- nekretnine PLOČE prodaja

  • Za upit "nekretnine ploče prodaja" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 1.756 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 280 m2
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosječna cijena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • 3.kat
    • namješten
    • useljiva
    • za adaptaciju
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PLOČE, 125.001 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Poslovni prostor s mogućnošću prenamjene u stambeni, 48,41 m, Ploče Na atraktivnoj lokaciji u Pločama, smjestio se poslovni prostor u stambeno-poslovnoj zgradi. Prostor se nalazi na prvom katu zgrade, obuhvaća 48,41 m, i nudi mogućnost prilagodbe u stambenu jedinicu, savršeno pogodan....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 200.000 € na 220.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PLOČE, 220.000 €, 4690,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 234.500 €
08.03.2026 - 200.000 €
27.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u mjestu Baćina prodaju se dvije susjedne parcele ukupne površine 4.690 m2 koje zajedno mogu činiti cjelinu s brojnim mogućnostima. Iako nisu spojene, nalaze se blizu jedna drugoj, što pruža dodatnu fleksibilnost kod uređenja i korištenja. Na prvoj parceli površine....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 238.000 €, 450,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

[EKSKLUZIVNA PRODAJA, kuća na mirnoj lokaciji] Useljiva kuća na prodaju, Staševica, 204m2, okućnica 350m2 3 spavaće sobe 1 WC/kupaonica dnevni boravak spremište 2 parkirna mjesta prostrana okućnica, lijepo uređeno, zelenilo U blizini je trgovina, nalazi se uz glavnu prometnicu. Lak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine ploče prodaja'
216.750 €
125.001 €
89.740 €
 
+15%

Promjena cijene sa 130.000 € na 150.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PLOČE, 150.000 €, 313,00 m2 cca 480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 130.000 €
18.04.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Komin, obiteljska kuća u nizu u samom centru mjesta uz glavnu prometnicu, orijentacije jug - sjever.Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 161 m2 te se sastoji od četiri etaže ukupne neto površine 260 m2, te posjeduje sve komunalne priključke.Prizemlje koje se sastoji od stubišta,....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 100.000 €, 219,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.broker.hr

Kamena kuća stambene površine 219 m2 smještena na zemljištu od 400 m2 na prodaju. Nekretnina se nalazi u malom naselju u Dubrovačkom primorju na udaljenosti 3 km od mora. Kuća je u ruševnom stanju te je potrebna potpuna adaptacija. Struja i voda se nalaze u blizini. Sadrži septičku....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 220.000 €, 98,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je jedinstvena investicijska nekretnina smještena direktno uz rijeku Neretvu u Dalmaciji s prostranim vrtom uz mediteranski ugođaj. Ovakve nekretnine izuzetno su rijetke na tržištu te predstavljaju idealnu priliku za investiciju, turizam ili privatnu oazu mira. Stambena....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 2.500.000 €, 460,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.broker.hr

Krasna apartmanska kuća u prvom redu do mora, u malom mjestu u blizini poluotoka Pelješac. Kuća se sastoji od ukupno 6 apartmana, od toga dvaju trosobnih apartmana (cca 85-90m2) sa dva kupatila, tri dvosobna apartmana (cca 70m2) sa jednim kupatilom, te jednim jednosobnim apartmanom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PLOČE, 125.001 €, 48,41 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Poslovni prostor s mogućnošću prenamjene u stambeni, 48,41 m², Ploče .

 
 
 
  Zemljište, PLOČE, 148.820 €, 2126,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na južnoj strani mjesta Baćina, skriveno u miru zelenila i uz blizinu mora, smjestilo se zemljište površine 2.126 m2 koje na prvi pogled osvaja svojim prirodnim okruženjem i autentičnim dalmatinskim šarmom. Ova parcela pruža rijetku priliku za stvaranje mjesta gdje se tradicija i....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 935.000 €, 235,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je moderna vila s bazenom i otvorenim pogledom na more, smještena u mirnom dijelu naselja svega 200 m od javne plaže. Vila se prostire na 235 m² stambene površine te je raspoređena na tri etaže s funkcionalno organiziranim prostorom. U prizemlju se nalazi prostorija otvorenog....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 595.000 €, 193,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna kuća s pogledom na more. Kuća je nepravilnog tlocrta, a sastoji se od podruma, prizemlja, prvog kata i drugog kata. Na etaži prizemlja nalazi se spavaća soba s kupaonicom, unutarnji bazen i roštilj. A ujedno i zajedničke prostorije za boravljenje poput velike blagavaone,....

 
 
 
  Stan, PLOČE, 150.000 €, 128,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stablina, Ploče ? Video u prilogu GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/Vin5cdtDreVhB2KK8 Prodaje se prostran apartman od 128,62 m2 s dvorištem u slikovitom mjestu Stablina pored Ploča. Apartman ima kaskadni pogled na prirodne ljepote ovog malog mjesta, odiše rustikalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, PLOČE, 45.000 €, 32,64 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! Prodaje se poslovni prostor površine 32,64 m2 na adresi Trg kralja Tomislava 6 u Pločama. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju zgrade. Nekretninu oglašava i prodaje vlasnik. Kupac nema obveze plaćanja agencijske....

 
 
 
  Zemljište, PLOČE, 16.660 €, 1666,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Ploče, Komin, poljoprivredno zemljište 1666m2 s lijeve strane mjesta Komina uz magistralnu cestu.Zemljište je širine 6m a dužine 275m,blago zapušteno niskim raslinjem.Idealno za uzgoj svih poljoprivrednih kultura, u blizini rijeke Neretve gdje je navodnjavanje nepotrebno.Uz magistralnu....

