- kuće zemljista MASTRINKA

  • Za upit "kuće zemljista mastrinka" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 1.928 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (prosječna površina)
    • barem 360 m2
    • 440 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MASTRINKA, 1.250.000 €, 500,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Trogir,Mastrinka,samostojeća kuća 500 m2 PRVI RED DO MORA ! .Kuća ima otvoren pogledom na more sa svih etaža.Sastoji se od jednog velikog poslovnog prostora u suterenu direktno na cesti.,dok se na visokom prizemlju nalaze tri manja jednosobna apartmana sa velikom terasom prema moru,a....

 
 
 
  Zemljište, MASTRINKA, 300.000 €, 1200,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Trogir,Mastrinka, građevinsko zemljište 1200 m2 sa otvorenim pogledom na more , samo 300 m udaljeno od mora i plaže.Zemljište je pravilnog oblika te ima svu potrebnu infrastrukturu (struja,voda,kanalizacija ,put) neposredno uz parcelu .Moguća je gradnja dva objekta,a postoji i mogućnost....

 
 
 
  Zemljište, MASTRINKA, 522.240 €, 3264,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2024.,

www.ekspert-nekretnine.com

Trogir,Mastrnika, građevinsko zemljište 3356 m2 samo 220 m udaljeno od mora i plaže.Zemljište je pravilnog oblika te ima svu potrebnu infrastrukturu (struja,voda,put) neposredno uz parcelu .Sa parcele ima lijep pogled na more .Vlasništvo uredno. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista mastrinka'
650.000 €
460.000 €
750.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 480.000 € na 460.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MASTRINKA, 460.000 €, 197,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 480.000 €
22.05.2026 - 460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

U mirnom i atraktivnom predjelu Mastrinke, u okolici Trogira, smjestila se ova održavana i kvalitetno uređena kuća ukupne stambene površine 200 m², idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. .

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 799.000 €, 320,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se apartmanska samostojeća kuća sa 7 apartmana i otvorenim pogledom na more. Sastoji se od prizemlja i dvije etaže. Prizemlje: kuhinja s bagovanicom i dnevnim boravkom, kupaonica, spavaća soba i natkrivena terasa cca. 110 m2 i vrt 150m2. Prva i druga etaža sastoje se od 6....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 620.000 €, 281,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvojna apartmanska kuća na Čiovu ? Mastrinka, 200 m od mora U mirnom naselju Mastrinka na otoku Čiovu, udaljenom samo 200 metara od mora i plaže, prodaje se dvojna apartmanska kuća. Nekretnina je useljiva, a potrebna adaptacija pruža novom vlasniku brojne mogućnosti za....

 
 
 
  Zemljište, MASTRINKA, 156.000 €, 352,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA!! Građevinsko zemljište 352m2 sa započetom gradnjom objekta 10x9m sa svim priključcima na svega 70m od MORA. Pogodno za gradnju: Kuće za odmor, vikendice, apartmana ZEMLJIŠTE IDEALNO ZA INVESTICIJU Lokacija: na svega 2 minute od svih bitnih sadržaja. Otvoren pogled na more!....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 725.000 €, 364,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u Trogiru, predio Mastrinka, na odličnoj lokaciji svega oko 70 m od mora. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja te ima više stambenih jedinica, što je čini idealnom za turistički najam ili kao investiciju. U prizemlju se nalaze garaža za dva automobila s....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 450.000 €, 489,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji je predivna nekretnina smještena u Mastrinki, blizu Trogira, samo 140 metara udaljena od mora, s prekrasnim pogledom na more. Osnovne karakteristike: Površina parcele: 457 m² Glavna stambena jedinica: 489,64 m² Dodatni pomoćni objekt: 48,64 m² Udaljenost od mora: 140 m Ova....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 650.000 €, 156,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kvalitetno građena dvojna kuća smještena u mirnom dijelu mjesta Miševac na otoku Čiovu. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata, pri čemu je svaki kat uređen kao zaseban, moderni apartman površine 52,99 m². Svaki apartman ima funkcionalan raspored koji uključuje open-space....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 450.000 €, 73,00 m2 cca 6160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mjestu Mastrinka na otoku Čiovo prodaje se samostojeća kuća udaljena 70 metara od mora i plaže, odnosno dvije minute hoda. Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata. Prizemlje površine 63,74 m² uključuje dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, jednu spavaću sobu, kupaonicu i terasu....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 599.000 €, 335,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na blagoj padini, udaljena oko 180m od mora, prodaje se ova apartmantska kuća koja se sastoji: u prizemlju: STUDIO APARTMAN, a garaža isto tkao pretvorena u manji Studio apartman. Na prvom katu dvosoban komforan stan sa balkonom i terasom, s prekrasnim pogledom na more, Trogir, Kaštela....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 725.000 €, 364,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji kuće u blizini Trogira, predio Mastrinka. Kuća je izgrađena na parceli od 300 m2, tlocrtne površine 120 m2. Nalazi se sto metara od mora i ima lijepi otvoreni pogled. Sastoji se od prizemlja, gdje su dva apartmana, prvog kata, sa još dva apartmana, te drugog....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 750.000 €, 552,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vrlo prostrane kuće s ukupno 7 apartmana koja se nalazi na iznimno mirnoj lokaciji otoka Čiova. Kuća se nalazi na parceli od 658m2, a njezina je bruto površina 552m2. Svi se apartmani sastoje od jedne spavaće sobe, kupaonice te dnevnog dijela s kuhinjom. Svaki....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 750.000 €, 316,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzno izgrađena kuća na Čiovu u predjelu mjesta Mastrinka. Kuća je udaljena 250 od plaže i mora na uzvišenom položaju sa otvorenim pogledom na more. Sastoji se od 3 etaže. Na prvoj etaži u suterenu gdje je i parking dovoljan za 4 automobila, nalazi se strojarnica sa toplinskom....

 
 
 
  Zemljište, MASTRINKA, 265.000 €, 1514,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji prostranog zemljišta na mirnoj lokaciji otoka Čiova, samo 290m od plaže. Zemljište je pravokutnog oblika, a površina mu je 1514m2. Zemljište ima u neposrednoj blizini svu potrebnu infrastrukturu odnosno pristupni put, struju i vodu, a uskoro se očekuje i kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 450.000 €, 257,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Mastrinka na otoku Čiovu, svega 70 metara od mora i uređene plaže, nalazi se samostojeća kuća s velikim potencijalom za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju. Do plaže se stiže laganom šetnjom za svega par minuta. Nekretnina se....

 
 
 
  Zemljište, MASTRINKA, 250.000 €, 1684,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u Trogiru na otoku Čiovu, predio Mastrinka, pristupnim putem, voda i struja u blizini zemljišta, a do ljeta i kanalizacija. Otvoreni pogled na more, pristupni put širine 5 m. Mastrinka je prvo naselje u koje ćete stići kada odmah nakon prelaza mosta, koji Čiovo....

 
 
 
  Zemljište, MASTRINKA, 519.000 €, 3198,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano građevinsko zemljište na otoku Čiovu, smješteno na području Mastrinke, udaljeno 280 metara od mora. Zahvaljujući veličini i položaju, nekretnina je savršena za veće investitore koji bi sagradili nekoliko objekata sa odličnom pogledom na more i sadržajima poput....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 1.290.000 €, 280,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna vila s bazenom i otvorenim pogledom na more, Čiovo, Mastrinka Na izuzetnoj lokaciji na Čiovu, u mirnom dijelu Mastrinke, smještena je suvremeno projektirana i novoizgrađena vila koja svojim arhitektonskim rješenjem i položajem pruža dojam luksuza, privatnosti i potpune povezanosti....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 450.000 €, 489,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Osnovne karakteristike: Površina parcele: 457 m2 Glavna stambena jedinica: 489,64 m2 Dodatni pomoćni objekt: 48,64 m2 Udaljenost od mora: 140 m Ova prostrana parcela nudi mnogo potencijala za različite namjene, bilo da tražite dom za obitelj, kuću za odmor ili investiciju za turistički....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 850.000 €, 500,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kuće s sedam apartmana na odličnoj lokaciji, naselje Mastrinka, otok Čiovo. Objekt je podijeljen na 7 apartmana, prizemlje prvi i drugi kat. Sa svakog kata se pruža predivan pogled. Uz kucu dolazi vrt, dvoje garaže i dvor sa šest parkirnih mjesta. Izvrsna lokacija....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 725.000 €, 364,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kuću na tri etaže u neposrednoj blizini Trogira, predio Mastrinka, površine 364 m2 na zemljištu od 290 m2 te garažom 30 m2. Kuća se sastoji od 7 soba koje su uređene u svrhu apartmana, dnevnog dijela sa blagovaonom, hodnika, kupaonice, povezanih terasa sa pogledom na more.....

 
 
 
  Zemljište, MASTRINKA, 286.280 €, 1684,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište smješteno u Mastrinki, priobalnom naselju na sjeveru otoka Čiova, na obali mora, predstavlja parcelu (od ukupno dvije), koje u suštini čine građevinsko zemljište površine 3.456 m2. Parcela je ukupne površine 1684 m2 uz pristupni put. Parcela ima upisane služnosti....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 650.000 €, 489,64 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova atraktivna nekretnina u Mastrinki, malom dalmatinskom mjestu na otoku Čiovo, predstavlja izvanrednu priliku za investitore ili one koji traže dom s prekrasnim pogledom na Jadransko more. Smještena samo 140 metara od idilične šljunčane plaže, kuća se uzdiže na uzvisini, pružajući....

 
 
 
  Kuća, MASTRINKA, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji samostojeće obiteljske kuće na otoku Čiovu, naselje Mastrinka. Udaljena je samo 200 m od mora, plaža, restorana. Savršena za investiciju u turizmu ili za miran obiteljski život. Stambena površina 100 m2 sa okućnicom od 287 m2 koja je dovoljna da se pretvori u....