- kuće KLINČA SELA

  • Za upit "kuće klinča sela" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 1.491 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 81000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KLINČA SELA, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vikendica u okolici Jastrebarskog, Poljanica Okićka. Kuća je veličine 150m2 i razvedena je kroz 3 etaže, odnosno suteren, prizemlje i potkrovlje, a nalazi se na zemljištu veličine gotovo 1700m2. Također postoji i pomoćni objekt veličine cca 20m2, koji služi kao drvarnica....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 59.000 €, 30,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U srcu netaknute prirode, u mjestu Gornja Purgarija (općina Klinča Sela), prodaje se šarmantna vikendica površine 30 m² smještena na prostranoj parceli od čak 1201 m². Okružena šumom i zelenilom, ova nekretnina predstavlja idealno mjesto za bijeg od gradske gužve i svakodnevnog stresa.....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Tel.: +385 95 855 9812 management@bestcroatianproperties.com Ova prostrana kuća od brutto 220 m2 sagrađena je 1950-ih godina u naselju Goli Vrh, nedaleko grada Jastrebarsko. U blizini nekretnine nalazi se OŠ Klinča sela (cca 1,5 km), dječji vrtić Klinča sela (cca 1,7 km), dućan, javni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće klinča sela'
256.000 €
80.000 €
260.000 €
  Kuća, KLINČA SELA, 265.000 €, 121,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Moderna kuća u nizu u mirnom dijelu Klinča Sela ? idealna za obiteljski život! U srcu mirnog i zelenilom okruženog naselja Klinča Sela prodaje se moderna dvojna kuća u nizu ukupne stambene površine 121.97 m². Smještena je u tihoj ulici, idealnoj za obiteljski život, svega nekoliko....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 115.000 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, KLINČA SELA, RADNIČKA, 80m², plus 3 gospodarske zgrade površine 151m² i zemljište površine 4889m², sve u jednom komadu. Sastoji se od dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, ostava i spavaća soba. Na katu se nalazi....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 255.000 € na 280.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KLINČA SELA, 280.000 €, 111,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 250.000 €
06.03.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Moderna kuća u nizu u mirnom dijelu Klinča Sela ? idealna za obiteljski život! U srcu mirnog i zelenilom okruženog naselja Klinča Sela prodaje se moderna dvojna kuća u nizu ukupne stambene površine 111.52 m². Smještena je u tihoj ulici, idealnoj za obiteljski život, svega nekoliko....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 600.000 €, 378,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stambeno-poslovne zgrade ? Klinča Sela (Jastrebarsko) Na prodaju je stambeno-poslovna zgrada smještena na izuzetno atraktivnoj i prometno povezanoj lokaciji u Klinča Selu, jednoj od najfrekventnijih pozicija u okolici Jastrebarskog. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić,....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 330.000 €, 387,27 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Kupinec (Donja Zdenčina) - prodaje se velika obiteljska farma s lijepom drvenom kućom, gospodarskim objektom i parcelom od 16972 m2 (građevinskog i poljoprivrednog zemljišta), smještena na odličnoj lokaciji ? svega 5 minuta vožnje (cca. 4 km) od čvora Donja Zdenčina. Zemljište ima....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 41.000 €, 60,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju vikendica s prekrasnim panoramskim pogledom zajedno sa dvije parcele. Vikendica se prostire na 60 m2 i okružena je čarobnim voćnjakom, vrtom i bujnim zelenilom. Ukupna površina iznosi 1044 m2, pružajući vam prostor za opuštanje i istraživanje. Ova idilična lokacija nudi....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 255.000 € na 280.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KLINČA SELA, 280.000 €, 94,82 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.12.2025 - 250.000 €
04.03.2026 - 255.000 €
18.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća u nizu u novogradnji ukupne stambene površine 94,82 m². Riječ je o stambenoj jedinici smještenoj u sklopu dvojnog objekta, projektiranoj s naglaskom na funkcionalan raspored prostora i suvremene standarde gradnje. Nekretnina se nalazi u Klinča Selima, naselju koje....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 255.000 € na 280.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KLINČA SELA, 280.000 €, 94,82 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.05.2026 - 255.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupac ne plaća proviziju! Na mirnoj lokaciji u Klinča Selima gradi se moderan kompleks od 12 kuća u nizu (duplex), koncepta DB + 3 spavaće sobe, idealnih za obiteljski život. Ostala je samo još jedna kuća! Kompleks se nalazi u blizini Karlovačke ceste i autobusne stanice, što omogućuje....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 115.000 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Klinča Sela, Radnička, Dvojni objekt, 160m2 KUĆA PRODAJA, KLINČA SELA, RADNIČKA, 80m2, plus 3 gospodarske zgrade površine 151m2 i zemljište površine 4889m2, sve u jednom komadu. Sastoji se od dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 290.000 €, 300,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija ZAGREB MAX predstavlja Vam objekt za renovaciju u centru Klinča Sela. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 507 3349 (Darko). Prodajemo poslovno stambeni objekt, katnicu, površine 300 m2 na prostranom zemljištu koje se prostire na 1594 m2. Udaljen je 5 minuta pješice....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 600.000 €, 500,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

IZVRSNA PRILIKA! Stambeno-poslovna zgrada na vrhunskoj lokaciji u Klinča Selima, blizu Jastrebarskog Na prodaju je stambeno-poslovna zgrada na jednoj od najatraktivnijih i najfrekventnijih lokacija u Klinča Selima, svega nekoliko minuta od Jastrebarskog. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 245.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KLINČA SELA, 245.000 €, 108,32 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 240.000 €
07.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

a prodaju: Moderna kuća u mirnoj i obiteljski prijateljskoj lokaciji Prodajemo novoizgrađene kuće u mirnoj okolici, idealne za mlade obitelji. Kuće su izgrađene od visokokvalitetnih materijala s naglaskom na energetske uštede i dugotrajan komfor. Konstrukcija i materijali: Armirano....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća za adaptaciju u mirnom naselju Kozlikovo, u okolici Klinča Sela. Kuća ima tlocrtnu površinu od 58 m², a smještena je na prostranoj parceli od 899 m², što omogućava brojne mogućnosti ? od proširenja stambenog prostora do uređenja okućnice, vrta ili prostora za odmor.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com