- kuće ŠIBENIK adaptiran

  • Za upit "kuće šibenik adaptiran" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.348 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠIBENIK, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu malog mediteranskog mjesta smjestila se prekrasna dvojna kuća s bazenom stambene površine 100 m2 položena na zemljištu od 280 m2. Kuća se nalazi 1,5 km od mora i centra mjesta s prekrasnim šljunčanim plažama. Kuća se sastoji od dvije etaže s dva odvojena apartmana....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.000.000 €, 400,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Apartmanska kuća u blizini Šibenika ukupne stambene površine 400 m². Površina zemljišta iznosi 650 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i tri kata. Svaka stambena jedinica ima jednak raspored soba i svaka je površine 100 m2. Sobe su raspoređene na sljedeći način: prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 370.000 €, 151,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

KLIKNI NA RAZGLED NEKRETNINE PUTEM VIRTUALNE ŠETNJE! POGLEDAJ VIDEO NEKRETNINE! Prodajemo novije adaptiranu kuću s dva stana. Kuća se nalazi u kvartu Varoš, u ulici iz koje dolaze mnogi naši poznati umjetnici, a na 5 minuta hoda od centra grada i rive (obale). U blizini su svi relevantni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće šibenik adaptiran'
1.050.000 €
450.000 €
425.000 €
  Kuća, ŠIBENIK, 400.000 €, 174,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo novije adaptiranu kuću s dva stana, te staru kamenu kućicu za kompletnu adaptaciju ili rušenje i izgradnju nove! Kuća se nalazi u kvartu Varoš, u ulici iz koje dolaze mnogi naši poznati umjetnici, a na 5 minuta hoda od centra grada i rive (obale). U blizini su svi relevantni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - kuća s 3 terase i garažom udaljena samo 150 metara od plaže! PRILIKA! Kuća kompletno adaptirana 2023. godine ima netto stambenu površinu 120 m2, a okućnicu cca 140 m2. Kuća se sastoji od tri sobe, dnevnog boravka, dvije kupaonice sa wc-ima, kuhinje, tri terase +....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Meterize, 600.000 €, 353,24 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u nizu površine 353,24 m², smještena u mirnom dijelu Šibenika, naselje Meterize. Ova nekretnina izgrađena je 2011. godine, a adaptirana 2024., što jamči suvremenu funkcionalnost i visoku razinu održavanja. Kuća se ističe svojom prostranošću i uređenom okućnicom koja....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvoetažni, dvosobni stan netto korisne površine 95 m², smješten u kamenoj kući sa zasebnim ulazom, samo 15 metara od mora i šibenske rive. Ova nekretnina nalazi se u srcu grada, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život ? trgovina, škola, kafića,....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 430.000 €, 220,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Uredna i šarmantna kuća svega 10 min hoda do mora ! Na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja, prodaje se održavana samostojeća kuća katnosti P+1, ukupne površine oko 220 m2, smještena na parceli od 330 m2 s okućnicom od približno 220 m2. U prizemlju se nalazi komforan stan s jednom....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Šubićevac, 290.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom djelu Šibenika (kvart Šubićevac) , u slijepoj ulici pogodna za obitelj ili za najam.Nekretnina se sastoji od dvije stambene jedinice. Stan na prvom katu ima stambenu površinu 90m2 i sastoji se od : kuhinje s blagovaonicom, tri velike....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 1.250.000 €, 260,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji jedinstvene nekretnine - ville koja se nalazi na osami, 150 m od mora u okolici grada Šibenika. Objekt se nalazi na jedinstvenoj lokaciji u zaštićenom području, na čestici površine blizu 4.000 m2. Jedinstveni spoj luksuzno opremljene nekretnine,....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!