- kuće zemljista PEŠĆENICA

  • Za upit "kuće zemljista pešćenica" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 661 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2380 m2
    • do 2980 m2
    • 2980 m2 (prosječna površina)
    • barem 2980 m2
    • 3580 m2
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 22000 eura
    • do 190 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja kuće Pešćenica (Donje Svetice), Zagreb Na prodaju prizemna kuća površine 119 m u mirnom dijelu Pešćenice Donje Svetice. Sastoji se od: četiri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice. Kuća se nalazi u blizini svih važnih sadržaja: trgovina, škole, vrtića te tramvajske....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Vukomerec, 7.500.000 €, 30000,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Pešćenica/Žitnjak, Radnička cesta Prodaje se građevinsko zemljište pravilnog oblika površine 30.000 m2 u K1 zoni urbano pravilo 2.1, koeficijent izgrađenosti 50%, kin nadzemni 1.2. Na zemljištu je moguće graditi poslovni objekt ukupne površine 36.000 BRP- a u dvije etaže (18.000 BRP-a....

 
 
 
  Zemljište, LEKENIK, 40.000 €, 5870,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Lekenik, Pešćenica, Negarađevinsko zamljište, 5870m2 U malom mjestu, Pešćenica, uz cestu, prodaje se zemljište 5870 m2, širine cca 32m uz cestu, dužina parcele je cca 180m. Pored zemljišta je sva potrebna infrastrukura. U blizini nekretnine su svi sadržaji potrebni za život, poput....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista pešćenica'
40.000 €
40.000 €
270.000 €
  Zemljište, LEKENIK, 8.000 €, 4995,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

Pešćenica, negrađevinsko zemljište 4995 m2 Prodaje se negrađevinsko zemljište, poljoprivredno i šuma, 4995 m2, u mjestu Pešćenica. 668/1 - 1190 m2, širina cca 8m, duljina cca 170m 669/4 - 1949 m2, širina cca 9m, duljina cca 220m 868/8 - 1856 m2, širina cca 12m, duljina cca 140m Moguće....

 
 
 
  Zemljište, BREŽANE LEKENIČKE, 75.000 €, 20314,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se tri parcele šumskog zemljišta površine ukupno k.č. br. 1532, 2985, 2986 K.O. Pešćenica ukupno 20314 m2. parcele su jedna pored druge i do istih vodi pristupni put. Drvo bukve, jasena i javora, stogodišnja stablja. Zemljište nadomak Zagreba, u neposrednoj blizini autoceste....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Pešćenica, 361.000 €, 1900,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Radnička, Zemljište u K1 i djelom u M2 zoni površine 1900m2 u neposrednoj blizini Domovinskog mosta. Mogućnost gradnje cca. 6.000BRP-a. Svi potrebni priključci se nalaze na parceli. Dimenzije zemljište 90*20m. Mogućnost kupovine i veće površine (od 3.600m2-7000m2). Pristup za šlepere....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Donje Svetice, 250.000 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja kuće ? Pešćenica (Donje Svetice), Zagreb Na prodaju prizemna kuća površine 119 m² u mirnom dijelu Pešćenice ? Donje Svetice. Sastoji se od: četiri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice. Kuća se nalazi u blizini svih važnih sadržaja: trgovina, škole, vrtića te tramvajske....

 
 
 
  Zemljište, LEKENIK, 38.000 €, 2982,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Pešćenica ukupne površine 2982 m2, dimenzija širine uz cestu cca 31 m, a na užem djelu 16 m, a dužine cca 123 m. Pristupni put do zemljišta sa glavne asfaltirane ceste. Komunalije (struja, gradski vodovod, telefon) uz parcelu. Građevinsko....

 
 
 
  Kuća, LEKENIK, 450.000 €, 344,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna obiteljska kuća u mjestu Pešćenica, pored Lekenika, na mirnoj lokaciji idealnoj za stambene i poslovne namjene. Sagrađena je na parceli površine 3190 m2 tijekom 1985. godine, a nadograđena 1999. g. i zadnji put renovirana 2018. godine. Sastoji se od prizemlja ( ulazni prostor,....

 
 
 
  Kuća, LEKENIK, 40.000 €, 32,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se drvena vikendica s voćnjakom u pitomom naselju Pešćenica kod Lekenika, smještenom 19 km do Velike Gorice, odnosno 35 km do Zagreba. Izlaz na auto cestu Zagreb-Sisak udaljen je svega 4 km. Mjesto je smješteno na željezničkoj pruzi i autobusnoj liniji prema Velikoj Gorici.....

 
 
 
  Kuća, LEKENIK, 50.000 €, 80,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Drveno zidana vikend kuća u mirnoj i slijepoj ulici, u naselju Zebinec, udaljeno 6 km od mjesta Pešćenica, pored Lekenika,. Nalazi se uz asfaltiranu cestu, na ravnom dijelu, nakon čega je dio zemljišta na kojem je vinograd u blagom padu prema šumi. Uz vikendicu sa okućnicom, u cijeni....

 
 
 
  Zemljište, LEKENIK, 2.000 €, 1162,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šuma u blizini vikend naselja Prkovec udaljena od mjesta Pešćenica cca 6 km. Nalazi se oko 300 metara od ceste i u blagom je padu. Vlasnička dokumentacija uredna. LEKENIK-Pešćenica, Prkovec, šuma.

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 15.490 € na 14.950 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LEKENIK, 14.950 €, 4323,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 18.950 €
26.02.2026 - 17.999 €
01.03.2026 - 16.990 €
16.03.2026 - 15.990 €
15.04.2026 - 15.490 €
09.05.2026 - 14.950 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

1/2 k.č. 713 K.o. Pešćenica ukupne površine 9.646 m2 koja je u građevinskom pojasu u dijelu od 5.530 m2. Općina Lekenik, Sisačko moslavačka županija. Treba provesti razvrgnuće suvlasnišva nakon kupnje i podijeliti nekretninu. Kupac stječe 4.323 m2 za cijenu od 14.950,00 eur. Građevinsko....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 1.620.000 € na 1.536.980 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ZAGREB, Pešćenica, 1.536.980 €, 8308,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 1.620.000 €
09.05.2026 - 1.536.980 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 8308m2 M1 i M2 na lokaciji Pešćenica - Žitnjak. Zemljište je u neposrednoj blizini Bauhausa i trgovačkog centra City One East te posjeduje svu infrastrukturu kao što je (struja, plin i voda) U blizini zemljišta nalazi se trafostanica jakosti 2 MW te....

 
 
 
  Kuća, LEKENIK, 213.000 €, 157,80 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Oaza mira i dobre energije u zagrljaju šume - 157,80 m2 stambenog prostora u dva objekta i 680,20 m2 okućnice Mjesto: Pešćenica, na pol puta između Zagreba i Siska (općina Lekenik) Prednosti življenja u ovoj šumskoj oazi, koje vrijedi naglasiti: - ograničena mogućnost gradnje novih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com