• GoHome Professional
dvoetažni zagreb 100 m2 - GoHome
  • dvoetažni zagreb 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni zagreb 100 m2

  • Za upit "dvoetažni zagreb 100 m2" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 3.562 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • ekskluzivan
    • za adaptaciju
    • namješten
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 323.334 €, 97,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo dvoetažni penhouse u naselju Stenjevec - Vrapče. Stan se ističe velikim staklenim stijenkama koje prostor čine iznimno prozračnim i oku ugodnim, te ima puno prirodnog svjetla. Orijentiran je na sjever i na zapad. Sastoji se od: dnevnog boravka i blagovaonice , kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 259.000 €, 96,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni, nenamješten stan površine 96 m² u stambenoj zgradi u Gornjoj Dubravi. Stan se nalazi na 2. katu, koji je ujedno i posljednji kat zgrade. Raspored je 3-soban, a posebna pogodnost su čak četiri kupaonice s WC-om, što pruža dodatnu udobnost i funkcionalnost. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 550.000 €, 95,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID-15966 Remete, Črešnjevec Dvoetažni četverosobni stan unutarnje stambene površine 94,82 m2 u prizemlju i na -1 etaži zgrade sagrađene 2006.g. Stan se sastoji od tri spavaće sobe i kupaonice na gornjoj etaži (prizemlje), na na -1 etaži se nalazi veliki dnevni boravak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni zagreb 100 m2'
270.000 €
291.500 €
295.000 €
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 350.163 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo dvoetažni penhouse u naselju Stenjevec - Vrapče. Stan se ističe velikim staklenim stijenkama koje prostor čine iznimno prozračnim i oku ugodnim, te ima puno prirodnog svjetla. Orijentiran je na sjever i na istok. Sastoji se od: dnevnog boravka i blagovaonice , kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 277.000 €, 101,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** U samom srcu Zagreba, na jedinstvenoj lokaciji Britanskog trga, prodaje se stan koji predstavlja rijetku priliku za sve one koji žele živjeti u centru grada, s neposrednim pristupom svim sadržajima potrebnima za udoban život obitelji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 305.000 €, 99,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se zanimljiv 5-sob. dvoetažni stan u novogradnji na području Rudeša, u mirnoj ulici Branjevicki put odmah uz uz Zagrebačku cestu. Uz stan (98.64m2) su u cijenu uključeni i vanjsko parkirno mjesto pov. 12.5m2.....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 285.000 € na 305.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 305.000 €, 101,76 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2025 - 285.000 €
17.05.2026 - 305.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se 5-sob. dvoetažni stan u novogradnji na području Rudeša. Uz stan (98.64m2) u cijenu je uključeno i vanjsko parkirno mjesto pov. 12.5m2. Ukupna kvadratura sa koeficijentima iznosi 101.76m2. GLAVNE PREDNOSTI STANA: - Prostran i funkcionalan raspored ? dnevni boravak + 4 spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 349.000 €, 102,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

JARUN ? Dvoetažni stan u neposrednoj blizini jezera, 101,91 m² U jednoj od najpoželjnijih zagrebačkih mikrolokacija, svega nekoliko minuta hoda od ulaza na jezero Jarun, nalazi se ovaj prostran dvoetažni stan koji nudi izniman potencijal za stvaranje kvalitetnog obiteljskog doma.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 299.000 €, 96,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA | ZAGREB ? DUBRAVA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN | 96 m² | TERASA + PARKING Prodaje se **prostran i funkcionalan dvoetažni trosobni stan** površine **96 m²**, smješten na odličnoj i traženoj lokaciji u Dubravi. Riječ je o nekretnini koja nudi iznimnu udobnost, fleksibilnost uređenja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 349.000 €, 105,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Ekskluzivan dvoetažni stan u modernoj urbanoj vili ? Donja Dubrava U mirnoj i urbanoj ulici u Donjoj Dubravi smjestila se moderna duplex vila sa samo dvije stambene jedinice, projektirana za maksimalnu privatnost i kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Martinovka, Na upit, 98,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao 3soban stan u poznatoj zgradi arh. Drage