- dvosobni stan Poluotok

  • Za upit "dvosobni stan poluotok" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 4.140 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŽMINJ, 253.300 €, 79,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, ŽMINJ - Dvosoban stan u novogradnji Ako svi putovi u Europi vode u Rim, onda svi putevi u Istri vode u Žminj - srce Istre na nadmorskoj visini od 379 metara. Od davnina Žminj je bio važno prometno čvorište. Spajao je cijeli istarski poluotok. Zbog izuzetnih prirodnih ljepota,....

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 402.000 €, 81,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji, svega 1.500 metara od centra Primoštena, gradi se suvremena stambena zgrada s ukupno sedam stanova. Projekt spaja vrhunsku kvalitetu gradnje, energetsku učinkovitost i moderan dizajn, uz očaravajući pogled na more i primoštenski poluotok. Na prodaju je dvosoban....

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan poluotok'
267.000 €
323.000 €
257.500 €
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 379.900 €, 76,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2024.,

www.crozilla.com

Zadar, Poluotok, šarmantni moderno uređen dvosobni stan na trećem katu ukupne površine 76,05 m2.Stan se sastoji od dnevne sobe površine 15,00 m2, spavaće sobe površine 19,85 m2,spavaće sobe površine 16,00 m2, hodnika površine 9,02 m2, kuhinje i blagovaonice površine 9,62 m2, garderobe....

 
 
 
  Stan, JANJINA, 228.000 €, 67,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Sreser, poluotok Pelješac-Dubrovačko neretvanska županija ? Video u prilogu, molimo Vas pogledati ? Objekt će biti izrađen po najsuvremenijim standardima ? Naglasak na turistički potencijal Ako ste u potrazi za dvosobnim apartmanom na Peljescu, mirnoj lokaciji u Sreseru, ovo je prilika....

 
 
 
  Stan, ŽMINJ, 199.680 €, 62,40 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, ŽMINJ - Jednosoban stan u prizemlju Ako svi putovi u Europi vode u Rim, onda svi putevi u Istri vode u Žminj - srce Istre na nadmorskoj visini od 379 metara. Od davnina Žminj je bio važno prometno čvorište. Spajao je cijeli istarski poluotok. Zbog izuzetnih prirodnih ljepota,....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 321.000 € na 259.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Poluotok, 259.000 €, 64,20 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 321.000 €
12.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Zadar, Poluotok - Dvosoban stan na Kalelargi Na prodaju je stan u stambenoj zgradi na Poluotoku u Zadru. Ovaj stan, smješten u samom centru stare gradske jezgre, sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, kuaponice, 2 prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje s blgavaonicom čineći....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 195.000 €, 52,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zadar, Poluotok - u ponudi je šarmantan, dvosoban stan koji se nalazi na izvrsnoj lokaciji, svega 20 metara od Narodnog trga u srcu povijesne jezgre Zadra. Sastoji se od hodnika, potpuno opremljene kuhinje s blagovaonicom i udobnog dnevnog boravka, jedne veće i jedne manje spavaće....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 225.000 €, 55,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan od 55,63 m², smješten na drugom katu zgrade u samoj jezgri Poluotoka. Opis stana: Hodnik Dvije izdvojene spavaće sobe Dnevni boravak Kuhinja s blagovaonicom Kupaonica sa WC-om Stan je uredan i održavan. Ranije renoviran u smislu postavljene PVC stolarije,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 290.000 € na 260.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Poluotok, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se komforan dvosoban stan smješten na 1. katu zgrade u strogom centru Zadra. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka. Stan je kompletno renoviran i odmah je useljiv. Pripada mu i spremište u prizemlju zgrade. Prodaje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 275.000 €, 64,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na predjelu zadarskih Jazina, nedaleko centra grada, prodaje se osunčan dvosoban stan. Nalazi se na trećem katu višekatnice. Obuhvaća stambenu površinu od 64m2 te balkon od 4m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, ostave....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 210.000 €, 43,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan površine 43 m2, smješten na drugom katu zgrade s ukupno tri kata, u samom srcu Zadra ? na Poluotoku, u centru naselja. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže udoban dom ili investiciju na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na izuzetno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 228.000 €, 60,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u samom centru Zadra, na jedinstvenoj lokaciji u blizini crkve sv. Donata, jednog od najpoznatijih simbola grada. Ovaj stan, smješten na trećem katu stambene zgrade, pruža vam savršenu kombinaciju urbanog života i mirnog okruženja, na svega 10 metara od zadarske rive.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 380.000 € na 359.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Poluotok, 359.000 €, 82,48 m2 cca 4350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 380.000 €
08.04.2026 - 359.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na prvome katu,na atraktivnoj lokaciji na Zadarskom poluotoku.Nalazi se neposredno uz prometnicu koja ga dijeli od obale.Stan se sastoji od dviju spavaćih soba,poseno dnevnog boravka,odvojene kuhinje sa blagovaonom,hodnika i kupatila.Iz dnevnog boravka i glavne spavaće....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan u Zadru Poluotok (1. kat) Na prodaju je atraktivan dvosoban stan smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zadru Poluotok. Stan se nalazi na 1. katu stambene zgrade, a ukupna površina iznosi 64,20 m. Uz stan dolazi i ostava u podrumu površine cca 6 m,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 380.000 €, 83,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U strogom centru Zadra prodajemo dvosobni stan površine 83 m². Nalazi se na prvom katu stambene zgrade s liftom na adresi Ulica Grgura Mrganića 10 IV 10, prvi red do mora između Crkve sv. Donata i morskih orgulja. Grijanje je na struju. Balkon je po cijeloj dužini stana. Cijena: 380.000....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 200.000 €, 45,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan ima pogled na marinu. Visoki stropovi. Odlična lokacija za život ili najam. Strogi centar. Zvati na: 099/353-9190 Stan centar Zadra (prodaja).

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 65,20 m2 ( u vlasničkom listu upisano 46 m2) na 3. katu zgrade u blizine crkve Sv. Marije i rive. Jedinstvena lokacija u srcu gradske jezgre, idealna za iznajmljivanje u turizmu. San ima kuhinju sa blagavaonom, dnevni boravak, kupatilo i dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŽMINJ, 195.500 €, 61,07 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, ŽMINJ - Stan u modernoj novogradnji Ako svi putovi u Europi vode u Rim, onda svi putevi u Istri vode u Žminj - srce Istre na nadmorskoj visini od 379 metara. Od davnina Žminj je bio važno prometno čvorište. Spajao je cijeli istarski poluotok. Zbog izuzetnih prirodnih ljepota,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 259.000 €, 66,50 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvrsna lokacija na Poluotoku, kod 4.kantuna, stan na 1.katu zgrade! U središtu poluotoka, u staroj talijanskoj zgradi prodaje se stan koji se sastoji od ulaznog prostora/hodnika, dvije veće sobe, kuhinje sa blagovaonicom, kupaonice. Stan je potpuno u funkciji, može se boraviti/živjeti....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 257.999 €, 64,20 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

HITNO! Ovaj dvosobni stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade uz Kalelargu (Široka ulica). Sastoji se od hodnika, kupaonice s WC-om, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom te dnevnog boravka. Stan je kompletno uređen i opremljen za turizam - posjeduje kategorizaciju! Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 350.000 €, 83,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan ukupne površine 83m2 smješten je na Poluotoku, odmah iza glavne tržnice. Nalazi se na 3. katu kvalitetno izgrađene zgrade. Zbog svoje mirne pozicije stan je idealan za svakodnevni obiteljski život, kao i za bavljenje turizmom i to cijele godine, također i za potrebe uredskog....

 
 
 
  Stan, LABIN, 200.000 €, 43,67 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Rabac, stan u blizini plaža sa prekrasnim pogledom na more Istarski poluotok, terra magica, leži na Jadranu, koji je srcu Europe najbliže toplo more. Na istočnom dijelu poluotoka, gdje zelenilo borova i makije prelazi u bjelinu šljunka i plavetnilo mora leži Rabac, " Biser Kvarnera....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 320.000 €, 65,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u samom centru Zadra, na poluotoku s pogledom na Kalelargu, najpoznatiju zadarsku ulicu. Stan površine 65 m2, na 4. katu zgrade koja ima i lift, potpuno je renoviran i obnovljen 2020 godine, kada su promijenjene sve instalacije struje, vode, promijenjena je stolarija....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 260.000 €, 64,20 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan dvosoban stan smješten na 1. katu zgrade u strogom centru Zadra. KALELARGA Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka. Stan je kompletno renoviran i odmah je useljiv. Pripada mu i spremište u prizemlju zgrade.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Poluotok, 380.000 €, 83,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosobni stan 1.red do mora na Rivi . 1.red do mora Poluotok, Riva (prodaja) ; C.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 280.000 € na 250.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Poluotok, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 280.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan 60 m² ? Poluotok, Zadar ? odlična investicijska prilika Cijena 250.000 € Stan na Poluotoku ? Zadar | 1. kat | Blizina katedrale sv. Stošije | Idealna investicija Na izuzetnoj lokaciji u samom srcu Zadra, u neposrednoj blizini katedrale sv. Stošije, prodaje se stan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me