- kuće zemljista STARA SUŠICA

  • Za upit "kuće zemljista stara SUŠICA" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 697 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 330 m2
    • do 410 m2
    • 410 m2 (prosječna površina)
    • barem 410 m2
    • 490 m2
  •  Po cijeni
    • do 23000 eura
    • do 28000 eura (prosječna cijena)
    • do 34000 eura
    • do 288 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVNA GORA, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Gorski kotar, Stara Sušica, kuća tlocrtne površine 81 m2, katnost Pr+1+Pk Prizemlje- hodnik, stubište, ostava, kupaonica, dnevna soba, kuhinja, spavaća soba Kat - stubište, hodnik, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonom, kupaonica, soba, balkon Potkrovlje - neuređeno, mogućnost uređenja....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 85.000 € na 100.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, VRBOVSKO, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 85.000 €
13.03.2026 - 100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se starija kuća u blizini Vrbovskog, desetak minuta vožnje od kanjona Kamačnik i autoputa te dvadesetak minuta od dvorca Stara Sušica. Kuća se sastoji od dva stana po dvije spavaće sobe. Uz kuću se nalaze i garaža te veliko spremište. Iza kuće prostire se prekrasna brdovita....

 
 
 
  Zemljište, RAVNA GORA, 39.000 €, 650,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Gorski kotar, Ravna Gora okolica, Stara Sušica, građevinsko zemljište površine 650 m2, širina parcele iznosi oko 18 m, dubina oko 35 m, povišeno mjesto s lijepim pogledom. Mogućnost kupnja susjednog terena od 1300 m2 po cijeni od 60€/m2. ID CODE: Z285 Neprom nekretnine Mob: 098 1777....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista stara SUŠICA'
9.000 €
9.000 €
44.000 €
  Zemljište, RAVNA GORA, 52.000 €, 835,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Stara Sušica, građevinsko zemljište ukupne površine 835 m2 s valjanom građevinskom dozvolom i postojećim projektom. Stambena građevina po projektu tlocrtno iznosi 98 m2, katnosti P+1. Pomoćna zgrada iznosi 40 m2, a po projektu se sastoji od ulaznog natkrivenog dijela, garaže, spremišta....

 
 
 
  Zemljište, STARA SUŠICA, 52.000 €, 835,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Zemljište, STARA SUŠICA, 77.000 €, 1100,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U Gorskom kotaru, u živopisnom mjestu Stara Sušica, poznatom po prekrasnom dvorcu, prodaje se građevinsko zemljište površine 1100 m2. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji, pozicionirano na malom proplanku, s kojeg se pruža prekrasan pogled na okolne padine i šumu. Pravilnog je oblika,....

 
 
 
  Zemljište, RAVNA GORA, 77.000 €, 1100,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, STARA SUŠICA, 280.000 €, 168,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Stara Sušica se nalazi u Gorskom kotaru, na području Općine Ravna Gora. Smještena je 5 km istočno od Ravne Gore. Okružena je brdima, šumama i livadama. Kuća se nalazi na 755 mnm. Samostojeća autohtona kuća, koja je u potpunosti obnovljena i adaptirana u periodu 2008 .- 2015. god.....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je mala i funkcionalna drvena vikendica smještena u mirnoj sporednoj ulici u mjestu Stara Sušica, u srcu Gorski kotar. Na zemljištu ukupne površine 973 m² nalazi se drvena brvnara tlocrtne površine 38 m², izvedena kao prizemlje i potkrovlje. U prizemlju se nalazi kuhinja....

 
 
 
  Zemljište, STARA SUŠICA, 44.000 €, 4760,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Nedaleko izlaza/ulaza sa auto ceste Ravna Gora, u manjem Goranskom mjestu Stara Sušica na 752 mnm prodaje se građevinsko-poljoprivredni teren sa svom potrebnom infrastrukturom do samog terena. Teren je ukupne površine 4760 m2 od čega je cca 1000 m2 unutar građevne zone. Teren se nalazi....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 68.000 € na 85.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, RAVNA GORA, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 68.000 €
06.05.2026 - 85.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

GORSKI KOTAR - STARA SUŠICA - KUĆA ZA OBITELJSKI ŽIVOT ILI IZNAJMLJIVANJE S GOSPODARKIM OBJEKTOM U sve popularnijem Gorskom Kotaru, u ponudi imamo kuću 144 m2 na parceli od 1.543 m2. Sastoji se od prizemlja (podrum, kuhinja, dnevni boravak i ostava) i kata (dvije sobe, kupaona, ostava,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 49.000 € na 45.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, STARA SUŠICA, 45.000 €, 577,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 49.000 €
06.05.2026 - 45.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE RAVNA GORA ? STARA SUŠICA,(jedna od najljepših i top lokacija Gorskog kotara) SPREMNO ZA GRADNJU, veličine 577 m2 (parcela ima blagi pad, asfaltirana cesta do parcele i sva infrastrukure ispred parcele). A sama parcela se nalazi iznad historijske Karolinske ceste.....

 
 
 
  Zemljište, RAVNA GORA, 40.000 €, 11500,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredno zemljište na prodaju - Stara Sušica uz građevinsku zonu Lokacija: Stara Sušica je mirno naselje smješteno u Gorskom kotaru, unutar općine Ravna Gora, na nadmorskoj visini od oko 730-769 metara. Okružena je netaknutim šumama bogatim florom i faunom, što je čini idealnim....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 280.000 €, 168,00 m2 cca 1670 €/m2

 
 
 
  Zemljište, STARA SUŠICA, 43.000 €, 4760,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

RAVNA GORA, STARA SUŠICA, u ponudu smo dobili zemljište ukupne površine 4 760 m2 od kojeg je 950 m2 građevinsko dok ostali dio spada u poljoprivredno. Nalazi se uz asfaltiranu prometnicu a sva infrastruktura se nalazi uz teren. Širina građevinskog djela uz cestu je 22 m, a širina....

 
 
 
  Zemljište, STARA SUŠICA, 9.000 €, 2635,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Gorski kotar, Stara Sušica, 2635 m2 poljoprivrednog zemljišta - oranica, dimenzija 48 m x 58 m. ID KOD AGENCIJE: Z266 Neprom nekretnine Mob: 098 1777 031 Tel: 091 527 1207 E-mail: info@neprom.com www.neprom.com Gorski kotar, Stara Sušica, poljoprivredno zemljište prodaja.

 
 
 
  Zemljište, STARA SUŠICA, 39.000 €, 650,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Gorski kotar, Ravna Gora okolica, Stara Sušica, građevinsko zemljište površine 650 m2, širina parcele iznosi oko 18 m, dubina oko 35 m, povišeno mjesto s lijepim pogledom. Mogućnost kupnja susjednog terena od 1300 m2 po cijeni od 60€/m2. ID KOD AGENCIJE: Z285 Neprom nekretnine Mob:....

 
 
 
  Kuća, STARA SUŠICA, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, STARA SUŠICA, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, STARA SUŠICA, 320.000 €, 130,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stara Sušica ? kuća 130 m² + 1170 m² okućnice Prodaje se samostojeća kuća u mirnom i slikovitom mjestu Stara Sušica, nadomak Ravne Gore, poznatom po svojoj netaknutoj prirodi, gustim šumama i planinskom zraku. U neposrednoj blizini nalaze se Dvorac Stara Sušica te brojne pješačke....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com