- kuće SILBA

  • Za upit "kuće silba" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.846 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 230 m2
    • 230 m2 (prosječna površina)
    • barem 230 m2
    • 270 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SILBA, 530.000 €, 244,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kuće na predivnom otoku Silbi. Otok Silba poznat još pod nazivom " vrata Dalmacije", nalazi se zapadno od Zadra. Veličina otoka je svega 15 kvadratnih kilometara i to je otok očuvane prirode, čistog tirkiznog mora na kojemu su zabranjeni automobili. Kuća se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 289.000 €, 203,69 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća na Silbi u mirnoj ulici, u zelenilu. Blizina 4 restorana, 3 dućana, kafići, pošta, ambulante, 250m do plaže na Šotorišću. Nalazi se na parceli od 264m2, sa uređenim vrtom. Solidno građena, ukupno stambene površina 203.69, netto 140.91, u naravi dva stana na dvije....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 890.000 €, 292,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na otoku Silba ? svega nekoliko koraka od mora, u prvom redu uz luku ? prodaje se autentična kamena dvokatnica ukupne korisne površine 292 m² i pripadajućom okućnicom od 180 m². Nekretnina kombinira stambeni i poslovni prostor: u prizemlju je uhodan restoran s potpunim inventarom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće silba'
390.000 €
900.000 €
900.000 €
  Kuća, SILBA, 900.000 €, 292,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija na prekrasnom otoku Silbi, svega nekoliko koraka od mora, nalazi se ova jedinstvena kamena dvokatnica ukupne površine 292 m² koja predstavlja savršenu priliku za investiciju, turizam ili nastavak uspješnog ugostiteljskog poslovanja. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 630.000 €, 185,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Silba poznat još pod nazivom " vrata Dalmacije", nalazi se zapadno od Zadra. Veličina otoka je svega 15 kvadratnih kilometara i to je otok očuvane prirode, čistog mora na kojemu su zabranjeni automobili. Prodaje se novogradnja, što je rijetkost na tom otoku, na parceli od 600....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 390.000 €, 229,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Samostojeća kuća s više stambenih jedinica Na jednom od najmirnijih i najpoželjnijih jadranskih otoka, na otoku Silbi, smještena je ova iznimna samostojeća kuća s prostranom okućnicom, svega cca 100 metara od mora, u neposrednoj blizini poznate plaže....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 350.000 €, 112,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća na otoku Silba sa dva zasebna stana. Prizemno stan 55m2 (kuhinja sblagovaonicom, dnevni boravak, kupaonica, predsoblje s dvije spavaće sobe i zatvorenom terasom. Stan je u potpunosti renoviran 2024 god i potpuno namješten namještajem po mjeri. Posjeduje dvije vanjske ostave (8m2....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 927.000 €, 292,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Na predivnom otoku Silba na prodaju je izvrsna prilika, kuća dvokatnica u kojoj se nalazi uhodan restoran sa 53 godine rada. Kuća je površine 292m2 sa okućnicom od 180m2. U prizemlju se nalazi restoran potpuno otpremljen kvalitetnim namještajem i kuhinjom, na katu se nalazi velika....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 1.130.000 €, 255,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Na idiličnom otoku Silbi (drugom najšumovitijem hrvatskom otoku) bez automobila, okružena stablima maslina, smokava, citrusa i nara, palmama i bugenvilijama, nalazi se Hazienda s otmjenom vilom u maurskom, dalmatinskom stilu na brdo s prekrasnim pogledom na najveću pješčanu uvalu....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 899.999 €, 292,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.njuskalo.hr

OTOK SILBA Prodaje se kamena kuća (dvokatnica) s restoranom i trosobnim stanom na vrhunskoj lokaciji punih 5 metara do mora, ukupne površine 292 m2. Sastoji se od: PRIZEMLJE: sala za goste, terasa, šank, kuhinja, spremište/garderoba, toaleti muški i ženski. 1. KAT: sala za goste,....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 495.000 € na 390.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SILBA, 390.000 €, 229,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.12.2025 - 495.000 €
15.03.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO U PONUDI!! Lokacija objekta. Zadar - Okolica, Silba. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini mora, cca 100m, nedaleko od plaže Podsuh Marak. Postoji mogućnost dogradnje depandanse cca 120m2. Zelena površina + mogućnost izgradnje bazena. Kuća je legalizirana. Kuća se može vidjeti....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 315.000 €, 107,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća na otoku Silbi, udaljena od mora 90 metara. Od uređene plaže je udaljena 170 metara. Sastoji se dva stana, od kojih je jedan u prizemlju, a drugi na katu. Svaki stan ima vlastiti ulaz i vlastito brojilo struje. Stan u prizemlju površine 50 m2, a sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 900.000 €, 292,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi 5 metara od mora u istočnoj luci tj. marini. Pozicija iz snova. U prizemlju se nalazi restoran, na 1, katu se nalazi sala za goste sa šankom i velikom staklenom stijenom (cca. 20 kvadrata), na drugom katu se nalazi trosoban stan. Mogučnost etažiranja, nije problem sa....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 899.000 €, 292,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na Silbi, 5 metara od mora u istočnoj luci odnosno marini, kuća je izgrađena 2003. godine na temeljima kuće iz 18 stoljeća. U prizemlju kuće nalazi se restoran sa 53-godišnjom tradicijom poslovanja, a na prvom katu se nalazi opremljena sala za goste a cijeli prostor....

 
 
 
  Kuća, SILBA, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća površine 200 m2 sa velikom okućnicom od 901 m2 u borovoj šumi na otoku Silbi. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini mora,cca 100m, nedaleko od plaže Podsuh Marak. Postoji mogućnost dogradnje depadanse cca 120m2. Sastoji se od prizemja;hodnik, kuhinja, blagavaona i dnevni....

 
 
 
  Kuća, SILBA, Na upit, 205,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

"Vila Castello" Na idiličnom i automobilima nedostupnom otoku Silbi (drugi najšumovitiji otok Hrvatske), okruženom maslinama, smokvama, agrumima i narančama, palmama, nalazi se ova hacijenda s elegantnom vilom u maurskom, dalmatinskom stilu na brežuljku s predivnim pogledom na najveću....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan