- nekretnina na moru što veće

  • Za upit "nekretnina na moru što veće" pronađeno 4 419 nekretnina - prosječna cijena 2.673 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SUTOMIŠĆICA, 335.000 €, 1015,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK UGLJAN, SUTOMIŠĆICA - Građevinsko zemljište s direktnim pristupom moru Prodaje se zemljište na super lokaciji uz more u Sutomišćici na otoku Ugljanu. Zemljište ukupne površine 1015 m2 sastoji se od tri čestice koje imaju direktan pristup moru. Zemljište se nalazi u izgrađenom....

 
 
 
  Zemljište, SUTOMIŠĆICA, 456.300 €, 1014,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

MALI LUKORAN / OTOK UGLJAN, prodaje se građevinsko zemljište površine 1014m2 koje se nalazi se u prvom redu uz more, pružajući vam predivan pogled te pristup kristalno čistom moru koje je udaljeno samo nekoliko koraka od vašeg budućeg doma. Teren nudi jedinstvenu priliku za izgradnju....

 
 
 
  Zemljište, SUTOMIŠĆICA, 507.000 €, 1014,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinski teren od 1014m2 u predivnom mjestu Lukoran na istočnoj obali otoka Ugljana. Ovo zemljište nalazi se u prvom redu uz more, pružajući vam predivan pogled te pristup kristalno čistom moru koje je udaljeno samo nekoliko koraka od vašeg budućeg doma. Teren nudi jedinstvenu....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 507.000 €, 1014,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 456.300 €, 1014,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, VALENTIĆI, 366.488 €, 1011,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaštelir ? Građevinsko zemljište s pogledom na more i dozvolom za luksuznu vilu Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 1.011 m², smješteno na iznimnoj lokaciji u mirnoj slijepoj ulici u Kašteliru. Parcela je blago nagnuta prema moru, što omogućuje spektakularan pogled....

 
 
 
  Zemljište, KAŠTELIR, 366.488 €, 1011,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, POREČ, 293.130 €, 1011,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poreč, okolica, zemljište s pogledom na more Zemljište ima blagi pad prema moru i otvoreni pogled na more. Infrastruktura (struja, voda, kanalizacija) nalazi se na granici parcele. Pristupna cesta je slijepa ulica s minimalnim prometom, što osigurava mir i privatnost. U neposrednoj....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 208.000 €, 1001,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo Vam jedinstveno građevinsko zemljište smješteno u Volmama, samo 500 metara udaljeno od bistrog plavetnila mora. Ova raskošna parcela obuhvaća površinu od 1001 m2. Šarm Volma leži u njihovoj bliskosti moru i prirodi, a ovo zemljište izdvaja se svojim položajem svega nekoliko....

 
 
 
  Zemljište, BARBAN, 105.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE zadnje u građevinskoj zoni prema moru 1000 m2 Zemljište je pravilnog oblika. Pripojeno je uz put koji se dobiva u suvlasništvo. Zemljište je građevinsko i stambene je namjene. Odlična pozicija prvi red do mora, pogled na more, nema gradnje ispred zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 233.500 €, 1000,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Medulin, smješten na jugu Istre, poznat je po svojim slikovitim plažama, čistom moru i bogatoj povijesti. Ova popularna turistička destinacija nudi raznolike aktivnosti, od vodenih sportova do istraživanja arheoloških nalazišta poput antičke rimske vile. Svojom živopisnom rivom, izvrsnom....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 252.500 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ugodnom okruženju koje nudi savršen balans između privatnosti i blizine jadranske obale, smještena je ova vrijedna nekretnina idealna za realizaciju stambenog projekta. Pozicija zemljišta pažljivo je odabrana kako bi budućim vlasnicima omogućila brz i jednostavan pristup moru, dok....

 
 
 
  Zemljište, SUTIVAN, 150.000 €, 1000,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Poljoprivredno zemljište - prvi red do mora, 1000m2, Sutivan - otok Brač Nekretnina ima IZUZETNO veliki potencijal sa svojom konfiguracijom terena, prilaza samom moru, plaža. Izuzetno čisto more, kao i samo mjesto gdje je ova nekretnina smještena, čini je velikim potencijalom....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 299.400 €, 998,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo Vam jedinstveno građevinsko zemljište smješteno u Volmama, samo 500 metara udaljeno od bistrog plavetnila mora. Ova raskošna parcela obuhvaća površinu od 998 m2. Šarm Volma leži u njihovoj bliskosti moru i prirodi, a ovo zemljište izdvaja se svojim položajem svega nekoliko....

 
 
 
  Zemljište, MARINA, 199.200 €, 996,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Marina, Poljica, građevinsko zemljište površine 996 m2. Građevinsko zemljište nalazi se iznad jadranske magistrale, oko 100 m zračne linije od mora. Pravilnog je oblika, s nagibom prema moru, orijentacije jug, jugo-zapad. Pogled na more i na okolnu uvalu je neometan. Zona: mješovita....

 
 
 
  Zemljište, POREČ, 155.000 €, 988,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, POREČ, OKOLICA Poreč je jedan od najpoznatijih istarskih gradova, smješten na zapadnoj obali poluotoka. Poznat je po bogatoj povijesti, očuvanoj starogradskoj jezgri s Eufrazijevom bazilikom (UNESCO baština), te predivnim plažama i kristalno čistom moru. Grad nudi izvrsnu turističku....

 
 
 
  Zemljište, IČIĆI, 600.000 €, 984,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien posreduje u prodaji atraktivnog građevinskog zemljišta površine 984 m². Teren je pravilnog, pravokutnog oblika, s blagim nagibom prema jugozapadu i orijentacijom prema moru, dealna pozicija za investiciju. Za zemljište je već ishodovana građevinska dozvola za izgradnju....

 
 
 
  Zemljište, VIŽINADA, 115.000 €, 979,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u Vižinadi , udaljeno od mora cca 15 km. Voda i struja pokraj parcele . Otvoren pogled prema moru. Parcela idealna za gradnju vile za najam ili stanovanje. Za više informacija: Korado Meštrović Tel: +385 98 1690882 Email: grem@pu.t-com.hr ID NEKRETNINE: iro-171....

 
 
 
  Zemljište, DVORNICA, 235.000 €, 976,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Idealno za luksuznu vilu sa bazenom. Građevinsko zemljište površine 976 m² smješteno je u naselju Dvornica u blizini Rogoznice, na uzdignutoj poziciji s otvorenim pogledom prema moru i okolnim otocima. Namjena parcele je stambena gradnja, a uz nju dolaze građevinska dozvola (kao dodatna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-439 (od ukupno 440)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com