- kuće zemljista PETRIJANEC

  • Za upit "kuće zemljista petrijanec" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 472 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 910 m2
    • do 1140 m2
    • 1140 m2 (prosječna površina)
    • barem 1140 m2
    • 1370 m2
  •  Po cijeni
    • do 1700 eura
    • do 2100 eura (prosječna cijena)
    • do 2600 eura
    • do 21 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PETRIJANEC, 22.000 €, 809,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA!! Zemljište ukupne površine 809 m skladan komad prostora koji poziva na stvaranje. Smješteno u mirnom okruženju, nudi dovoljno širine za ideje, a opet dovoljno blizine svemu što je važno. Prostor koji diše i šapuće mogućnosti, gdje svaki pogled otvara....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 16.475 €, 659,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2023.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: z245) PRODAJE SE građevinsko zemljište površine 637 m2 u mirnoj, sporednoj ulici u Majerju. - moguća kupnja susjedne dvije čestice površine 659 m2 po cijeni od 25 EUR / m2, - novoizgrađene kuće u okruženju, udaljeno od centra Varaždina svega 7 kilometra,....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 20.000 €, 1011,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se zanimljivo zemljište 1.011 m2 u građevinskoj zoni Petrijanca, u mirnoj sporednoj ulici, gdje su dostupni svi priključci (struja, voda, plin). Nalazi se na zanimljivok lokaciji okruženoj obiteljskim kućama, mirom i zelenilom, a udaljenoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista petrijanec'
155.000 €
980.000 €
200.000 €
  Zemljište, PETRIJANEC, 30.000 €, 2064,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Petrijanec, Petrijanec, građevinsko zemljište površine 2064 m2.Zemljište se nalazi u zoni građenja na odličnoj lokaciji. Svi priključci idu ulicom i moguće ih je izvesti. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola, nogometni klub, kafići, restorani i trgovina.Petrijanec je naselje....

 
 
 
  Kuća, PETRIJANEC, 145.000 €, 150,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Samo u Dogma nekretninama ! Na prodaju je prostrana obiteljska kuća smještena u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji u Novoj Vesi, koja nudi udoban život u idiličnom okruženju. Kuća se sastoji od novog dijela, koji je spojen s starijim, ranije izgrađenim dijelom kuće. Ova nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 68.000 €, 4771,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se zanimljivo zemljište 4.771 m2 u građevinskoj zoni, prikladno za izgradnju obiteljskih kuća ili urbanih vila jer je izduženog pravokutnog oblika, dužine 200 m i širine 24 m. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji u Petrijancu, sporednoj ulici,....

 
 
 
  Kuća, PETRIJANEC, 140.000 €, 116,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se četverosobne dvojne kuće u novogradnji ukupne površine 141,43 m² (neto korisne površine 116,03 m²), smještene u mirnom dijelu Majerja, u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život. Cijena je podložna promjeni ovisno o načinu i dinamici plaćanja. Moguće varijante izvedbe:....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 25.000 €, 6277,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredno zemljište od 6277 m2 na Novoveškoj cesti na odličnom položaju. Za dodatne informacije slobodno me kontaktirajte : Danijel Kukec 099 384 1510 danijel.kukec@dogma-nekretnine.com Gizela Mihaljević 00385 99 8056 299 .

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 980.000 €, 44888,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mirnom i prostranom području, okruženo prirodom i tišinom, smjestilo se imanje površine 44.888 m² koje čini savršen spoj opuštanja, funkcionalnosti i ogromnog turističkog potencijala. Većina parcele je građevinsko zemljište, dok je ostatak namijenjen sportskim i rekreativnim sadržajima,....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 16.900 €, 6773,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se veliko poljoprivredno zemljište površine 6.773m², smješteno u neposrednoj blizini grada Varaždina. Zemljište se nalazi na izvrsnoj lokaciji, udaljeno cca 5 km od centra Varaždina, s jednostavnim pristupom glavnim prometnicama. Plodno tlo....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 27.500 €, 1429,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.429 m2 smješteno je u Majerju. ZA VIŠE INFORMACIJA O NEKRETNINI I ZA RAZGLEDAVANJE ISTE NAZOVITE MENDEK NEKRETNINE d.o.o. tel: +385 91 784 9000 Oliver Knolmajer Prilikom pregleda nekretnine, potencijalnim najmoprimcima ne naplaćuju se nikakvi....

 
 
 
  Kuća, PETRIJANEC, 155.000 €, 220,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

EUROESTATE isključivo posredovanje KUPAC NE PLAĆA POSREDNIČKU PROVIZIJU PRILIKOM KUPNJE NEKRETNINA IZ NAŠE PONUDE. Prodaje se prostrana kuća površine 220 m2 u mjestu Nova Ves Petrijanečka. - kuća je izgrađena 1980. godine, klasičnom gradnjom opekom, - dobro održavana, nisu potrebna....

 
 
 
  Kuća, PETRIJANEC, 155.000 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća u Novoj Vesi Petrijanečkoj predstavlja široke mogućnosti za ugodan obiteljski život, ali i za obavljanje poslovne djelatnosti. Prostire se na ukupno 250 m² i raspoređena je na tri etaže, a oko nje se nalaze dodatni objekti koji upotpunjuju funkcionalnost cijelog imanja. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, PETRIJANEC, 419.000 €, 70,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

SAMO U DOGMA NEKRENTINAMA! U srcu netaknute prirode, daleko od užurbanosti i svakodnevne buke, nalazi se drvena kuća koja kao da je izvučena iz najljepših bajki. Smještena na osami, ova čarobna nekretnina prostire se na 70 m² i pruža savršeno utočište za one koji traže mir, tišinu....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 23.265 €, 4230,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredno zemljište na odličnoj lokaciji na Novoveškoj cesti od 4230 m2, uz glavnu cestu. Za dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte : Danijel Kukec 099 384 1510 danijel.kukec@dogma-nekretnine.com Gizela Mihaljević 00385 99 8056 299 .

 
 
 
  Kuća, PETRIJANEC, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU MODERNE DUPLEX KUĆE U MAJERJU, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA PLANIRANI ZAVRŠETAK PROLJEĆE 2026. GODINE U ponudi su dvije moderne montažne duplex kuće smještene u mirnom naselju Majerje, svega nekoliko minuta vožnje od Varaždina. Kuće odlikuje suvremena arhitektura, energetska učinkovitost....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 32.000 € na 27.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PETRIJANEC, 27.000 €, 1139,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 32.000 €
16.05.2026 - 27.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Ako tražite mirno mjesto za gradnju svojeg doma, ovo građevinsko zemljište površine 1139 m² u Petrijancu pravo je rješenje za vas. Smješteno u sporednoj ulici, okruženo je već izgrađenim modernim kućama, što osigurava ugodnu i sigurnu atmosferu za....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 21.000 €, 800,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište od 800m2. U slučaju kupnje parceliramo zemljište na 800m2 koje se nalazi u građevinskoj zoni. Parceliramo o vlastitom trošku. čkbr. 212/1 , k.o. Majerje ZA VIŠE INFORMACIJA O NEKRETNINI I ZA RAZGLEDAVANJE ISTE NAZOVITE MENDEK NEKRETNINE d.o.o. tel:....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 36.500 € na 32.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PETRIJANEC, 32.000 €, 1139,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 36.500 €
27.02.2026 - 32.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Ako tražite mirno mjesto za gradnju svojeg doma, ovo građevinsko zemljište površine 1139 m u Petrijancu pravo je rješenje za vas. Smješteno u sporednoj ulici, okruženo je već izgrađenim modernim kućama, što osigurava ugodnu i sigurnu atmosferu za život.....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 11.128 €, 2782,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište udio 6/12 ukupno 2782 m2 na dvije čestice. VIŠE INFORMACIJA NA UPIT RAZGLED NEKRETNINE MOGUĆ JE PREMA DOGOVORU KUPOPRODAJNA CIJENA DOGOVARA SE IZRAVNO S PRODAVATELJEM Poljoprivredno zemljište, Nova Ves Petrijanečka, 2782 m2.

