kuće zemljista KAŠTEL GOMILICA - GoHome
  • kuće zemljista KAŠTEL GOMILICA - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zemljista KAŠTEL GOMILICA

  • Za upit "kuće zemljista kaštel gomilica" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.118 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 320 m2
    • 320 m2 (prosječna površina)
    • barem 320 m2
    • 380 m2
  •  Po cijeni
    • do 91000 eura
    • do 110000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KAŠTEL GOMILICA, 920.000 €, 1380,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.09.2025.,

www.broker.hr

Građevinsko zemljište površine 1380m2 nalazi se uz prometnicu, drugi red do mora. Kompletna infrastruktura nalazi se uz parcelu. Moguća je gradnja dvije samostojeće zgrade. U tom slučaju katnost zgrade može biti Po+P+2, no ukoliko gradite jednu samostojeću zgradu, urbanistički parametri....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 990.000 €, 157,00 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se elegantna vila smještene na prostranoj parceli od približno 1.060 m2, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Kaštela . Ova zanimljiva nekretnina sastoji se od dvije prizemnice koje zajedno čine skladnu i funkcionalnu cjelinu, idealnu za obiteljski život, luksuzni odmor ili....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 195.000 €, 120,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća s potencijalom za adaptaciju. Prodaje se starina na odličnoj lokaciji, samo 30 metara od mora i marine, idealna prilika za investitore i ljubitelje adaptacija! Kuća se sastoji od prizemlja, dvije etaže i prostrane terase. Prilaz autom direktno do kuće osigurava jednostavnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista kaštel gomilica'
1.200.000 €
1.200.000 €
400.000 €
 
+18%

Promjena cijene sa 759.000 € na 897.000 € - 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KAŠTEL GOMILICA, 897.000 €, 1380,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.07.2024 - 759.000 €
10.03.2026 - 897.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2024.,

www.ekspert-nekretnine.com

Kaštela, Gomilica građevno zemljište u M5 zoni 1380 m2 drugi red do mora na odličnoj lokaciji pored ceste i mora idealno za razne namjene, urbane vile ili turističku namjenu, mogućnost kupnje pola parcele, izvršena parcelizacija. .

 
 
 
  Zemljište, KAŠTEL GOMILICA, 400.000 €, 1883,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.broker.hr

Građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na more smješteno na atraktivnoj lokaciji u Kaštelima. Zemljište ima površinu od 1883 m2, te se nalazi na kaskadnom terenu unutar M1 zone s asfaltnim pristupnim putem. Priključci za struju i vodu su u blizini zemljišta. Zemljište je udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, KAŠTEL GOMILICA, 150.750 €, 2906,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje je poljoprivredno zemljište s velikim potencijalom 2906 m2. Atraktivno poljoprivredno zemljište površine 2906 m2 smješteno na dvije spojene parcele, 1520 m2 i 1386 m2 uz vrlo dobar makadamski prilaz. Zemljište je idealno za vinograd ili maslinik, moguća je gradnje kućice 20....

 
 
 
  Zemljište, KAŠTEL GOMILICA, 120.000 €, 2500,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredo zemljiste u Kastel Gomilici cujena m2 48.00 eura povise groblja 2500m2 kaskadno na djelu zemljista maslinik u blizini građevinske parcele predivan pogled Zemljiste poljoprivredno Kastel Gomilica.

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 1.000.000 €, 280,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova izuzetna nekretnina nalazi se u neposrednoj blizini Splita smještena na 500 m od plaže s prekrasnim pogledom na more stambene površine 280 m2 i zemljištem od 720 m2. Nekretnina se sastoji od 2 etaže. Na 1 etaži se nalazi prekrasno uređen trosoban stan s velikim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 1.050.000 €, 211,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvokatna vila nalazi se na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Kaštel Gomilici, unutar ekskluzivnog niza od deset pametnih vila s panoramskim pogledom na more, predviđenih za pojedinačnu prodaju. Vila ima ukupnu neto površinu od 211,59 m², a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 490.000 €, 165,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća u nizu na odličnoj lokaciji u Kaštel Gomilici, smještena u mirnoj jednosmjernoj ulici bez puno prometa, što osigurava privatnost i ugodno obiteljsko okruženje. Kuća se sastoji od tri etaže, pri čemu svaka etaža ima 55 m² bruto površine. Nekretnina je organizirana....

 
 
 
  Zemljište, KAŠTEL GOMILICA, 700.000 €, 1497,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u Kaštel Gomilici na mirnoj lokaciji ispod brze ceste za Split i svega 400 m od mora i marine . Na terenu se nalazi legalizirana kuća koja se sastoji od prizemlja i kata ukupne površine 228 m2 što podrazumjeva da je sva potrebna infrakstutura na terenu. ID KOD....

 
 
 
  Zemljište, KAŠTEL GOMILICA, 159.830 €, 2906,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivno poljoprivredno zemljište površine 2906 m2 smješteno na dvije spojene parcele, 1520 m2 i 1386 m2 kat.brojeva 1575 i 1576 K.O.K.Gomilica uz vrlo dobar makadamski prilaz, idealno za vinograd/maslinik (na parceli se nalazi 30 maslina) mogućnost gradnje kućice 20 m2, nadstrešnice....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 790.000 €, 200,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaštel Gomilica, prodaje se kuća od 200m2, na dvije etaže, u izgradnji sa planiranim bazenom, na zemljištu od 333m2. Smještena na idealnoj lokaciji za obiteljski život ili kao investicijska nekretnina. Objekt je u fazi započete gradnje, posjeduje svu potrebnu dokumentaciju, mirno....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 700.000 €, 220,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji samostojeće kuće koja je smještena u Kaštel Gomilici na odličnoj lokaciji. Nekretninu treba kompletno renovirati ali je velika prednost i potencijal za investitore parcela na kojoj se nekretnina nalazi jer je ukupne površine 1361m2. Vlasništvo uredno. Više informacija....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 145.000 € na 160.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, KAŠTEL GOMILICA, 160.000 €, 530,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.04.2026 - 160.000 €
23.04.2026 - 145.000 €
08.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u K.Gomilici između dviju cesta, k.č.br 808/1 površine 530 m2 sa pristupnim putem. Mogućnost gradnje:Prizemlje+kat, 3 stambene jedinice Posjedujem lokacijsku informaciju koja se može dobiti na uvid. Prodaje direktno vlasnik. Kontakt: 098....

 
 
 
  Zemljište, KAŠTEL GOMILICA, 270.000 €, 965,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište (stambena zona) ? Kaštel GomilicaProdaje se atraktivno građevinsko zemljište u Kaštel Gomilici, ukupne površine 965m². Zemljište je pravilnog oblika, ima odličan pristupni put te urednu vlasničku dokumentaciju. Sva potrebna infrastruktura je u blizini parcele.Idealno....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 980.000 €, 143,00 m2 cca 6850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji luksuzne ville smještene u Kaštel Gomilici, na izuzetno mirnoj lokaciji u čijem su okruženju sve luksuzne ville. Nalazi se kao u sklopu resorta sa rampom i vlastitim ulazom. Villa ima 143m2 unutarnjeg stambenog prostora, smještena na parceli od 400m2 te ima dvorište....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 699.000 €, 220,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KAŠTEL GOMILICA, SAMOSTOJEĆA KUĆA OKRUŽENA ZELENILOM Kaštel Gomilica, prodaje se lijepa samostojeća kuća ukupne stambene površine 170m2 s garažom i podrumom od 50m2, te kultiviranom okućnicom od 1000m2. Kuća se sastoji od dva zasebna, nova i opremljena stana od kojih je jedan položen....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 410.000 € na 399.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 399.000 €, 93,12 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 410.000 €
08.04.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

INVESTICIJA BLIZU MORA! 2 ODVOJENA STANA S POSEBNIM ULAZIMA + 3 PARKINGA ? KAŠTEL GOMILICA Predstavljamo iznimno zanimljivu nekretninu s velikim investicijskim potencijalom ? kuću s dvije potpuno odvojene stambene jedinice i zasebnim ulazima, smještenu u Kaštel Gomilici, svega nekoliko....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište u centru Kaštel Gomilice.Zemljište je smješteno između prometnice i plaže u centru mjesta. Sastoji se od 2 parcele urednog vlasništva.Smješteno je u neposrednoj blizini škole, vrtića, doma zdravlja, ljekarne, trgovine i autobusnog stajališta. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2024.,

www.terradalmatica.hr

Smještena u slikovitom gradiću Kaštel Gomilica u Hrvatskoj, ova nedavno obnovljena vila u švicarsko-njemačkom vlasništvu utjelovljuje luksuz i eleganciju. Prostirući se na dvije parcele sa zajedničkom površinom od 1.900 m², ova nekretnina okružena je bujnim zelenilom i nudi prekrasan....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!