- kuće zemljista MALA JAZBINA

  • Za upit "kuće zemljista mala jazbina" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 1.004 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 480 m2
    • do 600 m2
    • 600 m2 (prosječna površina)
    • barem 600 m2
    • 720 m2
  •  Po cijeni
    • do 51000 eura
    • do 64000 eura (prosječna cijena)
    • do 77000 eura
    • do 645 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MALA JAZBINA, 35.000 €, 680,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Maloj Jazbini 680 m2. blizu Samobora na strmom terenu, dimenzije parcele 26 m uz cestu, a dužine 33 m. Zemljište je pravokutnog oblika na strmini prema cesti, cesta i pristup parceli su sa donje strane zemljišta. Teren se nalazi u mirnom dijelu naselja....

 
 
 
  Kuća, MALA JAZBINA, 257.500 €, 136,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prekrasna drvena kuća u mirnom i zelenom okruženju šume. Novogradnja od vrhunske drvene građe, dugotrajna i energetski učinkovita nova katnica, bruto površine 136 m² (neto 103 m²), građena je od kvalitetne lamelirane građe (grede i obloge), a nalazi se na ravnoj parceli....

 
 
 
  Zemljište, MALA JAZBINA, 123.830 €, 1769,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište površine 1769 m2, smješteno u okolici Samobora - naselje Mala Jazbina. Zemljište je blago položeno prema jugoistoku i ima pristup s asfaltirane ceste na kojoj se nalaze priključci gradske vode, struje i telefona (optike). Uz cestu je širine cca 33 metra....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista mala jazbina'
580.000 €
119.000 €
68.000 €
 
-25%

Promjena cijene sa 62.865 € na 47.149 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MALA JAZBINA, 47.149 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 62.865 €
18.05.2026 - 47.149 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Opis predmeta prodaje: Stambeni objekt. Objekti u okolini su pretežito stambene namjene.Pristup nekretnini omogućen je javnom prometnicom. U naselju se nalaze sadržaji svakodnevnih potreba (škole, trgovine, liječnik, zelene površine, zone rekreacije, tržnica). Pravilan oblik parcele.....

 
 
 
  Zemljište, MALA JAZBINA, 120.000 €, 1002,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Maloj Jazbini kod Samobora površine 1002 m². Nepravilnog je oblika s blažim nagibom. Ima pristupni put s asfaltirane ceste širok približno 25 metara, a zemljište je dužine približno 40 metara. Nalazi se u stambenoj zoni, a okružuju ga obiteljske....

 
 
 
  Kuća, MALA JAZBINA, 875.000 €, 260,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Za vise informacije molim nazovite na broj Mob: +4917645164207 Whatsapp: +447484874007 Nova Obiteljska Kuća Mala Jazbina 260m2 (prodaja) ; A+.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com