- kuće zemljista KALDANIJA

  • Za upit "kuće zemljista kaldanija" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 1.393 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 420 m2
    • do 530 m2
    • 530 m2 (prosječna površina)
    • barem 530 m2
    • 640 m2
  •  Po cijeni
    • do 17000 eura
    • do 22000 eura (prosječna cijena)
    • do 26000 eura
    • do 220 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KALDANIJA, 780.000 €, 382,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, BUJE - Prostrana kuća s bazenom Srednjevjekovni gradić Buje nalazi se na sjeverozapadnom dijelu istarskog poluotoka, a smješten je na vrhu brežuljka s kojeg se pruža predivan pogled na more, okolna brdašca, vinograde i maslinike po kojima je ovaj kraj poznat. Blizina mora,....

 
 
 
  Zemljište, KALDANIJA, 445.740 €, 2346,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Buje, Kaldanija, Zemljište u naseljenom dijelu ? Idealno za investitore! Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište pravilnog kvadratnog oblika, smješteno u naseljenom dijelu naselja. Zbog svoje veličine, parcela se po potrebi može parcelirati, što pruža dodatnu fleksibilnost budućim....

 
 
 
  Kuća, KALDANIJA, 890.000 €, 216,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prekrasna villa novogradnja sa bazenom smještena na mirnoj lokaciji, okružena zelenilom sa prekrasnim pogledom na brezuljke. Lokacijski vrlo dobro pozicionirana svega 2,5 km od granice, a 10-ak km od grada Umaga. Svojom lokacijom nudi mir i privatnost, a opet u blizini bitnijih sadržaja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista kaldanija'
294.000 €
289.000 €
388.290 €
  Zemljište, KALDANIJA, 143.000 €, 648,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Parcela je pravilnog pravokutnog oblika, jedna od 3 parcele u nizu od trenutačno istog vlasnika, sa jedne od dvije kraće strane već prolazi ulica, a u planu je izgradnja ulice i sa druge strane parcele. Nalazi se u prekrasnom krajoliku u Istri, sa prekrasnim pogledom na brda Istre....

 
 
 
  Zemljište, KALDANIJA, 330.000 €, 5534,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

**Prodaje se građevinsko zemljište - gospodarske namjene** Prodaje se atraktivna građevinska parcela gospodarske namjene, pravilnog oblika, smještena nedaleko od glavne prometnice. Blizina slovenske granice čini ovu nekretninu izuzetno privlačnom investicijom za ozbiljne investitore.....

 
 
 
  Zemljište, KALDANIJA, 330.000 €, 1702,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište od 1700m2 smješteno u mirnom naselju Kaldanija, u blizini Buja. Parcela se nalazi uz cestu, ograđena je te ima dva prilaza. Voda i struja se nalaze do zemljišta te ima povoljne uvjete za gradnju. Za sva dodatna pitanja, slobodno nas kontaktirajte:....

 
 
 
  Kuća, KALDANIJA, 280.000 €, 180,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

istra Kaldanija zanimljiva kuća velikog potencijala! Ova vrlo zanimljiva nekretnina smjestila se na izuzetno traženoj lokaciji udaljena svega 15 km od Umaga i 13 km od Kanegre. Sama nekretnina sastoji se zapravo od dvije kuće (jedna je kamena vrlo stara a druga je nadograđena kasnije).....

 
 
 
  Kuća, KALDANIJA, 365.000 €, 120,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Simpatična kuća s predivnim dvorištem u okolici Kaštela Prodaje se simpatična kuća s predivnim dvorištem u okolici Kaštela Ova predivna kuća nalazi se 4km od centra Buja i 6km od mora. Sastoji se od prizemnog dijela na kojem se nalaze open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom,....