- dvosoban SAMOBOR

  • Za upit "dvosoban samobor" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.519 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1 nekretnina za upit dvosoban SAMOBOR Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • 2.kat
    • zagrebačka ulica
    • vrt
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SAMOBOR, 204.658 €, 57,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

SAMOBORSKI VRTOVI ? S2 | MODERAN 2-SOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOMU sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, nalazi se ovaj funkcionalno projektiran 2-soban stan ukupne obračunske neto površine 57,65 m².Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 187.000 €, 52,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

SAMOBORSKI VRTOVI ? S6 | MODERAN 2-SOBAN STAN S LOĐOM, GARAŽNIM I VANJSKIM PARKIRNIM MJESTOMU sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj funkcionalan i moderno projektiran 2-soban stan ukupne obračunske neto površine 51,74 m².Stan....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 218.680 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

SAMOBORSKI VRTOVI ? S3 | MODERAN DVOSOBAN STAN S VELIKOM NATKRIVENOM TERASOM I DVA PARKIRNA MJESTAU sklopu moderne novogradnje Samoborski vrtovi, u mirnom i ugodnom dijelu Samobora, smješten je ovaj funkcionalan i elegantno projektiran dvosoban stan ukupne obračunske neto površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosoban samobor'
187.000 €
187.000 €
280.000 €
  Stan, SAMOBOR, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosobni stan od 60m2 na drugom katu stambene zgrade u Bregani kod Samobora. Stan se sastoji od: - kuhinja sa blagavaonicom - dvije sobe - kupaonica sa wc-om - hodnik - balkon - ostava - vanjsko parkirno mjesto U stanu je etažno plinsko centralno grijanje. Energetska obnova....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Centar, 195.475 €, 54,45 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Ovaj projekt predstavlja spoj estetike i funkcionalnosti, pružajući Vam ne samo dom, već i način života koji je u potpunosti prilagođen suvremenim potrebama. Obuhvaća 9 stambenih jedinica čije površine variraju od 45 m2 do 100 m2, svaka s osiguranim garažnim i vanjskim parkirnim mjestima....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 223.540 € na 217.482 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SAMOBOR, Centar, 217.482 €, 60,58 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 223.540 €
21.05.2026 - 217.482 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 258.853 € na 251.838 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SAMOBOR, Centar, 251.838 €, 70,15 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 258.853 €
21.05.2026 - 251.838 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 225.000 €, 49,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana - stan, garaza, parkirno mjesto, zgrada sa 3 stana! Molim bez poziva agencija! Stan prodaje vlasnik! Stan - Perivoj (prodaja) ; C.

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Anindol, 246.715 €, 70,49 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Samobora planira se izgradnja manje stambene zgrade s ukupno dva stana, što budućim vlasnicima osigurava privatnost i mir. Prodaje se stan u prizemlju ukupne površine 70,49m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, gostinskog wc-a , kupaonice, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 179.000 €, 54,06 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da se ne javljaju. [PRODAJA] Stan 2-sobni, prizemlje, Južno naselje ? Samobor** Prodaje se svijetao i funkcionalan 2-sobni stan u visokom prizemlju zgrade (bez lifta) u jednom od najtraženijih dijelova Samobora ? Južno naselje. Lokacija: Uz veliki zeleni park i novootvoreni....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 179.000 €, 54,06 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Samobor, Južno naselje, 1S+DB, 54.06 m2 Prodaje se ugodan i funkcionalan stan u Samoboru, Južno naselje, smješten u visokom prizemlju, bez potrebe za penjanjem stepenicama, što ga čini posebno praktičnim i pristupačnim. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 180.000 €, 48,34 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN ? Južno naselje, Samobor Prodaje se funkcionalan i lijepo uređen stan u mirnom i traženom dijelu Samobora ? Južno naselje. Stan se nalazi u okruženju svih potrebnih sadržaja za ugodan život: u blizini su trgovina, škola, vrtić, park, igralište i uređeno dvorište. Sadržaj....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Stražnik, 215.000 €, 75,83 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Samobor-Perivoj, Ulica arhitekta Ede Šena, 2s, 75m2 PRODAJA, STAN, 54 m2, 2s, NOVOGRADNJA, SAMOBOR - PERIVOJ Prodaje se stan u novogradnji smješten u mirnom i uređenom naselju Perivoj u Samoboru, idealnom za obiteljski život i svakodnevnu udobnost. Stan se nalazi u....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 179.000 €, 54,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, SAMOBOR, JUŽNO NASELJE, 54 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 54 m2 u visokom prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1982. godine i ima ukupno 4 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s WC-om, loggie....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, Anindol, 274.500 €, 96,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini šetnice Sv. Ane i Samoborskog trga. Smješten u prizemlju manje zgrade, stan nudi raspored s ulaznim hodnikom, prostranim dnevnim boravkom povezanim s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na terasu. Sastoji se od jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, SAMOBOR, 185.000 €, 54,06 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ako tražite mir, zelenilo i praktičan dom u Samoboru ? ovaj stan u Južnom naselju mogao bi biti vaš novi početak. Smješten u visokom prizemlju, stan odiše toplinom i funkcionalnošću ? ima dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, kupaonicu i prostran balkon s pogledom na park. Zahvaljujući....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com