- kuće zemljista DOBRODOL

  • Za upit "kuće zemljista dobrodol" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 868 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1040 m2
    • do 1300 m2
    • 1300 m2 (prosječna površina)
    • barem 1300 m2
    • 1560 m2
  •  Po cijeni
    • do 11000 eura
    • do 13000 eura (prosječna cijena)
    • do 16000 eura
    • do 139 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRODOL, 680.000 €, 578,00 m2 cca 1180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Sesvete, prostrani stambeno-poslovni objekt ukupne površine 578 m², smješten u mirnom dijelu naselja Dobrodol.Objekt se proteže na tri etaže i predstavlja izvrsnu priliku za kombinaciju poslovne i stambene namjene.Prizemlje je uređeno kao poslovni prostor - restoran koji se sastoji....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 18.000 € na 17.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRODOL, 17.000 €, 2400,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.01.2026 - 19.000 €
12.03.2026 - 18.000 €
09.05.2026 - 17.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Poljoprivredno zemljište 70x34m sa tri strane omeđeno šumom ZEMLJA NETRETIRANA više od 30 godina Malčirana tri puta u zadnjih 10g. Kupac dobiva izmalčirano zemljište. Na 50m udaljenosti je struja i voda i stambene kuće Čisto vlasništvo 1/1. Vlasnički list. Poljoprivredno zemljište:....

 
 
 
  Zemljište, DOBRODOL, 12.300 €, 900,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zemljište 900 m² ? Dobrodol odlična lokacija, 12.000 EUR Prodaje se predivno ravno zemljište površine 900 m² u Đurđekovcu, odmah uz cestu. Parcela ima odličan pristup, a autobusna stanica nalazi se u neposrednoj blizini. Svi priključci ? struja i voda ? dostupni su uz parcelu, a lokacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista dobrodol'
600.000 €
26.000 €
271.000 €
 
+20%

Promjena cijene sa 100.000 € na 120.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DOBRODOL, 120.000 €, 1956,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.06.2025 - 100.000 €
09.04.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.06.2025.,

www.njuskalo.hr

- Građevinsko zemljište na prodaju - Namjena stambena ili mješovita - Mirna lokacija Građevinsko zemljište, Zagreb (Dobrodol), 1956 m2.

 
 
 
  Zemljište, DOBRODOL, 101.500 €, 1694,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište sa manjim dijelom šume 1694 m2 u Dobrodolu, na kojem je napravljen roštilj i kontejner, obložen drvetom, napravljen za boravak i uživanje u prirodi. Parcela je okružena kućama, tako da je moguće zatražiti prenamjenu u građevinsko zemljište. Uz ovu....

 
 
 
  Kuća, DOBRODOL, 271.000 €, 91,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Sesvete, Dobrodol, Šiletići, Samostojeća, 91m2 PRODAJA, KUĆA, SESVETE, DOBRODOL, Šiletići U prekrasnom zelenom okruženju nalazi se ova roh-bau kuća za odmor i život. Izgrađeno je prizemlje (armiranobetonska konstrukcija) s kvalitetnim prozorima, unutarnjom i vanjskom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com