- kuće zemljista MALI LOŠINJ

  • Za upit "kuće zemljista mali lošinj" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.816 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 20 m2
    • do 20 m2
    • 20 m2 (prosječna površina)
    • barem 20 m2
    • 20 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • okućnica
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MALI LOŠINJ, 35.000 €, 20,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

KUCA (RUSEVINA) UCRTANA U KATASTAR. .

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, Na upit, 30,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Punta Križa, smještena na južnom dijelu otoka Cresa, prava je oaza mira za ljubitelje prirode. Ovaj poluotok, koji se proteže od Osora prema jugu, poznat je po svojoj bujnoj vegetaciji, slikovitim uvalama i bogatoj divljači. Često se naziva i "nacionalnim parkom" zbog netaknute prirode....

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 54.000 €, 20,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK UNIJE ! ROBINZONSKA KUĆICA ZA LUBITELJE SLOBODE I PRIRODE Prodajemo posebnu nekretninu na jednom od najljepših otoka na sjevernom Jadranu. Simpatična mala kućica s okućnicom od 420 m2. Nalazi se izvan samoga mjesta u prirodi, okružena maslinama, smokvama, ružmarinom i drugim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista mali lošinj'
650.000 €
650.000 €
35.000 €
  Kuća, MALI LOŠINJ, 153.000 €, 30,00 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se šarmantan stan u kući na jednoj od najpoželjnijih lokacija na otoku ? u Malom Lošinju. Stan je funkcionalnog rasporeda 1S+DB, idealan za ugodan boravak tijekom cijele godine ili kao savršena investicija za odmor i turizam. Prostor odiše toplinom i jednostavnošću, a zahvaljujući....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 54.000 € na 45.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MALI LOŠINJ, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2025 - 54.000 €
20.05.2026 - 45.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 168.000 €, 33,00 m2 cca 5090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan