- kuće SABORSKO

  • Za upit "kuće saborsko" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 1.089 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća od 80m2 sa 5.600m2 okućnice u komadu u centru mjesta. U kući se donedavno živjelo, dakle, useljiva je, jedino su joj potrebne male kozmetičke promjene. Kuća se sastoji od 2 sobe, kuhinje, kupaone te neuređenog potkrovlja. Na prostranoj okućnici je dio površine koji....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 34.500 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se starija kamena kuća za adaptaciju s 1707 m2 okućnice. Smještena na vrlo lijepoj lokaciji tik uz blaćansko jezero. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 85.000 €, 55,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća prizemnica površine 50m2. s garažom 30m2., pomoćnom zgradom 20m2. i okućnicom 4800 m2. Nekretnina je namještena i idealna je za ljubitelje prirode kao kuća za odmor. Smještena je uz asfaltnu prometnicu u neposrednoj blizini rijeke Jasenice. Blizina turističkih destinacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće saborsko'
58.500 €
75.000 €
89.000 €
  Kuća, SABORSKO, 160.000 €, 122,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Vlasništvo Smještena u šarmantnom mjestu Saborsko, ova obiteljska kuća nudi spoj modernog života i rustikalnog šarma. Smještena na prostranoj parceli od 2,635 m, ova nekretnina predstavlja sjajno utočište okruženo prirodom, a istovremeno nudi svu udobnost doma. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 130.000 €, 57,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na prodaju u Saborskom, svega 20 kilometara od svjetski poznatog Nacionalnog parka Plitvička jezera, pruža izvanrednu priliku za one koji traže miran obiteljski život ili žele nastaviti uspješan posao iznajmljivanja. Smještena na vrlo pristupačnoj lokaciji, svega 50 metara od....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Kuća 25 km udaljena od Plitvičkih jezera, nalazi se unutar mjesta i useljiva je odmah. Prostrano zeleno dvorište od 1300m2 vrlo je pogodno da se objekt koristi kao vikendica ili da se iznajmljuje kao kuća za odmor. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Na osamljenoj lokaciji nedaleko rijeke Jesenice prodaje se kuća na 2410 m2 okućnice. .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 250.000 €, 176,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina dva objekta u Saborskom (700 m n.v.), idealna za one koji traže miran život u prirodi uz siguran i već uhodan posao. Smještena na prostranoj parceli od 2411 m², okružena netaknutom šumom, ova nekretnina pruža savršen spoj privatnosti i turističkog....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Saborsko je smješteno u središnjem dijelu Hrvatske. Naselje je koje ima urbani karakter i administrativno je središte čitavog kraja, a obilježava ga i činjenica da se nalazi unutar granica Nacionalnog parka Plitvička jezera, te da obiluje prirodnim ljepotama i znamenitostima. Od prirodnih....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 65.000 €, 80,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.indomio.hr

Kuća Prodaja Lička Jesenica 80 m2 .