Galića, u Ulici grada Vukovara, veličine 98 m2, dvoetažan. Stan se sastoji od prostranog predsoblja, gospodarskog dijela kuhinje, spremišta/smoćnice, zasebnog toaleta i prostranog dnevnog boravka orijentiranog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 13310 Sesvete, blizina osnovne škole Brestje Peterosoban dvoetažni stan površine 106,00 m2 u prizemlju zgrade izgrađene 2010. godine sa vrtom i 2 parkirna mjesta u ograđenom dvorištu zgrade. Zgrada nema dizalo. Zgrada ima zelenu naljepnicu. Nije imala oštećenja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 398.000 €, 94,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep dvoetažni 4soban stan na 4.katu novije zgrade. Stan je izrazito svijetao radi svoje trostrane orijentacije. Stan je opremljen klimom i protuprovalnim vratima. PVC stolarija i Velux drveni krovni prozori. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** DVOETAŽNI ČETVEROSOBNI STAN U ŠPANSKOM IZVRSNA PRILIKA! Prodaje se iznimno prostran i svijetao dvoetažni četverosobni stan ukupne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 649.000 €, 106,00 m2 cca 6120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni trosoban stan ukupne površine 106,48 m2 smješten u mirnom i rezidencijalnom dijelu Gračana, u manjoj stambenoj zgradi izgrađenoj 2018. godine s ukupno tri stana, što osigurava privatnost i ugodno stanovanje. Stan ima plinsko grijanje, PVC stolariju i kvalitetan parket, a....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 94,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2026 - 335.000 €
23.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja, stan, Zagreb, Trešnjevka, dvoetažni, 94 m2, lođa Na 1. ETAŽI smješteni su dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, lođa, hodnik, spavaća soba, kupaonica s WC-om i zasebni WC-a, te stubište za 2.ETAŽU u potkrovlju na kojoj se nalazi veliki otvorene prostor funkcionalno podijeljen....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 93,77 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 380.000 €
15.01.2026 - 370.000 €
07.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 355.000 €
11.04.2026 - 335.000 €
20.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 360.000 € na 355.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 355.000 €, 93,77 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 380.000 €
31.01.2026 - 365.000 €
12.02.2026 - 0 €
16.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 355.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

kontakt: +385 95 803 4788 (ANTONIJA) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com ***BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE*** Prodaje se dvoetažni stan, u srcu Trešnjevke, smješten na 2. katu i u potkrovlju višeetažne kuće, koji zahvaljujući rasporedu na dvije etaže nudi funkcionalnost, prostranost....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 330.000 € na 390.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 390.000 €, 107,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.05.2025 - 310.000 €
01.08.2025 - 330.000 €
10.04.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se trosoban dvoetažni stan na 2. od 2 kata zgrade bez lifta izgrađene 1997.god.Sastoji se od:hodnikadnevnog boravka sa blagovaonomkuhinje2 spavaće sobegalerijekupaone sa wc-omwc-abalkonaostaveGrijanje: centralno etažno plinsko. Mogućnost kupnje garaže i konobe sa wc-om od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 93,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvoetažni stan od 93.04 m2 u potkrovlju stambene zgrade na Črnomercu na prekrasnoj lokaciji u mirnom dijelu grada. Kompletno namješten sa pripadajućim kućanskim aparatima. Stan se sastoji od: (1. etaža) - hodnika - kuhinje i blagovaonice - spavaće sobe - kupaonice - pomoćne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 405.000 €, 107,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se uređen dvoetažni četverosoban stan na odličnoj lokaciji u Zajčevoj ulici. Površina stana iznosi 107,04 m. Sastoji se od dvije spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, te galerije sa WC-om koja može biti još jedna spavaća soba. Stan je održavan, nisu mu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 470.000 €, 107,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, CENTER - Dvoetažni stan 107m2, DB+2S, 1.kat + okoliš Stan se sastoji od dvije etaže povezano unutrašnjim stubištem. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i kupaone. Gornja etaža se sastoji od hodnika, dvije sobe i kupaone. Stan se....