sa šankom, velikog prostranog prostora za goste s izlazom na dvorište, tri dodatne prostorije, dva sanitarna čvora za goste, te podruma ispod cijelog objekta koji je....

 
 
 
  Zemljište, OSIJEK, Bosutsko, 53.000 €, 581,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2024.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA Građevinsko zemljište, Osijek, Bistrička, 581 m2 Građevinsko zemljište u poslovnoj zoni (poslovne ili posl.-stambene namjene). Čestica površine je 581 m2, fronta 12,5 m. Na čestici se nalaze priključci gradske vode, kanalizacije te struje. Prije je bila kuća koja je je srušena....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Bosutsko, 470.000 €, 250,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Osijek. Bosutsko naselje, nekretnina sa 7 stanova Nekretnina se sastoji od 7 stanova različitih veličina od 25 m2 - 43 m2, ukupno 250 m2 stambenog prostora. Prihod od prvog dana ? stanovi se mogu odmah iznajmiti Uhodan posao i investicija s minimalnim rizikom i angažmanom.....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Gornji Grad, 239.598 €, 86,08 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Osijek, Miljacka, 4s, 86m2 PRODAJA, STAN, OSIJEK, BOSUTSKO NASELJE, Miljacka, 86,08m2, 4-soban Na traženoj lokaciji u novogradnji je smješten stan na 2. katu površine 78,69m2 s balkonom površine 15,72 (netto 3,93m2) te vanjskim parkirnim mjestom netto 3,46m2. Početak....

 
 
 
  Zemljište, OSIJEK, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

BOSUTSKO NASELJE.Građevinsko zemljište od 581m2 sa uklonjenom kućom. -Fronte 12m. -posjeduje priključke vode, struje i kanalizacije dok plin prolazi ispred placa -projekt rušenja sa 303m3 uplaćenih komunalija -uplaćeno 10.000 hrk geodetskih usluga koje vlasnik poklanja kupcu -SVAKA....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Bosutsko, 239.598 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo četverosobni stan ukupne korisne, obračunske površine od 82,62 m² (stvarna površina 94,41 m2) a koji se nalaze na 2 katu stambene zgrade tzv.- urbana vila u Miljackoj ulici - mirna zona stanovanja neposredne blizini TC Konzum (bivši Mercator centar), gradskog tramvajskog....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Bosutsko, 230.000 €, 232,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća je korištena za ugostiteljstvo, unatoč tome, sačuvan je odličan koncept rasporeda soba. Kuća se sastoji od hodnika,sanitarnog čvora, dvije sobe, te prekrasnog velikog prostora blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na dvorište s roštiljem. Podrum je ispod cijele kuće i sastoji....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Bosutsko, 239.598 €, 82,62 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, Bosutsko naselje - na prodaju je četverosoban stan u sklopu urbane vile koja kreće sa izgradnjom na ljeto 2026. godine. Stan se nalazi na prvom katu urbane vile te ima ukupnu korisnu površinu od 82,62 m2, uz balkon površine 15,72 m2. Riječ je o četverosobnom stanu koji se....

 
 
 
  Kuća, OSIJEK, Bosutsko, 199.900 €, 95,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosobna kuća koja se sastoji od prizemlja površine 61,55 m2, kata površine 33,56 m2 te pomoćne prostorije s garažom površine 39 m2. U prizemlju se nalazi soba, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te kupaonicom, a na katu se nalaze dvije sobe i kupaonica. U dvorištu....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradjevinsko zemljište ukupne površine 296 m2 u Bosutskom naselju, Osijek. Namjena zemljišta je poslovno-stambena te se može graditi zgrada na 3 etaže uključujući i apartmane namijenjene za najam (ne postoji mogućnost etažiranja). Od priključaka zemljište ima struju, vodu....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Bosutsko, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvosobni stan u mirnom naselju. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, kupaonice, prostranog dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom, te ostave i balkona. U podrumu zgrade se nalazi ostava. Zgrada je starije gradnje, te se sastoji od svega četiri kata. Stan je adaptiran....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Bosutsko, Na upit, 156,75 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je iznimno atraktivan stan u izgradnji smješten na traženoj i mirnoj lokaciji u širem centru grada, u zoni Bosutske i Savske ulice ? idealnoj za život koji traži savršen balans između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja. Riječ je o nekretnini koja se izdvaja već....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Bosutsko, Na upit, 135,60 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u širem centru grada - Bosutsko / Savska ulica. U izgradnji se koriste materijali visoke kvalitete i najnoviji standardi izgradnje. Ovaj moderni stan ima odličan raspored za bolju funkcionalnost i iskoristivost prostora, te je energetski....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Bosutsko, Na upit, 135,60 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan u Savskoj ulici, Bosutsko naselje. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od ukupno dva kata. Sastoji se od dnevne sobe s kuhinjom 49,80m2, spavaće sobe 1 12,00m2, garderobe 7,40m2, tuš 4,00m2, dječje sobe 13,50m2, dječje sobe 13,50m2, kupaonice 6,70m2, degažman....