- dvosobni stan Bokanjac ZADAR

  • Za upit "dvosobni stan bokanjac zadar" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.343 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • terasa
    • 2.kat
    • lođa
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bokanjac, 223.488 €, 69,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna prodaja stanova novogradnji na traženoj lokaciji u Zadru, na području Bokanjca, koja se sastoji od etaže i 5 stambenih jedinica i parkiralištem. U prizemlju se nalaze spremišta i natkriveni parking, a vanjska nenatkrivena parkirna mjesta smještena su na uređenoj okućnici....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 301.105 €, 86,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 86,03 m2 u prizemlju stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 260.000 €, 84,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s krovnom terasom u novogradnji, oznake S8. Nova zgrada koja se sastoji od prizemlja i dva kata, ukupno 8 stambenih jedinica. Na 2. katu je smješten stan oznake S8, koji se sastoji od ulaza, kupaone, kuhinje, blagavaone, dnevnog boravka i dvije spavaće sobe.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosobni stan bokanjac zadar'
321.376 €
284.165 €
206.000 €
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 217.300 €, 59,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Novi Bokanjac ? Zadar: PREDPRODAJA! U ponudi su moderni dvosobni stanovi smješteni u kvalitetnoj stambenoj zgradi armirano-betonske konstrukcije. Predviđeni završetak radova ? početak 2027. godine Opis stanova: PVC stolarija Protuprovalna i protupožarna ulazna vrata Podno grijanje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 263.093 €, 73,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novi Bokanjac, Zadar- Dvosoban stan u modernoj novogradnji Stan S3 - prvi kat Zgrada sa pet stanova na mirnoj lokaciji. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte. ISKAZ NETO POVRŠINA:1 - STAMBENI PROSTOR P= 63.85 m2 X 1.00 = 63.85 m22 - NATKRIVENI VANJSKI PROSTOR P= 4.84 m2 X....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 275.094 €, 80,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S3, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 268.212 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Novi Bokanjac, Zadar- dvosoban stan u prizemlju u novogradnji sa velikim dvorištem, garažom i vanjskim parking mjestom. Stan S1- prizemlje Zgrada sa pet stanova na odličnoj lokaciji. Blizina škole i svih sadržaja. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte. ISKAZ NETO POVRŠINA:1....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 263.092 €, 72,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan u stambenoj zgradi pov. 89.36 m2, komforan dvosoban, Zadar (Novi Bokanjac). Nalazi na 2. katu (visoko potkrovlje) u manjoj stambenoj zgradi u nizu (tri stambene jedinice) koja se nalazi na iznimno mirnoj lokaciji odličnoj za miran obiteljski život. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Novi Bokanjac, 210.000 €, 89,36 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se veliki komforan, namješten stan na drugom katu (visoko potkrovlje ) , mirnoj lokaciji u manjoj stambenoj zgradici u nizu, predio Novi Bokanjac. Neto površina stana od 89,36 m2 s 2 PARKIRNA MJESTA i ostavom u podrumu zgrade. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji ,udaljen cca....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 292.500 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s vrtom, oznake S1, smješten na prizemlju zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu dodatno....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 189.280 € na 192.900 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 192.900 €, 60,29 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 180.480 €
16.11.2025 - 188.480 €
03.12.2025 - 189.280 €
07.03.2026 - 192.928 €
11.03.2026 - 189.280 €
20.04.2026 - 192.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA - BEZ POREZA I AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju stan S7 na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno osam stanova.Stan se sastoji od: ulaznog prostora, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u otvorenom konceptu, hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 224.000 €, 63,72 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Labras stanogradnja predstavlja projekt Bokanjac; Manja stambena zgrada s ukupno 6 dvosobnih stanova na mirnoj i pristupačnoj lokaciji. Zgrada će biti spojena na kanalizacijsku mrežu, svakom stanu pripadaju dva vanjska parkirna mjesta, a koriste se isključivo vrhunski materijali.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 357.910 €, 102,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 102,26 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. SA....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 300.700 €, 97,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan s krovnom terasom u novogradnji, oznake S6. Nova zgrada koja se sastoji od prizemlja i dva kata, ukupno 8 stambenih jedinica. Na 2. katu je smješten stan oznake S6, koji se sastoji od ulaza, kupaone, kuhinje, blagavaone, dnevnog boravka, hodnika i dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 283.185 €, 80,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 80,91 m2 u prizemlju stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 245.000 €, 83,23 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan 70,6 m2, na trećem katu, a sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje i blagovaone, dnevnog boravka s kojeg se izlazi na prostranu natkrivenu terasu, kupatila, dvije spavaće sobe, od kojih jedna ima svoj balkon. Grijanje je izvedeno uz pomoć klima jedince i peći na kruta....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 190.908 € na 198.432 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 198.432 €, 55,12 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 190.908 €
18.04.2026 - 198.432 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KVALITETNA NOVOGRADNJA NA BOKANJCU! PRETPRODAJA! Moderna zgrada sa ukupno sedam stambenih jedinica na izuzetnoj mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja za život! U izgradnji će se koristiti visoko kvalitetni materijali: stiropor fasada 10 cm, PVC stolarija, podno grijanje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 347.607 €, 89,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S9, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 65,76 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 311.955 €, 89,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 89,13 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. SA TERASE....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 276.046 €, 81,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan oznake S4, smješten na 1. katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu pripadaju dva....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 209.000 €, 57,42 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 378.362 €, 102,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Moderan projekt novogradnje na predjelu Vidikovac, Zadar Dvosoban stan s krovnom terasom, oznake S7, smješten na 2.katu zgrade, a sadrži: hodnik, wc, kupaonicu, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe te lođu. Ukupna stambena površina stana iznosi 75,69 m2. Stanu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Novi Bokanjac, 263.093 €, 72,98 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi Bokanjac, Zadar- Dvosoban stan u modernoj novogradnji Stan S3 - prvi kat Zgrada sa pet stanova na mirnoj lokaciji. Za više informacija slobodno nas kontaktirajte. ISKAZ NETO POVRŠINA: 1 - STAMBENI PROSTOR P= 63.85 m2 X 1.00 = 63.85 m2 2 - NATKRIVENI VANJSKI PROSTOR P= 4.84 m2....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bokanjac, 281.550 €, 93,85 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan stan na 2. katu (zadnji kat) novogradnje s dizalom na Bokanjcu, oko 2 km do mora te do centra grada. Stan ima 131,08, odnosno obračunski 79,65 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, spavaće sobe, kupaone i loggie, a stanu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 249.000 € na 239.900 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bokanjac, 239.900 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 269.900 €
06.02.2026 - 259.000 €
11.03.2026 - 249.000 €
22.05.2026 - 239.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prostran i iznimno funkcionalan stan smješten u zadarskom naselju Bokanjac, u mirnom okruženju s kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini. Stan se nalazi u visokom prizemlju (praktično prvi kat) manje stambene zgrade s ukupno pet stanova, što jamči privatnost i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda