• GoHome Professional
lokal šibenik 200 m2 - GoHome
  • lokal šibenik 200 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lokal šibenik 200 m2

  • Za upit "lokal šibenik 200 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 1.300.000 €, 200,00 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna vila s bazenom u Vodicama, smještena na prostranoj parceli od 660 m². Stambena površina iznosi 200 m². Vila se nalazi 600 m od mora. U prizemlju se nalaze garaža od 23,50 m², kupaonica s vešerajem i saunom, hodnik, stubište, jedna spavaća soba s vlastitom kupaonicom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.250.000 €, 200,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u prvom redu do mora s panoramskim pogledom na velikoj parceli od 600 m2 nedaleko od centra Šibenika. Kuća je podijeljena na 2 stana, manji stan na prvom katu sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice, ostave i velike terase (100m2). Veći stan....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.245.000 €, 200,00 m2 cca 6230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Moderna obiteljska kuća u mirnoj okolici Šibenika Ova atraktivna nekretnina smještena je u okolici Šibenika, na mirnoj i ugodnoj lokaciji idealnoj za život ili odmor. Od centra Šibenika udaljena je 14 km, što omogućuje jednostavan pristup svim gradskim sadržajima, a istovremeno pruža....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 560.000 €, 200,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2025.,

www.broker.hr

Elegantna manja vila sa bazenom, na prodaju, smještena u blizini hotelskog kompleksa Solaris i grada Šibenika. Vila je novogradnja, smještena na praceli od 480 m2, ukupne stambene površine od 200 m2. Nekretnina se sastoji od prizemlja, kata i krovne terase. Na prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 850.000 €, 200,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuće iz snova s prekrasnim pogledom na more u Šibeniku ? na prodaju! Zamislite da se svakog jutra budite s očaravajućim pogledom na kristalno čisto Jadransko more. Predstavljamo ekskluzivne kuće koje nude upravo to ? i još više ? smještene samo 100 metara od plaže u Šibeniku, Hrvatska.....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvojna kuća smještena u Vodice, projektirana s naglaskom na funkcionalnost, komfor i kvalitetu stanovanja. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, ali i kao investicija za turistički najam više kategorije. Raspored prostora Kuća se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.500.000 €, 200,00 m2 cca 7500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je nekretnina ukupne stambene površine 200 m2 u blizini Šibenika na zemljištu površine 462 m2. Kuća se sastoji od ukupno dvije etaže. Na prvoj etaži u prizemlju nalazi se apartman veličine 85 m2 koji se sastoji od kupaonice, toaleta, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Centar, 445.000 €, 200,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se izvrsna investicijska nekretnina u samom centru Šibenika, na svega par koraka od glavnog trga i mora. Predmetna nekretnina se sastoji od dvije odvojene nekretnine koje se nalaze jedna kraj druge te imaju susjedni ulaz. U jednoj se nalaze dvije spavaće sobe s kupaonicama....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 440.000 €, 200,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s poslovnim prostorom i stanom na top lokaciji u Šibeniku .

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.245.000 €, 200,00 m2 cca 6230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

Šarmantna kuća prvi red uz more. Smještena na velikom zemljištu od 600 m2, sama nekretnina prati krajolik te se svojom kaskadnom arhitekturom prostire na 3 etaže. Na prvoj etaži nalazi se apartman s kuhinjom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kupatilom te velikom terasom. Pored ulaza....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik 200 m2 (207)
  • lokal šibenik (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com