 
 
 
  Zemljište, PLOČE, 360.000 €, 2113,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljište se nalazi u samom središtu mjesta pored Ploča. Po prostornom planu grada predviđeno je za izgradnju poslovno?stambene zgrade. Ukupna površina navedenog zemljišta iznosi 2113 m2. Vlasništvo 1/1. ID KOD AGENCIJE: 757/40 Zemljište, na prodaju.

 
 
 
  Zemljište, PLOČE, 5.796 €, 483,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se poljoprivredne parcele kraj mjesta Komin . Najmanja parcela je veličine 483 m2 a najveća 2.450 m2. Ukupno je moguće kupiti cca 7.000 m2 poljoprivrednog zemljišta sa cijenom od 12 do 16 eur/m2 ovisno o lokaciji. Za sve dodatne informacije stojim na raspolaganju na 091 230....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 890.000 €, 311,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Ploče, Rogotin, moderna urbana vila s bazenom i pogledom na moreU mirnom dijelu Ploča, u naselju Rogotin, prodaje se luksuzna urbana vila ukupne bruto površine 311 m², smještena na prostranom zemljištu površine 1.200 m². Nekretnina je moderno projektirana, s vrhunskim sadržajima i....

 
 
 
  Stan, PLOČE, 278.000 €, 111,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Ploče, NOVOGRADNJA ZGRADA C,C3/4, trosobani stan, na četvrtom katu.Stan se sastoje od - ulaznog hodnika, dnevnog boravaka, kuhinje i blagovaonice otvorenog tlocrta s izlazom na terasu, tri spavaće sobe i 2 kupaonice , zatvorenog 100,60 m2 , te lođe od 10,6 m2, . Ukupno obračunski....

 
 
 
  Zemljište, PLOČE, 544.000 €, 2755,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus nekretnine nude vam za prodaju zemljište: LOKACIJA Zemljište se nalazi u blizini centra Ploča, točno na granici rezidencijalnog i poslovnog djela grada. U neposrednoj blizini nalaze se poslovnice mnogih tvrtki, benzinska postaja, prehrambene trgovine. Prometno je odlično povezana....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 182.000 € na 186.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PLOČE, 186.000 €, 80,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.08.2025 - 184.000 €
10.09.2025 - 176.000 €
08.10.2025 - 168.000 €
10.10.2025 - 176.000 €
16.11.2025 - 184.000 €
03.12.2025 - 176.000 €
10.01.2026 - 184.000 €
22.01.2026 - 176.000 €
11.03.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 186.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Komforan trosobni stan u Pločama od 80m2 na trećem katu u ulici Vladimira Nazora preko puta tržnice. Sastoji se od dvije spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, kupaone, kuhinje i lođe. U stanu je postavljena klima, ima poseban vodomjer. Stanu pripada i spremište u prizemlju zgrade.....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 575.000 €, 390,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća sa pogledom na more na 3 kata. Ima 6 apartmana, svaki 65 m2 i garažno mjesto. Kuća je izgradjena 2012. godine. Lokacija je otprilike 10 km južno od Ploča. .

 
 
 
  Poslovni prostor, PLOČE, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor ? Ploče, 70 m² Na izvrsnoj lokaciji u poslovnoj zoni Ploča, u neposrednoj blizini centra grada, prodaje se atraktivan poslovni prostor površine 70 m². Smješten je u prizemlju stambeno-poslovne zgrade novije gradnje (2009.) i idealan je za različite poslovne....

 
 
 
  Poslovni prostor, PLOČE, 125.001 €, 48,41 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor sa mogućnosšću prenamjene u stambeni, 48,41 m2, Ploče Poslovni prostor s mogućnošću prenamjene u stambeni, 48,41 m², Ploče Na atraktivnoj lokaciji u Pločama, smjestio se poslovni prostor u stambeno-poslovnoj zgradi. Prostor se nalazi na prvom katu zgrade, obuhvaća....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 110.000 €, 144,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u centru Komina u neposrednoj blizini rijeke Neretve, koja se prostire na tri etaže ukupne površine 144 m2. Prizemlje konoba površine 54 m2, prvi kat 54 m2 + 6 m2 balkona. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, balkona i manje sobe, a na zadnjoj etaži od....

 
 
 
  Poslovni prostor, PLOČE, 715.000 €, 550,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na linku ispod se moze vidjeti unutrasnjos objekta: https://youtu.be/TiJjwdJGCe8?si=HxiJWYWQqYIhPivx Prodaje se poslovni prostor u centru Ploča površine 550m2. U poslovnom prostoru su se nalazili uredi bivše Neretvanske banke. Odlično je pozicioniran, veoma prostran i osvijetljen.....

 
 
 
  Kuća, PLOČE, 86.000 €, 117,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se objekt, starija kuća, u mjestu Čeveljuša, Ploče. Čeveljuša je naselje u sastavu Grada Ploča, Dubrovačko-neretvanska županija, odmah uz priključak na autocestu, 10 min od mora. Kuća ima tlocrtno 117m2, dvorište 246 m2, sve zajedno parcela 378m2. Mirna lokacija, (autocesta....

 
 
 
  Zemljište, PLOČE, 360.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište se nalazi u samom središtu mjesta pored Ploča. Po prostornom planu grada predviđeno je za izgradnju poslovnostambene zgrade. Ukupna površina navedenog zemljišta iznosi 2113 m2. Vlasništvo 1/1. .