- kuće ČERVAR-PORAT

  • Za upit "kuće ČERVAR-PORAT" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 4.467 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POREČ, 520.000 €, 150,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

POREČ, ČERVAR PORAT- Prodaje se prekrasna kuća u Červar Poratu, udaljena samo 300 metara od mora. Ova nekretnina predstavlja rijetkost na tržištu i idealna je prilika za sve one koji traže dom u blizini plaže. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka koji je savršeno mjesto za....

 
 
 
  Kuća, POREČ, Centar, 361.000 €, 102,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

ČERVAR PORAT PRILIKA!!! Prodaje se kuca SAMO 100m od plaže !! Površine od 108 m2. zemljište 212m2 Sadrzi 3 spavace sobe, kupaonicu, wc, dnevni boravak sa kaminom, blagovaonicu, kuhinju i vrt. parkirno mjesto u vlasništvu! dodatna pogodnost je da se cijela etaža to jest 1.kat može....

 
 
 
  Kuća, ČERVAR-PORAT, 520.000 €, 100,00 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

na prodaju je kuća u blizini Poreča, poznatog turističkog grada na zapadnoj obali Istre, u mjestu Červar Porat. Radi se o kući prizemnici površine 100 m², što uključuje stambeni prostor, a dodatno ima i 115 m² dvorišta koje je uređeno kao terasa i vrt te parkirni prostor. Blizina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće ČERVAR-PORAT'
520.000 €
350.000 €
  Kuća, ČERVAR-PORAT, 520.000 €, 150,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, POREČ, 392.000 €, 56,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

RIJETKOST!!! Prodaje se kuća u nizu od 56 m2 sa 26 m2 okućnice, svega 150 m udaljena od mora. Sastoji se od kuhinje, kupaonice, 2 spavaće sobe i natrkirvene terase sa malom ostavom. Grijanje/hlađenje je regulirano putem klime. Kuća je renovirana u 4. mjesecu 2025. godine! ČERVAR-PORAT!....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 392.000 €, 56,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kucica u nizu 82 m2, prizemnica, 150m od mora. Sadrzi kuhinju, kupaonicu, 2 spavace i terasu sa malom ostavom. Grijanje klima. Renovirano kompletno. LOKACIJA Apartman se nalazi u apartmanskom turističkom naselju Červar Porat koje se nalazi 3 km udaljenosti od Poreča, središta....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com