- kuće DUBRAVICA

  • Za upit "kuće dubravica" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 1.569 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosječna cijena)
    • do 160000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DUBRAVICA, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s dvorišnom zgradom i radionicom Lokacija: Okolica Dubravice Površina kuće: 250 m Površina radionice: 150 m Površina okućnice: 1400 m Godina izgradnje: 1972 (novi dio 2020.) Opis nekretnine: Nudimo vam predivnu kuću smještenu u mirnoj okolici Dubravice, idealnu za....

 
 
 
  Kuća, DUBRAVICA, 760.000 €, 760,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Skradin, Dubravice, kuća sa 7 apartmana i velikim bazenom, izgrađena na parceli površine 2556 m². Okružena je velikim dvorištem i maslinikom. Prodaje se potpuno namještena i opremljena, spremna za odmor ili za nastavak uspješne djelatnosti najma.Kuća uz podrum ima i 3 stambene etaže....

 
 
 
  Kuća, DUBRAVICA, 650.000 €, 272,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! ID KOD AGENCIJE: VZ2785 Aurelija Kaniški Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće dubravica'
58.000 €
58.000 €
150.000 €
  Kuća, DUBRAVICA, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća s dvorišnom zgradom i radionicom Lokacija: Okolica Dubravice Površina kuće: 250 m² Površina radionice: 150 m² Površina okućnice: 1400 m² Godina izgradnje: 1972 (novi dio 2020.) Opis nekretnine: Nudimo vam predivnu kuću smještenu u mirnoj okolici Dubravice, idealnu....

 
 
 
  Kuća, DUBRAVICA, 650.000 €, 272,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Igralište Vrtić Trgovina Škola Udaljenost od centra mjesta: 1400 m Bazen.

 
 
 
  Kuća, DUBRAVICA, 128.000 €, 75,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je šarmantna i autentična ruševna kamena kuća smještena u slikovitom selu Dubravice, u neposrednoj blizini Skradina i Nacionalnog parka Krka. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za one koji traže mir, prirodu i inspiraciju, a pritom žele ostati nadomak poznatih dalmatinskih....

 
 
 
  Kuća, DUBRAVICA, 378.000 €, 178,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Lijepa kuća sa bazenom u Dubravicama :::. U Dubravicama kod Skradina nalazi se simpatična kuća na dvije etaže na parceli površine 321m2, te raspolaže sa ukupno 178m2 stambene površine. Prizemlje sa svojih 110m2 služi kao dnevni dio gdje je smještena kuhinja sa blagovaonicom i....

 
 
 
  Kuća, DUBRAVICA, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2021.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se u Dubravicama šarmantna seoska kuća s bazenom, prekrasnim dvorom, plavim škurama. Kuća ukupne površine 180 m² na zemljištu od 280 m² nalazi se na brijegu, s panoramskim pogledom na Dubravice, lijepu prirodu. U mjestu je koje su praktički dio nacionalnog parka Krka, na korak....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan