- kuće RASLINA

  • Za upit "kuće raslina" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 1.308 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RASLINA, 210.000 €, 276,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.primosten-nekretnine.hr

Kuća katnica u Raslini, ukupne stambene površine 189 m². Zemljište na kojem se kuća nalaze je veličine 276 m². Kuća se sastoji od prizemlja, prvoga te drugoga kata. Prizemlje se sastoji od: dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i dvije spavaće sobe. Prvi kat je potpuno identičan prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 330.000 €, 247,00 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se samostojeća kuća na izvrsnoj lokaciji u Raslini, u drugom redu do mora i udaljena svega pedesetak metara od plaže. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za spoj stanovanja i poslovnog ulaganja. U prizemlju se nalazi veliki poslovni prostor površine oko 110 m². Jedan njegov....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 250.000 €, 255,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK RASLINA - Kuća s velikim dvorištem 200 metara od mora Raslina je mirno dalmatinsko mjesto smješteno uz Prokljansko jezero, poznato po opuštenoj atmosferi, prirodnom okruženju i blizini Šibenika. Mjesto nudi sve potrebno za svakodnevni život u miru, a more i uređene obale udaljeni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće raslina'
650.000 €
330.000 €
200.000 €
  Kuća, RASLINA, 105.000 €, 75,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća s bazenom površine 75 m², smještena na prostranom terenu od 3000 m² u mirnom okruženju nedaleko od Šibenika. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak. Na okućnici se nalazi bazen....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 490.000 €, 284,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U centru Rasline nalazi se samostojeća kuća samo 150 metara do mora. Na parceli od 753 m2 raspolaže korisnom površinom od 284 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi dvosobni stan NKP 135,67 M2, koji se sastoji od ulaza, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 590.000 €, 309,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća s 2 komforna stana i garažom, korisne površine 309 m2 blizu plaže. Raslina je malo mjesta na Prokljanskom jezeru, udaljena od grada Šibenika svega 10 km. Ističe se lijepim plažama i mirnim okruženjem što je čini sve više turistički poželjnom....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kamena kuća koja se sastoji od dvije etaže po 40 m² te potkrovlja (galerije) od 40 m2. U prizemlju se nalazi konoba, dok se vanjskim stepenicama dolazi na prvi kat, open space prostor. Na prvom katu postavljen je drveni pod, a iz istog prostora drvenim stepenicama dolazi....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 60.000 €, 48,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju manja, roh bau kuća površine cca 50 m2, prizemnica s potkrovljem u mjestu Raslina na Prukljanskom jezeru kod Šibenika. Objekt je trenutno podijeljen u dvije prostorije i pokriven crijepom. Teren je pravilnog oblika, nalazi se uz pristupni put gdje se nalazi i....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 330.000 €, 247,00 m2 cca 1340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Kuća na izvrsnoj lokaciji :::. U centru Rasline nalazi se samostojeća kuća samo 70 metara do mora. Na parceli od 801 m2 raspolaže korisnom površinom od 247 m2. Kuća sadrži prizemlje i kat + pomoćne prostorije. U prizemlju se nalazi ugostiteljski objekt koji nije u funkciji i....

 
 
 
  Kuća, RASLINA, 380.000 €, 300,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju samostojeća kuća s dvorištem, ukupne površine cca 300 m2 s 3 stambene jedinice i prekrasnim pogledom na more u mjestu Raslina, okolica Šibenika. Kuća se sastoji od: - podruma površine 50 m2 - prizemlja gdje se namješteni i komforan stan površine 120 m2, a sastoji....