- kuće SINJ

  • Za upit "kuće sinj" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.017 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SINJ, 85.000 €, 110,00 m2 cca 770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u naselju Gala kraj Sinja. Kuća se sastoji od dvije etaže. U suterenu su smješteni podrum i ostava te postoji mogućnost prenamjene u stambeni prostor. Na gornjem katu je kompletno renoviran dvosoban stan . Ukupna površina stambenog prostora kuće je 53m2 na prvoj i....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 330.000 €, 117,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s pomoćnim objektom u mirnom dijelu dalmatinskog zaleđa, na zemljištu ukupne površine 1.570 m. Glavna kuća ima 100 m tlocrtne površine i sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, natkrivene terase te podruma. Prostor je funkcionalan i pogodan za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na iznimno atraktivnoj lokaciji u samom centru grada Sinja, prodaje se projekt s važećom građevinskom dozvolom i već započetom gradnjom stambeno-poslovnog objekta, ukupne površine 120 m ( 60 m po etaži). U prizemlju je predviđen poslovni prostor pogodan za različite djelatnosti, dok....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće sinj'
65.000 €
160.000 €
499.900 €
  Kuća, SINJ, 480.000 €, 230,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Sinj, samostojeća kuća u samom centru grada, tlocrtne površine 140 m2, izgrađena na parceli od 1600 m2. Sastoji se od prizemlja koje je u naravi ostava i vinski podrum cca 50 m2. Na prvoj etaži od 100 m2 se nalazi stan od tri sobe, kuhinje, te dnevnog boravka koji je četvrta soba,....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 1.000.000 €, 590,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Strogi centar Sinja.Kamena kuća, zaštićena kako kulturno dobro, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Sinja, ukupne bruto površine cca 590 m2, na zemljištu površine cca 1.200 m2, s dodatnim pomoćnim objektom, sve ograđeno zidom, prekrasni održavani vrt -perivoj, Kuća se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 230.000 €, 145,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Glavicama (Gornjim), u neposrednoj blizini Sinja, smještena je ova nekretnina s urednim vlasništvom i izravnim pristupom na ulicu. Okruženje je ugodno i pretežno izgrađeno stambenim kućama, što dodatno potvrđuje kvalitetu i potencijal lokacije. Na....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 950.000 €, 590,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2024.,

www.trgostan.hr

Prekrasna kamena vila, zaštićena kako kulturno dobro, na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Sinja, ukupne bruto površine cca 550 m2, na zemljištu površine cca 1.200 m2, s dodatnim pomoćnim objektom, sve ograđeno zidom, prekrasni održavani vrt -perivoj, koja vila se sastoji od tri....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 1.100.000 €, 200,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.broker.hr

Ova luksuzna nekretnina nudi prostrani vrt i bazen, smještena u mirnom okruženju. Vila je izgrađena 2018. godine koristeći vrhunske materijale i izuzetno je dobro održavana. Ova šarmantna vila dolazi s radijatorima za grijanje i više klima uređaja za ugodan boravak tijekom cijele....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 800.000 €, 383,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

***Prodaja kuće u centru grada Sinja*** Na prodaju je prostrana kuća koja se sastoji od prizemlja, tri kata te visokog potkrovlja smještena na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada Sinja. Pripada joj okućnica od 538 m2. Kuća je idealna za renovaciju i prilagodbu vašim potrebama.....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 155.625 €, 83,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 83 m² smještena u mirnom dijelu Sinja, naselje Glavice, na prostranoj parceli od 850 m². Ova kuća nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i orijentacijom prema sjeveru, što osigurava ugodno osvjetljenje tijekom dana. Grijanje je na struju,....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 400.000 €, 334,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Objekt se nalazi u širem centru grada,priključen je na slijedeće komunalne sustave:vodovod,kanalizacija i el.struja.Građevina je stambeno poslovna katnosti P+2+K.U prizemlju objekta su dva poslovna prostora koja imaju ulaz s ulice,te 3 ostaves ulazom iz dvorišta.Na katu su dvije stambene....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju samostojeća montažna prizemnica u mirnom dijelu Sinja (100 m) Prodaje se samostojeća montažna kuća površine 100 m, smještena u mirnom dijelu grada Sinja na parceli površine 686 m2 Kuća je izgrađena na betonskim temeljima i trenutno se nalazi u fazi visokog roh-baua, što....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 1.200.000 €, 600,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Sinj, strogi centar, kuća prodaja 4 etaže, parking, garaža Sinj, samostojeća autohtona kamena kuća u strogom centru grada, tlocrtne površine 150 m2, sveukupne korisne površine 600 m2, izgrađena na parceli od 235 m2. Svaka etaža ima tlocrtno cca. 150 m2. Kuća se sastoji se od : prizemlja....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 340.000 €, 268,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stara kamena kuća s okućnicom na izvrsnoj lokaciji u strogom centru Sinja (od Trga kralja Tomislava (pijace) udaljena 100 m). Izgrađena oko 1910. godine. Iz kuće i dvorišta se pruža predivan pogled na tvrđavu Stari grad. Kući se može pristupiti sa 2 strane (iz Vrličke ulice....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 245.000 €, 93,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s okućnicom (građevne površine 248 m2) na izvrsnoj lokaciji u gradu Sinju. Kuća je smještena samo korak od prekrasnog vidikovca Kamičak,Muzeja Cetinske Krajine, Alkarskih dvora, tržnice, te od glavne Pijace. Kuća je u naravi dvoetažna sa dnevnim boravkom,kuhinjom,wc-om....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 222.000 €, 300,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana kuća na atraktivnoj lokaciji u Sinju. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata,drugog kata i potkrovlja. Pruža odličan prostor za obitelj ili kao investicija. Smještena u mirnom kvartu, a istovremeno blizu svih sadržaja. Površina kuće iznosi 300m2 sa 300m2 okućnice....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 115.000 €, 190,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se prodaje bez posjeda što znači da trenutno nije u fizičkom vlasništvu prodavatelja (koristi je druga osoba). Na prodaju stambena zgrada s dvorištem u Sinju, na atraktivnoj mikrolokaciji u širem centru grada. Osnovne informacije: Vrsta nekretnine: samostojeća stambena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more