- lokal KARLOVAC

  • Za upit "lokal karlovac" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 1.533 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KARLOVAC, 250.000 €, 416,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.06.2025.,

www.indomio.hr

U centru grada Karlovca sa lijepo vidljivim izlogom i prilazom nalazi se ovaj poslovni prostor površine 416m2 koji je smješten u prizemlju zgrade. Zbog položaja i prekrasnog pogleda na rijeku ?Kupu? prostor je pogodan za razne djelanosti kao npr. trgovina,casino, automat klub, teretana,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je poslovni prostor u samom centru grada. Izvanredna kvadratura od 60m2 daje mogućnost prenamjene prostora u stambeni ili poslovni prostor druge namjene. Sam lokal je izuzetna prilika za one koji žele pametno uložiti i možda baš na tom prostoru kreirati i razvijati svoju....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 212.500 €, 85,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Poslovni prostor u Karlovcu Ivana Gundulića 1 Korzo 85m2 2.500 € m2 Do sada bila Banca Popolare Pogodno je za Banke,Teleoperatere,Apoteke,Ordinacije i druge Trgovačke tvrtke. U krugu 50 metara su svi eminentni Teleoperatori, A1,T-com,kao i banke PBZ,HPB,KABA, 091 2545600....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'lokal karlovac'
137.000 €
1.500.000 €
105.000 €
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Centar, 204.300 €, 165,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u novijoj zgradi u Novom centru. U prizemlju se nalazi prostor od 57 m2, a u suterenu još 108 m2. Cijena za prizemlje iznosi 1500 EUR/m2, a suteren 1100 EUR/ m2. Prostor ima velike staklene stijene na cestu, u dužini od 5,5 metara. Parking je ispred zgrade.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Banija , 187.000 €, 120,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, POSLOVNI PROSTOR, LOKAL, KARLOVAC, BANIJA 120 m2 Prodaje se poslovni prostor ukupne površine 120 m2, smješten u prizemlju stambene zgrade. Zgrada je izgrađena 1950.-ih godina. Prostor se nalazi u prizemlju i sastoji se od tri prostorije, spremišta/izbe i dva sanitarna čvora.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan