• GoHome Professional
kuće murine barem 150 m2 - GoHome
  • kuće murine barem 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće murine barem 150 m2

  • Za upit "kuće murine barem 150 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.934 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MURINE, 750.000 €, 162,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća smještena u mirnom naselju Galići, koje pripada širem području Murina (udaljeno 1 km od centra Murina), svega 4 km od centra Umaga. Ova lokacija savršeno spaja miran, prirodan ambijent s neposrednom blizinom svih sadržaja koje pruža Umag ? restorani, trgovine, plaže,....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 450.000 €, 200,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Predivna kamena kuća u nizu s bazenom u okolici Umaga Samo u agenciji Leones. Prodaje se predivna kamena kuća u nizu s bazenom u okolici Umaga. Kuća je kompletno renovirana i namještena 2021. god. Neto korisna površina kuće je 200 m2 te se proteže se na tri etaže. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 567.000 €, 200,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana i kvalitetno građena obiteljska kuća stambene površine 200 m² s uređenom okućnicom od 700 m². Kuća je izgrađena 2003. godine, zidane gradnje (opeka i beton) te je potpuno namještena i spremna za useljenje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te ima ukupno 6 soba,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće murine barem 150 m2'
600.000 €
875.000 €
 
-11%

Promjena cijene sa 506.000 € na 450.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MURINE, 450.000 €, 139,31 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 506.000 €
26.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.eurovilla.hr

U mirnom naselju Murine koje je lokacijski udaljeno samo par kilometara od grada Umaga, smjestila se kvalitetna kuća koja je s puno pažnje održavana a krasi ju pozicija, okućnica i već spomenuta dva stana u potpunosti odvojena ukupne stambene površine od 139,31 m2.Stan u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 790.000 €, 350,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

U mirnom naselju u blizini gada Umaga smjestila se ova samostojeća kuća s puno potencijala. Sastoji se od prizemlja,prvog i drugog kata. U prizemlju su smještena tri apartmana potpuno opremljena.Velika okućnica s više parkirnih mjesta i mjestom gdje se može izgraditi i bazen po potrebi.....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 850.000 €, 550,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U malom mirnom mjestu Murine, nadomak Umaga smjestila se naša atraktivna villa. Ova predivna dvokatnica sastoji se od prizemlja koje sadrži četiri prostrana apartmana, do sada korištena u odlično uhodanu turističku svrhu. Na bočnom dijelu prostrane okućnice smješten je bazen i vanjski....