 
 
 
  Kuća, PETRIJANEC, 29.900 €, 80,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Petrijancu. Kuća je za rušenje. Kvadratura kuće i gospodarske zgrade 172 m2. Ukupna površina zemljišta 1173 m2. Na zemljištu i gospodarska zgrada. Svi priključci uz cestu. Struja u kući. Za razgled nekretnine obratite nam se s povjerenjem! ??Za ostale informacije....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 67.650 €, 4510,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PARCELA NOVA VES PETRIJANEČKA 4510 m2!!! Prodaje se zemljište u Novoj vesi ukupno 4510 m2, zemljište je građevinsko, te je pristup asfaltirana cesta i dijelom zemljani put. Blizina trgovine, te blizina grada VIŠE INFORMACIJA NA UPIT RAZGLED NEKRETNINE MOGUĆ JE PREMA DOGOVORU KUPOPRODAJNA....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 19.000 €, 1517,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište ukupne površine 1.517 m2; od čega je 850 m2 u građevnoj zoni a ostali dio zemljišta je poljoprivredno zemljište.Parcela smještena na odličnoj lokaciji; mirni i tihi kvart idealna za gradnju obiteljske kuće.Širina zemljišta uz prometnicu iznosi 14 metara; a dužina....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 21.000 €, 1479,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE - MAJERJE!! Prodaje se poljoprivredno zemljište u Majerju ukupno 1479 m2, prema lokacijskoj informaciji nalazi se u zoni poljoprivredno tlo isključivo osnovne namjene - ostala obradiva tla. Prilaz do parcele javna asfaltirana cesta. VIŠE INFORMACIJA NA UPIT....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 39.000 €, 6940,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZEMLJIŠTE U DRUŽBINCU!! Prodaje se zemljište u Družbincu ukupne površine 6940 m2. Prednji dio zemljišta je građevinsko od 1630 m2, dok je ostalo 5310 m2 poljoprivredno. Pristup do parcele je javna prometnica, asfalt. Sva infrastruktura na cesti. VIŠE INFORMACIJA NA UPIT RAZGLED NEKRETNINE....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 315.000 €, 1200,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambena zgrada u Petrijancu izgrađena do nivoa niski roh-bau, sveukupne neto površine etaža od 300 m2, na parceli od ukupno 1211 m2. Zgrada: prizemlje i kat Važeća građevinska dozvola-plaćen komunalni i vodni doprinos Stolarija ugrađena, krov završen Priključak struje....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 25.000 €, 5054,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 5.054 m2 smješteno u Majerju. ZA VIŠE INFORMACIJA O NEKRETNINI I ZA RAZGLEDAVANJE ISTE NAZOVITE MENDEK NEKRETNINE d.o.o. tel: +385 91 784 9000 Oliver Knolmajer Prilikom pregleda nekretnine, potencijalnim najmoprimcima ne naplaćuju se nikakvi....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 29.000 €, 2066,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 2066 m2 PETRIJANEC NEPOSREDNA BLIZINA OSNOVNE ŠKOLE, DUĆANA, PEKARNE, CAFFE BARA Prodaje se građevinsko zemljište u Petrijancu površine 2066 m2. Sva infrastruktura nalazi se uz parcelu. Prednja širina zemljišta cca 30 m. Vlasništvo uredno, bez tereta. ZA VIŠE....

 
 
 
  Zemljište, PETRIJANEC, 45.105 €, 3007,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVA VES PETRIJANEČKA PARCELA 3007 m2!! Prodaje se građevinsko zemljište u Novoj Vesi ukupno 3007 m2, zemljište se nalazi u zoni mješovite namjene. Prilaz do parcele je asfaltirana cesta gdje se nalazi i sva infrastruktura. VIŠE INFORMACIJA NA UPIT RAZGLED NEKRETNINE MOGUĆ JE PREMA....

 
 
 
  Kuća, PETRIJANEC, 155.000 €, 190,00 m2 cca 820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,