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan na Črnomercu, 93m2, dvoetažni. Stan se sastoji od: - dnevnog boravka - 3 spavaće sobe - 2 kupaonice - spremište - hodnik - garaža Za više informacija zvati kontakt: Ivan Mob: 091 9414 997 Email: ivan@eurohome-nekretnine.hr Web: www.eurohome-nekretnine.hr Agencijska naknada za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 399.000 €, 107,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan se nalazi sjeverno od Kvaternikova trga. U pitanju je dvoetažni stan površine 107 m2. Stan se sastoji od: prvi kat: trosoban stan sa kupaonom drugi kat: soba površine 30 m2 i wc Uz stan se nalazi i garaža 35 m2 (u prizemlju) koja se prodaje odvojeno i konoba 50 m2. Za dodatne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vukomerec, 299.000 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan 107,32 m² ? potpuno renoviran, prvo useljenje nakon renoviranja stana Prodaje se prostran dvoetažni stan površine 107,32 m² u mirnom kvartu u blizini kampusa Borongaj. Stan je potpuno renoviran što znači da su zamijenjene sve elektro i vodne instalacije,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 107,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

* INFORMACIJE DIREKTNO na 0911824555 * Bijenik, svijetao dvoetažni 4-sobni stan iznad Svetog Duha, smješten na 2. katu manje stambene zgrade iz 2005. godine. Stan ima 124 m² tlocrtne površine te pripadajuće spremište u podrumu. Ukupno obračunski 107 m2. Donja etaža sastoji se od otvorenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 315.000 €, 107,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni stan ukupne površine 107,32 m², smješten u mirnoj ulici u blizini kampusa Borongaj, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se proteže na dvije etaže i odlikuje se odličnim rasporedom: Donja etaža uključuje moderno uređenu kuhinju s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 299.000 €, 107,31 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Moderan višenamjenski prostor / stan u blizini kampusa Borongaj Nalazi se u mirnoj i odlično povezanoj zoni u blizini kampusa Borongaj, s dostupnim besplatnim parkingom i konstantnom potražnjom za najmom. Lokacija je idealna i za stanovanje i za poslovnu namjenu. Prodaje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Špansko, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvoetažni četverosobni stan na 5. od 6 katova zgrade s liftom građene 2006 godine:Etaža 1 :Dnevni boravakBalkonKuhinjaOdvojeni wcEtaža 2:3 sobeBalkon KupaonicaGrijanje : Plinsko etažno Vlasništvo uredno. KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 108,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Prodaje se dvoetažni stan koji se nalazi na petom i šestom katu zgrade od ukupno šest katova. Zgrada je izgrađena 2006. godine, u vlasništvu je tehnički besprijekorne gradnje koju je izvodila renomirana tvrtka Tehnika, poznata po visokoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zrinjevac, 490.000 €, 108,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, centar, prekrasan dvoetažni stan neto površine 108 m2. Nalazi se na 3. katu + porkrovlje s galerijom i odvojenom spavaćom sobom.Rekonstruiran i nadograđen na osnovi pravomoćne građevinske dozvole. Nova vanjska stolarija aluminij, krov, izolacija, instlacije, betonska deka,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 109,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Špansko, Oranice - moderan dvoetažni četverosobni stan NKP 109 m² na petom i šestom katu zgrade s liftom.Stan se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim stubištem. Donja etaža sastoji se od prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkriveni balkon, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Centar, 300.000 €, 90,12 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan na 4. katu u Đorđićevoj ulici. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i toaleta. Površina stana iznosi 90,12 m2, a pripada mu i spremište u podrumu površine 4,52 m2. Napravljena je sva potrebna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 282.000 €, 90,12 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostrani dvoetažni stan od 90 m² u srcu Zagreba ? Đorđićeva ulica Na prodaju je prostran i svijetao dvoetažni stan ukupne površine 90 m², smješten na četvrtom katu i u potkrovlju stambene zgrade bez lifta, u jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih ulica središta Zagreba ? Đorđićevoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me