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 60.000 €, 70,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo kuću obnovljenu i useljivu 70 m2 u Ličkoj Jesenici nedaleko od mjesta Saborsko . Predivna prizemnica za život i, kao i za vikendicu . Kuća se sastoji od hodnika , manje ostave , kupaonica s toaletom , kuhinja , dnevni boravak , prostrana spavaća soba , iz sobe se ulazi....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 130.000 €, 134,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U srcu netaknute prirode, u mirnom mjestu Lička Jesenica, nedaleko od Saborskog, smjestilo se ovo posebno imanje koje pruža ono što danas svi traže ? mir, prirodu i osjećaj doma. Buditi se uz cvrkut ptica, udisati svjež planinski zrak i imati rijeku na svega stotinjak metara od kuće....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 73.000 €, 90,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prizemnica s 4776 m2 okućnice smještena u neposrednoj blizini rijeke Jesenice. .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 120.000 € na 118.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SABORSKO, 118.000 €, 77,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 120.000 €
25.02.2026 - 118.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na lokaciji NP Plitvička jezera, površine 77m2 u roh-bau stanju. Kuća ima građevinsku i uporabnu dozvolu te već spreman tlocrt unutrašnjosti ukoliko ste zainteresiran za nešto gotovo . Struja i voda su provedene. Ukupna površina terena 1853m2 (unutar NP Plitvička jezera), od....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 85.000 €, 78,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnina Smještena u neposrednoj blizini centra Saborskog, ova obiteljska kuća ili kuća za odmor nalazi se uz mirnu asfaltnu cestu, a istovremeno okružena prirodom. Smještena na parceli od 1499 m, nekretnina nudi uravnoteženu kombinaciju praktičnosti i prirodnog okruženja. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvojna kuća od 49 m2 s prizemljem i potkrovljem, zasebnim ulazom, okućnicom od 132 m2 i dodatnim dvorištem od 1781 m2 na kojem se nalazi drvarnica. Ukupna površina čestica 1962 m2. Vlasnistvo 1/1. -potkrovlje se sastoji od 2 spavaće sobe, zasebne kuhinje i blagovaonice, te dnevne....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 85.000 €, 63,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji odličnog imanja u Ličkoj Jesenici, općina Saborsko. Sastoji se od novije, namještene i odmah useljive kuće prizemnice, površine 63 m2, stare kamene kuće površine 40 m2 i garaže sa ostavom i drvarnicom površine 40 m2. Cijelo imanje se prostire na površini od 4776....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 150.000 €, 280,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Saborsko, Lička Jesenica, trosobna kuća od 280 m2 na 3 etaže na mirnoj lokaciji.Nalazi se na parceli od 5194 m2. Uz kuću se nalaze pomoćni objekti od 35 m2 i 68 m2.Nova fasada, krov i PVC stolarija.Kuća se sastoji od 3 etaže: suterena, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje 84 m2 je kompletno....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 80.000 €, 136,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

SABORSKO - samostojeća obiteljska kuća stambene površine 132 m2, sastoji se od prizemlja i potkrovlja, dva odvojena stana s posebnim ulazom. U prizemlju je predsoblje, dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa blagovaonicom ( otvoreni tip ), kuhinja sa smočnicom i kupatilo. U potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s 120 000 m2 odličnog poljoprivrednog i šumskog zemljišta .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 60.000 € na 58.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SABORSKO, 58.000 €, 150,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 60.000 €
23.03.2026 - 58.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća u mjestu Saborsko na prodaju oko 150m2 stambeno sa terasom + 25m2 podrum. Blizina Plitvičkih jezera, pogodna za turizam. Udaljenost od Plitvičkih jezera je oko 20 minuta vožnje. Udaljenost od Zagreba oko 140 km. U mjestu Saborsko već se duže godina ljudi bave turizmom s obzirom....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 65.000 €, 90,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte savršenu ravnotežu između prirode i udobnosti u samostojećoj kući smještenoj u idiličnom selu Blata, nedaleko Saborskog. Na površini od 90 m² raspoređene su tri sobe, od kojih su dvije spavaće, pružajući dovoljan prostor za obiteljski život ili povremeno odmorište. Okućnica....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

SABORSKO - Na prodaju se nudi samostojeća kuća smještena u mirnom okruženju u centru Saborskog, Karlovačka županija. Kuća ukupne stambene površine 120 m, sastoji se od podruma u polivici kuće, prizemlja i potkrovlja. U prizemlju je 70 m2 stambene površine od toga hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 150.000 €, 78,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u Nacionalnom parku Plitvička jezera, na 750 m nadmorske visine. Na osami, okružena crnogoricom i netaknutom prirodom. Kuselj (Saborsko). Kuća u NP Plitvička jezera (prodaja).

 
 
 
  Kuća, SABORSKO, 220.000 €, 242,00 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na parceli 1404 m2 samostojeća kuća 22.90 m x 8.85 m, dvor i gospodarske zgrade (garaža s jamom 68 m2, pečenjara i drvarnica) ukupno 884 m2. Prostrani parking i voćnjak 520 m2. Dvorište je potpuno ograđeno visokim kamenim zidom, ima kolni ulaz. Ostala okućnica (van zidina) iznosi....