- kuće DONJI STUPNIK

  • Za upit "kuće donji stupnik" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.689 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 350 m2
    • do 440 m2
    • 440 m2 (prosječna površina)
    • barem 440 m2
    • 520 m2
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosječna cijena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DONJI STUPNIK, 790.000 €, 293,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se projekt moderne obiteljske dvojne kuće (dupleks) u Donjem Stupniku, smještene na mirnoj lokaciji na kraju slijepe ulice, idealnoj za obiteljski život ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije zasebne stambene jedinice: Stambena jedinica 1: 148 m² neto površine Stambena....

 
 
 
  Kuća, DONJI STUPNIK, 990.000 €, 580,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova elegantna vila s piramidalnim krovom nalazi se na zapadom dijelu Zagreba, 7min autom od Arena Centra na potezu Lučko - Stupnik - Brezovica. Na parceli od 5 552 m2 ova arhitektonski skladna vila se lijepo uklopila u zelene površine s ukrasnim biljem, sportskim terenom i sjenicom....

 
 
 
  Kuća, DONJI STUPNIK, 329.000 €, 256,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA / PRODAJA / STUPNIK / 256 m² Na prodaju je prostrana dvojna obiteljska kuća ukupne površine 256 m², smještena na zemljištu površine 647 m² u mirnom dijelu Stupnika. Prodaje se jedna strana dvojne kuće. Nekretnina se prostire na četiri etaže te svojim rasporedom pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće donji stupnik'
530.000 €
560.000 €
530.000 €
  Kuća, DONJI STUPNIK, 530.000 €, 200,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Donji Stupnik, stambeno-poslovni kompleks s velikim potencijalom Idealna nekretnina za investitore i poduzetnike koji traže spoj stanovanja i razvijenog poslovnog prostora na jednoj lokaciji. Na prodaju je stambeno-poslovni kompleks ukupne površine 700 m2 smješten na zemljištu od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com