- kuće zemljista MALI IŽ

  • Za upit "kuće zemljista mali IŽ" pronađeno 1 632 nekretnina - prosječna cijena 2.687 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosječna površina)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POREČ, 94.000 €, 24,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Poreč, okolica, mobilna kućica na prostornom poljoprivrednom zemljištu Prodaje se mobilna kućica od 24 m² smještena na prostranoj parceli poljoprivrednog zemljišta veličine 2.889 m², idealnoj za one koji traže mir i privatnost. Ova nekretnina se nalazi na kraju sela, okružena prirodom....

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 210.000 €, 25,00 m2 cca 8400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište trapezastog oblika u blizini Vela Luke, s pogledom na more sa svoje južne strane. Parcela ima pristupni put, dok je struja na 100 metara udaljenosti. Na parceli se nalazi tri manje kućice od cca. 5, 10 i 15 m2, od čega su dvije; 10 te 15 m2 spojene, dok je kućica od 5m2....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 59.500 €, 22,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se montažna kućica na prekrasnom mjestu s pogledom na zelenilo i prirodu. Kućica je površine 22m2, kupljena 2008. godine i nalazi se na parceli ukupne površine 172 m2 ( 151 dvorište). Uz tu parcelu se prodaje i parcela površine 361 m2 od istog vlasnika. Cijena se odnosi na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista mali IŽ'
24.000 €
75.000 €
53.410 €
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 63.000 €, 33,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderna i održavana mobilna kuća veličine 8,1 m × 4 m, smještena u poznatom 4? kampu, samo 70 m od mora. Godina proizvodnje: 2009. OPIS NEKRETNINE: - 2 spavaće sobe - 2 kupaonice - Dnevni boravak s prostranom sjedećom garniturom - Kuhinja opremljena novim frižiderom i perilicom....

 
 
 
  Kuća, VIS, 59.000 €, 20,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.trgostan.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: .

 
 
 
  Kuća, BELI MANASTIR, 27.500 €, 36,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji, okruženoj prirodom i tišinom, smjestila se ova simpatična vikendica s prekrasnim panoramskim pogledom na Beli Manastir, okolicu pa čak i Mađarsku. Idealno mjesto za bijeg od gradske vreve i stvaranje vlastitog kutka za odmor. Vikendica se sastoji od: -Prizemlja....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 100.000 €, 35,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

***RIJETKOST NA TRŽIŠTU*** U prodaji imamo pravu drvenu "lovačku" kućicu usred šume, pod samim obrocima Učke, u netaknutoj prirodi. Kućica je idealna za odmor u miru i tišini, a okružena je šumom i livadama. Sastoji se od sobe, kuhinje sa boravkom i konobe u suterenu. Nema struje....

 
 
 
  Kuća, BRAČ, 185.000 €, 22,00 m2 cca 8410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.trgostan.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: .

 
 
 
  Kuća, ROVINJ, 180.000 €, 30,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Rovinj, U srcu povijesnog dijela Rovinja, gdje svaka ulica priča svoju priču, smjestila se ova šarmantna nekretnina. Okružena umjetničkim galerijama, kavanama i jedinstvenom arhitekturom, pruža mirno utočište skriveno od vreve glavnih ulica. Smještena unutar unutarnjeg dvorišta,....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, Na upit
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2024.,

www.investa.hr

.

 
 
 
  Kuća, OTOČAC, 43.000 €, 31,00 m2 cca 1390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se imanje sa starom kućom na 7650 m2 okućnice u selu Brlog pored Otočca. Preko puta imanja nalaze se još dvije građevinske parcele. Imanje je okruženo prelijepom prirodom i rijekom Gackom. Dobra prometna povezanost i blizina grada. Odlično za gradnju kuće ili turističku namjenu.....

 
 
 
  Kuća, KLANA, 68.000 €, 31,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

KUCA ZA KOMPLETNU ADAPTACIJU U CENTRU KLANE. BLIZINA SVIH SADRZAJA. .

