- kuće BEDEKOVČINA

  • Za upit "kuće bedekovčina" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 652 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 49000 eura
    • do 62000 eura (prosječna cijena)
    • do 74000 eura
    • do 620 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BEDEKOVČINA, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću od 250m2 (180m2 + 70m2 potkrovlja) na ograđenom dvorištu od 650m2 na mirnom mjestu i odličnoj lokaciji nedaleko od Bedekovčine, u Brestovcu Orehovičkom. Kuća je izgrađena 1985. godine (posljednja adaptacija 2019. godine), te ima dva stana s mogućnošću pregradnje u tri....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 49.000 €, 80,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s potencijalom u mirnom okruženju - Bedekovčina okolica Na prodaju je kuća smještena u mirnom i prirodom okruženom u mjestu Bedekovčina. Nekretnina je idealna za obiteljski život, vikend boravak ili kao investicija za turistički ili dugoročni najam. Kuća se sastoji od tri etaže....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 29.500 €, 47,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? Klet s okućnicom u Poznanovcu, Bedekovčina Prodaje se klet s pripadajućim zemljištem površine 471 m², smještena u mirnom i slikovitom dijelu Poznanovca, svega 3 km od centra Bedekovčine. Lokacija je izvrsna ? do same kleti vodi asfaltirana cesta, a neposredno ispred se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće bedekovčina'
155.000 €
49.000 €
145.000 €
  Kuća, BEDEKOVČINA, 230.000 €, 250,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Kuća ukupne stambene površine 250m2 (180m2 + 70m2 potkrovlja) na ograđenom dvorištu od 650m2 na mirnom mjestu i odličnoj lokaciji nedaleko od Bedekovčine, u Brestovcu Orehovičkom. Kuća je izgrađena 1985. godine (posljednja dapatacija 2019. godine), te ima dva stana s mogućnošću pregradnje....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 67.000 €, 90,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za adaptaciju na vrlo atraktivnoj lokaciji, nadomak centra Bedekovčine. Visoka prizemnica kuća adaptirana kroz godine, zadnja veća adaptacija bila je 2018 kada su ožbukani zidovi. Sastoji se od hodnika, 4 prostorije u visokom Roh - Bau stanju i kupaonice. Također tu....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 45.000 €, 70,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, BEDEKOVČINA, PUSTODOL OREHOVEČKI, 1413m² Prodaje se predivna kuća, 50km od Zagreba, u okolici Bedekovčine, Pustodol Orehovički, na samo 800m od novo uređene osnovne pkole Stjepana Radića u Brestovec Orehovičkom, 850m do trgovine. Kuća se nalazi na komotnoj parceli od....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 140.000 €, 250,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća od 250 m2 na divnoj lokaciji u mjestu Brestovec Orehovički, nadaleko od mjesta Bedekovčina. U prizemlju se nalazi kuhinja, blagovaonica, kupaonica i spremnište. U gornjem dijelu su spavaće sobe i kupanica te tavan koji je neuređen. Posebno je zanimljiva velika terasa....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 35.000 €, 80,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vinogradarska kuća od 80 m2 u Bedekovčini, u ulici Naselje Grbovec na parceli od 553 m2. Kuća se sastoji od: - SUTERENA - površine cca 30 m2, nalaze se kuhinja i spremište kao jedna prostorija, a druga prostorija je wc - PRIZEMLJA s natkrivenom terasom - površine 51 m2,....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 38.000 €, 87,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.600 m2 sa kućom starom preko 100 godina i pomoćnim objektom, smješteno u u mirnom zagorskom mjestu, cca 7 km od Bedekovčine i Svetog Križa Začretja. Na parceli se nalaze: - stara kuća za rušenje, tlocrtne površine 87 m2 - pomoćna zgrada,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 195.000 € na 179.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BEDEKOVČINA, 179.000 €, 256,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.12.2025 - 185.000 €
08.04.2026 - 195.000 €
22.04.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kvalitetno građena obiteljska kuća (1974. godine) smještena na mirnoj i zanimljivoj lokaciji. Nadomak centra Bedekovčine, te svega 7 minuta vožnje od Zaboka, odnosno 25 minuta od Zagreba (Podsused) - lokacija je odlična. Nekretnina je savršena za veću obitelj, za dvije....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 88.000 €, 90,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i zelenom okruženju Bedekovčine, nalazi se ova šarmantna i u potpunosti obnovljena kuća koja nudi idealan spoj ugodnog obiteljskog života, privatnosti i prirode. Nekretnina je savršena kao vikendica, ali i kao kuća za stalni boravak. Kuća ima 90 m² stambene površine te se....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Grbovcu, nedaleko od Bedekovčine Prodaje se kuća s velikim potencijalom za uređenje, smještena u mirnom i zelenom okruženju u naselju Grbovec, svega nekoliko minuta vožnje od Bedekovčine. Osnovne informacije: Površina kuće: 160 m² Površina okućnice: 931 m² Prilaz:....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 48.000 €, 110,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

***Nisam zainteresiran za prodaju nekretnine putem agencija te molim da me iste ne kontaktiraju.*** Prodaje se kuća za renovaciju na odličnoj lokaciji u Bedekovčina (9.40 x 6.10m) ? idealna prilika za obiteljski život ili investiciju. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini centra mjesta,....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 204.900 €, 254,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

TOP PRILIKA! DVOETAŽNA KUĆA S DVA STANA I VELIKIM ZEMLJIŠTEM ? 127 m² TLOCRTNO, 855 m² PARCELA ? SAMO 205.000 €! Prodaje se prostrana kuća s dva odvojena stana, idealna za dvije obitelji ili kao investicija za najam! OSNOVNE INFORMACIJE: ? Površina kuće: 127 m² tlocrtno (dvoetažna)....

 
 
 
  Kuća, BEDEKOVČINA, 50.000 €, 70,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća 70m2 u Bedekovčini naselje Jalševac35.na povrsini zemljista 3530m2kuca ima 3 podruma na katu su 2 sobe kuhinja ostava kupaona veranda i potkrovlje.vlasnistvo 1/1 uporabna dozvola energetski certifikat na objektu su struja i voda. Zvati na broj0997562068 Kuća:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com