- kuće MAČKOVEC

  • Za upit "kuće mačkovec" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 943 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 75000 eura
    • do 94000 eura (prosječna cijena)
    • do 110000 eura
    • do 941 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MAČKOVEC, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se kuća u mirnom i ugodnom naselju Mačkovec, idealna za sve koji traže potencijal za uređenje doma prema vlastitim željama. Lokacija pruža odličan balans između privatnosti i dobre povezanosti s gradskim sadržajima, što je čini pogodnom kako za obiteljski život, tako i za....

 
 
 
  Kuća, MAČKOVEC, 150.000 €, 315,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije kuće ili tri odvojena stana. Starija kuća je djelomično renovirana, promijenjena je vanjska stolarija, krovište i napravljena djelomično fasada. Sastoji se od kuhinje, kupaone, 3 sobe, špajza, ispod polovice kuće je podrum. U produžetku je izgrađena nova kuća u dvije....

 
 
 
  Kuća, MAČKOVEC, 150.000 €, 216,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom međimurskom mjestu Mačkovec, svega nekoliko kilometara od Čakovca, nalazi se lijepa obiteljska kuća površine 108 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a svaki kat ima odvojeni stambeni prostor, što pruža mogućnost odvojenog stanovanja dviju obitelji ili kombinacije stanovanja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće mačkovec'
75.000 €
250.000 €
75.000 €
  Kuća, MAČKOVEC, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja se kuća u Mačkovcu, naselje grada Čakovca - svi pripadajući objekti legalizirani. U blizini je vrtić i osnovna škola. Za bilo kakve dodatne informacije - kao i mogućnost razgledavanja imovine - kontaktirati na broj 098 242 484. Kuća: Čakovec, 85.00 m2 (prodaja) ; F.

 
 
 
  Kuća, MAČKOVEC, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Mačkovec, Međimurje | Kuća za renovaciju ili rušenje 75 m2 + okućnica 1.013 m2 | Prizemnica | Svi priključci Ponekad najveća vrijednost nije ono što stoji ? nego ono što može nastati. Prizemnica od 75 m2 u centru Mačkovca prodaje se kao ono što iskreno jest: kuća s godinama i okućnicom....

 
 
 
  Kuća, MAČKOVEC, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Mačkovcu na zemljištu 1013m2 pravilnog oblika sa svim priključcima (struja, voda, plin, kanalizacija). Kuća je a adaptaciju ili rušenje. PRODAJE SE KUĆA U MAČKOVCU ZA ADAPTACIJU ILI RUŠENJE (prodaja) ; F.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com