- kuće KRAVARSKO

  • Za upit "kuće kravarsko" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.311 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 83000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KRAVARSKO, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljam vam kuću u izgradnji, smještenu 15 km od Velike Gorice, koja nudi mogućnost personalizacije i odmah spremnu za vaš novi život ili investiciju. Nekretnina se sastoji od dva samostalna stana jednog na prizemlju te drugog na katu s vanjskim stubištem. Kuća je opremljena....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 58.000 € na 55.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRAVARSKO, 55.000 €, 53,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 60.000 €
22.02.2026 - 58.000 €
20.03.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju vikendica s okućnicom i zemljištem, 55.000 - Mirna lokacija, blizu prirode! Na prodaju je vikendica površine 51 m, smještena na zemljištu ukupne površine 1.063 m, u predivnom, mirnom krajobrazu s bregima i šumskim predjelima. Vikend kuća je idealna za ljubitelje prirode....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 340.000 €, 162,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća u izgradnji ukupne netto površine 162,20 m2 na mirnoj lokaciji u naselju Barbarići Kravarski, Kravarsko. Ova kuća prizemnica smještena je na parceli površine 800 m2, a sastoji se od jedne etaže te prostrane okućnice površine 550 m2. Kuća K2 je ukupne stambene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kravarsko'
125.000 €
300.000 €
30.000 €
  Kuća, KRAVARSKO, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća u roh bau izvedbi gradnje ukupne stambene površine 200m2 na mirnoj lokaciji u naselju Barbarići Kravarski, Kravarsko. Kuća je smještena na parceli površine 908m2, a sastoji se od dvije etaže, svaka površine 100 m2 te prostrane okućnice od 808m2. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikendica Gajevo ul. 73, 10413, Kravarsko, Zagrebačka županija 57m² + dvorište 2877m² 120000€ Ograđena drvena hrastova vikendica pola sata od Zagreba. U potpunosti uređena i spremna za useljenje. Jedan kat, tavan, podrum, parking; dnevni boravak s priručnom kuhinjom, dvije....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 60.000 €, 69,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Zelena oaza nadomak Zagreba ? kuća s velikim potencijalom za seosko imanje U mirnom okruženju Kravarskog, okružena prirodom i zelenilom, nalazi se kuća površine 69 m² na okućnici od 1.407 m², idealna za sve koji traže bijeg od gradske gužve i žele stvoriti vlastitu oazu mira. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 90.000 €, 110,00 m2 cca 820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikend kuća sa suterenom, prizemljem i potkrovljem - Velika Gorica - Kravarsko - Gajevo iz 1995. godine. Kuća je na prekrasnoj lokaciji sa predivnim pogledom na zemljištu od 1304 m2 sa velikim vinogradom i voćnjakom. Kuća je udaljena 18 km od Velike Gorice. Vikend kuća....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 94.000 € na 89.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRAVARSKO, 89.000 €, 125,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 105.000 €
06.11.2025 - 99.000 €
22.01.2026 - 94.000 €
18.05.2026 - 89.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna kuća u mirnoj oazi Kravarskog - Idealno mjesto za opuštanje i uživanje u prirodi! Imamo zadovoljstvo predstaviti vam ovu prekrasnu kuću smještenu u idiličnom okruženju Kravarskog, udaljenom samo korak od Zagreba. Ova kuća, površine 125m2, nudi nevjerojatnu priliku za uživanje....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća veličine 9*9 sa ograđenim dvorištem veličine 1697 m2 u mjestu Kravarsko. Kuća je udaljena svega 500 m od centra mjesta gdje se nalaze trgovine, ljekarna, pekara, vrtić, stomatolog, liječnik i osnovna škola. Mjesto Kravarsko udaljeno je svega 15 min vožnje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com