- kuće POPOVAČA

  • Za upit "kuće popovača" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 1.017 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 64000 eura
    • do 80000 eura (prosječna cijena)
    • do 96000 eura
    • do 802 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POPOVAČA, 115.000 €, 183,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID-15963 Stružec Tradicijska drvena kuća sa pomoćnim objektima ukupne bruto površine 467 m2 na parceli površine 19912 m2 sagrađene 1950.g. Stambena površina kuće iznosi 183,50 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. Uz glavnu stambenu kuću nalaze se dvije zgrade površine....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 160.000 €, 250,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je predivna obiteljska kuća ? visoka prizemnica ukupne površine 250 m², smještena u Gornjoj Gračenici, slikovitom moslavačkom naselju poznatom po mirnom okruženju, prirodi i vinskoj tradiciji. Kuća se nalazi na samom kraju slijepe ulice, što osigurava potpunu privatnost,....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 110.000 €, 352,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.indomio.hr

uća visoka prizemnica sa podrumom ukupne površine od 352 m2 i okućnica površine od 1217 m2 u Voloderu. Kuća se sastoji od 9 soba,2 kuhinje, 2 kupaonice+2wc-a, garaže,5 spremišta, 3 balkona i terase . Struja,voda,septička jama,klasično grijanje (drva),telefonska linija. Kuća je izgrađena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće popovača'
24.000 €
69.000 €
159.000 €
  Kuća, POPOVAČA, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U Gornjoj Gračenici prodaje se u potpunosti opremljen i održavan vinograd s dvije drvene klijeti i kompletnom mehanizacijom, spreman za nastavak proizvodnje bez dodatnih ulaganja. Vinograd broji ukupno 5.500 panjeva miješanih sorti, što ovu nekretninu čini idealnom za ozbiljne vinogradare,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 380.000 € na 360.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POPOVAČA, 360.000 €, 167,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 380.000 €
25.04.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se imanje u Voloderu ? 9.770 m², dvije hrastove kuće, bazen, vinograd i voćnjak Prodaje se prekrasno imanje u Voloderu na ukupnoj površini od 9.770 m², smješteno u mirnom prirodnom okruženju. Imanje se sastoji od dvije drvene hrastove kuće, bazena, voćnjaka, vinograda te dodatnog....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 319.000 €, 150,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

*** 099 233 1970 *** Prodajemo nekretninu na ekskluzivnom položaju, 45min od Zagreba u smjeru istoka. Položaj je na najvišoj točci krajolika s pogledom na Lonjsko polje, gradove Kutinu i Sisak. Na nekretnini se nalazi drveni objekt iz 1857. 6x10 koji je povezan s zidanim objektom....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 70.000 €, 144,00 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.crozilla.com

Kuća visoka prizemnica stambene površine od 144 m2, dvorište i oranica površine od 2038 m2 u Popovači. Kuća se sastoji od 2 sobe, kuhinje sa dnevnim boravkom, kupaonice+wc-a u prizemlju,2 neuređene sobe u potkrovlju,kuhinje sa pivnicom,vinskim podrumom i jednim zasebnim wc-om u podrumu....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.06.2025.,

www.indomio.hr

Kuća prizemnica sa podrumom površine od 65 m2 i okućnica površine od 623 m2 u Gornjoj Jelenskoj. Kuća se sastoji od 3 sobe,kuhinje,kupaonice+wc-a. Struja,voda(hidrofor-bunar),septička jama,klasično grijanje(drva). Kuća je izgrađena prije 1968 godine. .