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 40.000 € na 39.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 39.000 €, 29,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2025 - 47.000 €
30.01.2025 - 40.000 €
16.04.2026 - 39.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2024.,

www.possesso-nekretnine.hr

Kamena kuća u idiličnom selu blizu Pazina Na samo nekoliko kilometara od Pazina, u šarmantnom selu okruženom autentičnim kamenim kućama, smjestila se ova prizemna kamena kuća površine 29 m². Kuća je idealna za one koji traže rustikalni šarm i mirno okruženje. Krov je nedavno obnovljen,....

 
 
 
  Kuća, ZATON, 95.000 €, 37,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2025.,

www.trgostan.hr

Kamena ruševna kuća tlocrtne površine cca 37 m2, na zemljištu povrine cca 300 m2, u centru Zatona u okolici Šibenika, cca 50 metara od mora, prilaz autom, mogućnost dogradnje, pogled na more. .

 
 
 
  Kuća, BUZET, 52.000 €, 36,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Buzet prodajemo kamenu starinu, srednju u nizu, za potpunu adaptaciju. Smještena blizu asfaltirane ceste lokalnog značaja. Lijep pogled na centralnu Istru. Dokumenti uredni. U blizini jezero Butoniga, vinske ceste i čuvenih maslinara. Za razgledavanje i vise informacija obratite se....

 
 
 
  Kuća, KORČULA, 105.000 €, 35,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je šarmantan jednosobni stan od 35 m², smješten u tradicionalnoj dalmatinskoj kamenoj kući u Žrnovu, koja je u potpunosti obnovljena. Stan se sastoji od spavaće sobe, kupaonice te otvorenog dnevnog prostora s kuhinjom, idealnog za ugodan život ili odmor. Kuća je izvorna....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

U Gornjoj Gračenici prodaje se u potpunosti opremljen i održavan vinograd s dvije drvene klijeti i kompletnom mehanizacijom, spreman za nastavak proizvodnje bez dodatnih ulaganja. Vinograd broji ukupno 5.500 panjeva miješanih sorti, što ovu nekretninu čini idealnom za ozbiljne vinogradare,....

 
 
 
  Kuća, PERNAT, 35.000 €, 24,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.sobol-nekretnine.hr

ŠTALA )RUŠEVINA) U CENTRU NASELJA U GRAĐEVINSKOJ ZONI. .

 
 
 
  Kuća, ROVINJ, 165.000 €, 30,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Rovinj, centar, Ova simpatična kuća, smještena u srcu Rovinja, Istre, predstavlja jedinstvenu priliku za stvaranje vlastitog malog raja na Jadranskoj obali. Kuća se ističe svojom prepoznatljivom arhitekturom i nalazi se među uskim kamenim uličicama, stvarajući autentičan doživljaj....

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 35.000 €, 20,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.sobol-nekretnine.hr

KUCA )RUSEVINA) UCRTANA U KATASTAR. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 130.000 € na 120.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROVINJ, 120.000 €, 30,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 130.000 €
24.04.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

ROVINJ-Stara ruševna kamena kuća u neposrednoj blizini centra i mora. U tijeku je ishodovanje građevinske dozvole za prizemlje+kat ukupne korisne stambene površine 30 m2.]]> .

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA KUĆE. ZAGREB, TREŠNJEVKA SJEVER, Samostojeća, 30 m². Na odličnoj lokaciji u srcu Trešnjevke na prodaju mala kuća od 30 m² koja se nalazi na parceli od 26 m². Građena je 1995. g. te ima urednu dokumentaciju. Sastoji se od podrumskog ( 15 m² ) i prizemnog dijela ( 15m² ) koji....

