• GoHome Professional
kuća u zagrebu što manje Najnovije - GoHome
  • kuća u zagrebu što manje Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuća u zagrebu što manje Najnovije

  • Za upit "kuća u zagrebu što manje najnovije" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.152 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Stupnik, 430.000 €, 200,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrana i održavana kuća površine 200 m2 smještena na parceli površine 652 m2, izgrađena 1982. godine u Gornjem Stupniku. Sastoji se od prizemlja, kata i neuređenog potkrovlja s balkonom. U prizemlju se nalaze: - dnevni boravak i blagovaonica s izlazom na terasu - kupaonica....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 128.990 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Kuća ima uporabnu dozvolu, međutim kupnja je moguća isključivo gotovinom. Prodaje se kuća u Gornjoj Dubravi, smještena na mirnoj lokaciji poviše bolnice. Kuća se nalazi na parceli površine 152 m, dok stambena površina kuće iznosi 80 m. Kući pripada spremište površine 17 m te dvorište....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 128.990 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kuća ima uporabnu dozvolu, međutim kupnja je moguća isključivo gotovinom. Prodaje se kuća u Gornjoj Dubravi, smještena na mirnoj lokaciji poviše bolnice. Kuća se nalazi na parceli površine 152 m², dok stambena površina kuće iznosi 80 m². Kući pripada spremište površine 17 m² te dvorište....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuća u zagrebu što manje najnovije'
405.000 €
360.000 €
240.000 €
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstvena nekretnina u pješačkoj zoni Tkalčićeve ulice. Radi se o potpuno legaliziranom dvorišnom objektu (manja kuća) u srcu pješačke zone, koji spaja mirnu oazu i najstroži centar Zagreba (nulta zona). Zbog svoje specifične konfiguracije i tri zasebna ulaza, ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 166.000 €, 92,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, Donja Dubrava. Prodaje se kuća koja ima građevinsku dozvolu i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i blagavaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, radne sobe i kupaonice s wc-om. Kuću je potrebno adaptirati. .

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (16,55 bm²) i natkrivena terasa (23,43 bm²), i KATA (stubište, hodnik, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dugave, 330.000 €, 106,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u nizu 90,03 m2 s pripadajućom garažom 15,4 m2 te vrtom i terasom.Stanje kuće:za renovaciju. Obiteljska kuća nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za lijep i ugodan život. Sastoji se od 2 etaže,prizemlja i kata.U prizemlju se nalazi ulazni....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (17 bm²) i natkrivena terasa (18.51 bm²), i KATA (stubište, hodnik, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornje Vrapče, 359.000 €, 155,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUĆA,ZAGREB,PRODAJA,GORNJE VRAPČE, 155 m2 Prodaje se kuća u Gornjem Vrapču. Kuća se sastoji od prizemlja kata i potkrovlja. Izgrađena je 1966 godine. 2000.godine napravljeno je novo krovište,2015 godine adaptirani su prizemlje i kat,nove šindre postavljene na krovištu 2025.godine....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 370.000 €, 163,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (17,76 bm²) i natkrivena terasa (31,55 bm²), i KATA (stubište, hodnik, 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 569.000 €, 200,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Blato, moderno uređena i vrhunski opremljena samostojeća kuća smještena u mirnoj jednosmjernoj ulici u neposrednoj blizini Arena Centra i svih sadržaja potrebnih za kvalitetan obiteljski život. Zatvorena površina kuće iznosi cca 187 m², dok ukupna obračunska neto korisna površina....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, 299.000 €, 245,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je samostojeća kuća površine 245 m2, smještena u mirnom dijelu Kozari boka, Peščenica - Žitnjak. Ova nekretnina pruža savršenu priliku za udoban obiteljski život u urbanom okruženju s izvrsnom povezanošću s gradom. Kuća se ističe modernom adaptacijom iz 2016. godine, što....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Žitnjak, 299.000 €, 245,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Opis oglasa Posredujemo pri prodaji izvrsne obiteljske kuće površine 240 m² s okućnicom od 154 m², smještene u naselju Kozari Bok. Kuća se prostire na dvije etaže i sastoji se od stana u prizemlju površine 106 m², podruma od 34 m² te stana u potkrovlju površine 105 m². Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 749.000 €, 380,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prostrana samostojeća obiteljska kuća ukupne površine 380 m2, izgrađena 2008. godine u mirnom i elitnom dijelu Gornjih Mikulića. Sastoji se od tri etaže. Prizemlje obuhvaća: - prostrani dnevni boravak - blagovaonicu i kuhinju s izlazom na veliku terasu površine približno....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Kajzerica, 950.000 €, 734,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

KUĆA + 2 HALE, PRODAJA, ZAGREB, KAJZERICA, 734 m2 Prodaje se stambeno-poslovni objekt ukupne površine 734 m2. Sastoji se od kuće i dvije hale. Kuća je izgrađena 1998. godine, prva hala je iz 1968. godine, a druga hala iz 1980. godine. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Mikulići, 300.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.rivalitas.hr

Prodaje se samostojeća kuća na četiri etaže tlocrtne površine 98m2 koja se nalazi na parceli od 294m2, izgrađene 1992.g. Sastoji od suterena, prizemlja, 1. kata i potkrovlja.Suteren se sastoji od garaže, otvorenog prostora koje se može namjeniti za stan i koji ima izlaz na vrt.Prizemlje....