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 92.000 €, 101,00 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se obiteljska kuća s velikom okućnicom, prizemnom trosobnom stambenom jedinicom i dodatnim potkrovljem/katom koji čeka završno uređenje izvrsna prilika za kupce koji žele prilagoditi dom svojim željama. Opis kuće Prizemlje čini funkcionalna trosobna stambena jedinica, idealna....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 319.000 €, 150,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ANGELUS NEKRETNINE VAM NUDE: LOKACIJA: Gornja Gračenica - Popovača - Kutina Prodaje se nekretnina na atraktivnoj lokaciji između Popovače (8 minuta ) i Kutine (8 minuta) samo 45 minuta od Zagreba. Predivna lokacija u Gornjoj Gračenici na brdu sa predivnim pogledom na Lonjsko polje,....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 174.900 €, 218,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća stambene površine 218 m2 s dvije garaže na zemljištu površine 3498 m2 u Popovači. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata: Podrum: - uređeni vinski podrum s klima uređajem - podrum koji se koristi kao skladište Prizemlje - dnevni boravak - kuhinja - blagovaonica....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 95.000 € na 87.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POPOVAČA, 87.000 €, 154,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.02.2026 - 97.000 €
18.02.2026 - 87.000 €
08.03.2026 - 95.000 €
21.03.2026 - 87.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s okućnicom, pašnjakom i oranicom ukupne površine 2.827 m²: - kuća i dvorište ? 600 m² - pašnjak ? 227 m² - oranica ? 2.000 m² Kuća je prizemnica ukupne stambene površine 1137 m². Sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, kupaonice, tri spavaće sobe i hodnika. U sklopu....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 234.000 €, 217,70 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prekrasna obiteljska kuća u mirnom moslavačkom selu Potok, nadomak malog i funkcionalnog grada Popovače. Kvalitetna gradnja, namješteno kroz godine stilskim namještajem visoke vrijednosti i kvalitete, izvrsno održavana unutrašnjost i okoliš. Jedinstvena prilika za bijeg....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća starog stila sa visokim i velikim prostorijama,i velikim podrumom pogodnim za vinariju ili neku vrstom turizma. Pokraj kuće je još jedan veliki gospodarski objekt. Do Zagreba se stiže za 45 minuta autocestom koje je udaljena od kuće 4 km. Prodajem kucu u Popovači (prodaja).

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Popovači, na Krmelovcu, točno nasuprot poznate vinarije Miklaušić, prodaje se tradicionalna klet s pripadajućim vinogradom. Ono što ovu nekretninu izdvaja je prekrasan panoramski pogled te izvrsna pozicija za sortu Škrlet, koja je kroz godine prijašnjem....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 75.000 € na 67.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POPOVAČA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 75.000 €
10.04.2026 - 67.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo uređenu i funkcionalnu visoku prizemnicu ukupne stambene površine 50 m², smještenu na prostranom zemljištu površine 1.611 m². Kuća se nalazi u Gornjoj Gračenici, slikovitom i mirnom naselju okruženom zelenilom i vinogradima Moslavačke gore, idealnom za odmor, život....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 83.000 € na 73.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POPOVAČA, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 83.000 €
24.05.2026 - 73.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Opis nekretnine: ?Prodaje se unikatna nekretnina u Voloderu, smještena na izvrsnoj lokaciji uz glavnu cestu Popovača ? Kutina. Ukupna površina zemljišta iznosi 25.000 m2 (2,5 hektara) u jednom komadu, što predstavlja rijetkost na tržištu i nudi brojne mogućnosti ? od izgradnje obiteljskog....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća površine 90 m², izgrađena 2010. godine, smještena na samom vrhu voloderskog brda, s prekrasnim otvorenim pogledom na Lonjsko polje. Idealna nekretnina za sve koji traže mir, privatnost i boravak u prirodi, okružena šumom i bez neposrednih susjeda. Kuća je potpuno legalizirana,....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 35.000 €, 47,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Opis: Tražite savršen spoj netaknute prirode i plodne zemlje? Prodaje se imanje s kućom za adaptaciju, smješteno na zemljištu od 8000 m2, koje zbog svoje pozicije i kvalitete tla nudi izvrsne uvjete za poljoprivredu. Glavni aduti nekretnine: ? Objekt: Legalizirana kuća za odmor površine....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 380.000 € na 360.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POPOVAČA, 360.000 €, 300,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 380.000 €
25.04.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem imanje u Voloderu sa dvije drvene hrastove kuće na površini od 9 000m2 zemljišta,sa vinogradom,vocnjakom i bazenom. Jedna kuca je kategorizirana sa 4 zvjezdice,potpuno uredena i namjestena,i ima 167m2. plus terase 60m2 natkrivene i ogradene sa hrastovom ogradom sa zidanom....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 45.000 € na 49.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, POPOVAČA, 49.000 €, 49,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 45.000 €
19.02.2026 - 49.000 €
23.02.2026 - 45.000 €
11.05.2026 - 49.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća visoka prizemnica u Podbrđu kod Popovače, idealna za miran život ili savršen vikend bijeg. Kuća ima 49 m² i sastoji se od 2 sobe, kuhinje, kupaonice s WC-om te terase za uživanje na zraku. Nekretnina je kompletno renovirana u razdoblju 2021?2025, sve je svježe....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 49.000 €, 49,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Za vas imamo jednu krasnu i uređenu kuću u Popovači s lijepim pogledom. Nalazi se u ulici Krmelovac te dolazi s okućnicom od 662m2. Okućnica, iako uska, se daleko proteže te je pod nagibom što ju čini idealnom za nekoga tko si hoće napraviti vinograd. U širini ima mjesta za otprilike....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com