 
 
 
  Kuća, LANIŠĆE, 27.000 €, 35,00 m2 cca 770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.10.2025.,

www.neelcon.hr

Istra, Ćićarija, prodajemo manju kamenu kuću za renovaciju. Smještena je na obroncima Ćićarije i pruža priliku za nekoga tko želi imati kuću za bijeg od gradske gužve. Struja Voda Stanje zgrade.

 
 
 
  Kuća, SMOKVICA, 200.000 €, 34,00 m2 cca 5880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

Kamena kućica površine 34 m², smještena tik uz more na zemljištu od 336 m², predstavlja rijetku i iznimno atraktivnu priliku za sve ljubitelje autentičnih nekretnina i prirodnog okruženja. Nalazi se u neposrednoj blizini jedne od najpoznatijih plaža na otoku Korčuli, što ovoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, PIĆAN, 148.000 €, 29,00 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Pićan, kuća u starogradskoj jezgri. U starogradskoj jezgri Pićna prodajemo kuću u nizu. Nekretnina se sastoji od četiri etaža. Na prvoj etaži nalazi se dnevni boravak spojen s kuhinjom i blagovaonom te wc, dok na drugoj etaži nalazi si se spavaća soba s kupatilom. Treća etaža se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 30.000 €, 27,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u mirnom dijelu Gornje Dubrave, Čučerju. Zemljište se sastoji od authtone seoske kuće površine cca 50m2, garaže površine 24m2, pomoćne zgrade i spremišta. Na objektima je potrebna kompletna renovacija. Uredno vlasništvo i dokumentacija. Blizina autobusne stanice i....

 
 
 
  Kuća, PRIVLAKA, 69.000 €, 38,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRIVLAKA MOBILNA KUČIĆA 60M DO MORA Kućica je kompletno namještena sa namještajem po mjeri, sastoji se od 2 spavaće sobe sa 2 kupaonice i dnevne sobe sa kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na prostranu 18m2 terasu sa pogledom na bazen i more. U potpunosti namještena, u dnevnoj sobi....

 
 
 
  Kuća, PIROVAC, 95.000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pirovac, na mirnoj lokaciji, građevina gospodarske namjene, u naravi spremište površine 30 m2 za kompletnu adaptaciju. Objekt se nalazi na građevinskoj parceli površine 480 m2, nije uređen i nije u funkciji, nema priključenu struju ni vodu. Dvorište je većim dijelom ograđeno. Objekt....

 
 
 
  Kuća, GOSPIĆ, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je zemljište površine 2.109 m² s manjom kućom od 35 m² i ljetnom kuhinjom, obje nekretnine za adaptaciju. Kuća se sastoji od tri prostorije i potkrovlja te predstavlja idealnu priliku za uređenje vikendice za odmor, obiteljske kuće ili investicije prema vlastitim željama.....

 
 
 
  Kuća, SVETI JURAJ, 40.000 €, 26,10 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Na prodaju je potpuno opremljena mobilna kućica smještena u kampu u Svetom Jurju kod Senja, svega 100 m od mora. Kućica površine 3 × 8,7 m s natkrivenom terasom od 21 m² nudi dvije spavaće sobe, kupaonicu, kuhinju i dnevni boravak s kaučem na razvlačenje, natkrivenu terasu sa stolom....

 
 
 
  Kuća, DRVENIK VELIKI, 44.000 €, 21,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljšta, na kojem se može napraviti kućica. Građevina nastala prije 1968. Služila je kao sklonidbeni prostor za životinje te je sukladno tome i oblikovana. Građevina je trapeznog oblika površine 18m2 i visine 1,5m. Građena metodom suhozida debljine....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monvidal, 170.000 €, 39,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Pula, Monvidal Kuća u Puli na atraktivnoj lokaciji sa velikim potencijalom. Ova kućica se nalazi u mirnom i traženom dijelu grada i formirana je u principu garsonijere, gdje su spojeni kuhinja, dnevni spavaći dio. Kuća ima ravan krov koji služi kao krovna terasa i predivan pogled....

