• GoHome Professional
kuće dobrinj barem 130 m2 najnovije parking - GoHome
  • kuće dobrinj barem 130 m2 najnovije parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće dobrinj barem 130 m2 najnovije parking

  • Za upit "kuće dobrinj barem 130 m2 najnovije parking" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 134,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, ova potpuno renovirana dvojna kamena kuća predstavlja rijetku priliku da doživite savršeni spoj rustikalnog šarma i moderne udobnosti, nudeći miran bijeg od užurbanog gradskog života. Smještena samo 3,5 km od grada Malinske, ova se nekretnina može pohvaliti zavidnom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 165,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se novosagrađena, moderna samostojeća mediteranska kamena villa sa grijanim bazenom i predivno uređenom okućnicom. Kuća se nalazi u mirnom, središnjem dijelu otoka Krka, udaljena svega 3k m od mora te pješčanih i šljunčanih plaža. Ova je nekretnina vrijedna i mudra investicija,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 130,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj, Na prodaju je samostojeća kuća u centru manjeg mjesta u okolici Dobrinja, 2200m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata ukupne površine 130 m2. Prizemlje sadrži dvije velike prostorije u funkciji kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 370.000 €, 130,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Dobrinj, okolica, nova moderna dvojna kuća na mirnoj lokaciji. Kuća zauzima 143 m2 stambene površine koji su raspoređeni na prizemlje i kat. U prizemlju su smješteni spremište, kupaona, kuhinja s blagovaonom i veliki dnevni boravak i dvije spavaće sobe. Na katu s unutarnjim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi je prekrasna rustikalna vila, vrlo kvalitetno izgrađena, kamena sa masivnim drvetom, za pravi primorski ugođaj. Vila se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupaone, od toga su 2 u spavaćoj sobi, dnevnog boravka, kuhinje, a na parceli je i dodatni objekt koji se može koristiti kao....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku. Svaki apartman se sastoji od dvije sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka. Površina svakog apartmana iznosi 75 m2, ukupno 150 m2. U slučaju kupnje, preuzima se i ugovor o najamnini te pravo na iznajmljivanje, za više informacija....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kamena rustikalna vila s okućnicom i bazenom! Vila se sastoji od tri spavaće sobe, tri kupaonice, od čega su dvije kupaonice u spavaćim sobama, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice s izlazom na natkrivenu terasu s okućnicom i bazenom, a na parceli se nalazi dodatni objekt....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 150,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna rustikalna vila izvrsne građevinske kvalitete, od kamena i masivnog drveta rasprostire se na površini od 150 m2 a s pomoćnim objektom (konobom) i nadstrešnicama od 220 m2 te lijepom uređenom okućnicom od 445 m2. Na okućnici se nalazi dodatni objekt koji se može koristiti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 690.000 €, 150,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja - kuća s okućnicom, bazenom i pogledom, 200 m od mora! Prodaje se nova dvojna kuća kvalitetne gradnje. Kuća se prostire na dvije etaže, prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, toalet, spavaća soba s vlastitom kupaonom te veliki open space sa kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće dobrinj barem 130 m2 parking (160)
  • kuće dobrinj barem 130 m2 najnovije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!