- nekretnine ČREŠNJEVEC prodaja

  • Za upit "nekretnine črešnjevec prodaja" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.585 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ČREŠNJEVEC, 649.000 €, 312,27 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se uhodan i potpuno opremljen restoran smješten neposredno nasuprot kompleksa Terme Tuhelj, jedne od najposjećenijih destinacija kontinentalnog turizma u Hrvatskoj. Riječ je o izuzetnoj investicijskoj prilici s obzirom na iznimnu....

 
 
 
  Kuća, ČREŠNJEVEC, 279.000 €, 114,75 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se obiteljska kuća smještena neposredno nasuprot kompleksa Terme Tuhelj, jedne od najpoznatijih destinacija kontinentalnog turizma u Hrvatskoj. Osim same kuće, u prodaju je uključeno i dodatno građevinsko zemljište površine 449....

 
 
 
  Zemljište, ČREŠNJEVEC, 289.000 €, 1913,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1913 m² smješteno u neposrednoj blizini poznatog termalnog kompleksa Terme Tuhelj. Ovo zemljište predstavlja izvanrednu priliku za ulaganje, osobito za investitore zainteresirane za izgradnju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine črešnjevec prodaja'
274.000 €
274.000 €
1.490.000 €
 
+10%

Promjena cijene sa 229.000 € na 252.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČREŠNJEVEC, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.09.2025 - 229.000 €
22.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

-------------------- Direktan kontakt: 095 3721 999 --------------------- Prodaje se stan u elitnom dijelu Črešnjevca ? spoj prirode i modernog života U ponudi imamo jedinstven stan od 76 m² smješten na 1. katu kuće u mirnoj ulici Črešnjevca. Stan je novoadaptiran, s promišljenim....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 235.000 € na 252.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČREŠNJEVEC, 252.000 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 235.000 €
08.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan od 64 m2 na prvom katu kuće na Črešnjevcu, Remete. Kuća je građena 1968 godine. Stan je renoviran unazad par godina. Stan ima kanalizaciju i struju. Plin je u stanu, ali se ne koristi. Grijanje je podno i klima uređaji. Kuća se nalazi u mirnom obiteljskom....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 190.000 € na 199.500 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČREŠNJEVEC, 199.500 €, 89,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.02.2026 - 190.000 €
28.03.2026 - 199.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se građevinsko zemljište sa započetom gradnjom stambenog objekta. Objekt je u fazi roh-bau, a sastoji se od suterena 15....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 179.000 € na 199.500 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ČREŠNJEVEC, 199.500 €, 85,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 179.000 €
04.04.2026 - 199.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u izgradnji na Črešnjevcu, Remete. Gradnja kuće započela je 2002. godine. Do sada su izgrađene dvije garaže i prostorija predviđena kao konoba. Postavljena je betonska deka te je izvedena priprema za nastavak gradnje gornjeg kata. Prema planu, kuća se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, ČREŠNJEVEC, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA!Maksimir-Črešnjevec prodaje se atraktivan ,novouređen 2 soban stan u kući na prvom katu površine 76 m2 Stan se sastoji od hodnika, predsoblja, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Stan je orijentiran na jug i sjever. Stan je u potpunosti....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ČREŠNJEVEC, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 229.000 €
01.04.2026 - 259.000 €
23.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,