 
 
 
  Kuća, OTOČAC, 123.450 €, 30,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se staro obiteljsko imanje površine 8.230 m2 u Otočcu, u zaseoku Šumećica u blizini rijeke Gacke. Imanje se sastoji se od četiri čest. zemlje. Na imanju se nalazi starinska obiteljska kuća prizemnica. Potrebna adaptacija ili rušenje. Uz kuću se nalaze i dva dvorišna objekta.....

 
 
 
  Kuća, VALUN, 58.000 €, 20,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

CRES, PODOL ? Autentična kamena štala ? Savršena prilika za obnovu i investiciju u otočki mir! Otok Cres, smješten u srcu Kvarnerskog zaljeva, poznat je po svojoj netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i autentičnim mediteranskim naseljima. S očaravajućim pejzažima, bogatom kulturnom....

 
 
 
  Kuća, GROBNIK, 85.000 €, 32,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Luvano Homes vam predstavlja ovaj šarmantan stan površine 32 m², smješten u prizemlju autohtone kamene kuće. Stan je nedavno renoviran te nudi idealan spoj tradicije i moderne funkcionalnosti u mirnom okruženju naselja Grobnik. Ključne prednosti i raspored: Stan odlikuje....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 55.000 € na 50.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, HRUŠKOVICA, 50.000 €, 36,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 55.000 €
13.03.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrodošli u nesvakidašnje blago u srcu Hruškovice ? jedinstvena parcela od 4500 m² , idealno pozicionirana, s koje se pruža jedinstven pogled u ovom dijelu Zagrebačke županije. Nekretnina se uzdiže na visini, okružena je prostranim pejsažima koji nude beskrajni osjećaj slobode i....

 
 
 
  Kuća, LOKVA, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Suvlasnički dio kuće površine od 33 m2 u Starom Selu, Lokva Rogoznica. U naravi se prodaje 2 kat kuće koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom ,sobe i kupaonice površine od 20,44 m2 i potkrovlja kuće površine od 12,57 m2 . Struja,voda,septička jama,klima uređaj Kuća: Lokva Rogoznica,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 35.000 €, 27,67 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJEMO VIKENDICU U ČUČERJU - SAVRŠENO MJESTO ZA ODMOR U PRIRODI, NADOMAK ZAGREBA .

 
 
 
  Kuća, KRAPINSKE TOPLICE, 25.000 €, 30,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se vikendica (klet) u Jurjevcu - brdašcu nadomak Krapinskih Toplica, udaljenog svega cca 40 min vožnje od Zagreba. Nalazi se na ograđenoj i vrlo urednoj parceli veličine 2500m2 na kojoj je još smješteno 75 lješnjaka, 10-tak jabuka te vinograd sa 400 čokota. Klet je veličine,....

 
 
 
  Kuća, SESVETE, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Prodaje se kućica od 31 m2 sa građevinskim zemljištem. Nalazi se u Paruževini u blizini Kašine, na mirnom dijelu okruženo zelenilom. Kuća ima uporabnu dozvolu. Posebnost ove nekretnine....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 192.000 €, 35,00 m2 cca 5490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Uživajte u miru, zelenilu i mediteranskom šarmu ove šarmantne kuće/vikendice smještene u idiličnom Kavranu, svega nekoliko minuta od kristalno čistog mora u Dugoj Uvali. Osnovne informacije: Zemljište: 300 m² Stambeni prostor: 35 m² ? dvije udobne sobe, kupaonica s WC-om, funkcionalna....

 
 
 
  Kuća, DONJA VOĆA, 15.000 €, 28,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Mala drvena kuća starosti preko 100 godina, sa predivnim pogledom! Tlocrtna površina 28 m2 + podrum pod 1/3 kuće. Parcela 2.466 m2, od čega se 860 m2 nalazi u građevinskoj zoni. Širina parcele uz makadamsku pristupnu cestu: 29 m. Sva infrastruktura nalazi se do parcele. Idealna nekretnina....