• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 43 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 43 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 4300 eura/m2 60 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 4300 eura/m2 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zagreb, Srednjaci ? funkcionalan trosobni stan 63 m², potpuno namješten, odlična lokacijaNa prodaju je funkcionalan i ugodan trosobni stan površine 63 m² na trećem katu zgrade s liftom, smješten u jednom od najtraženijih zagrebačkih naselja ? Srednjaci (Trešnjevka jug).Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 270.000 €, 63,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

AGENCIJA SUNNYDAY POSREDUJE PRI PRODAJI ORGINAL TROSOBNOG STANA KVADRATURE 63 M2U NASELJU SREDNJACI I ULICI SREDNJACI NA 3 KATU OD 8 S LIFTOM ZA 270000 .GRIJANJE JE CENTRALNO NA TOPLANU , BALKON NEMA ,ORIJENTACIJE JE ISTOK-SJEVER , U KUPAONI JE KADA, STAN JE POTPUNO NAMJEŠTEN, I IMA....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Mlaka, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaja stana ? Mlaka | 3-soban stan s dnevnim boravkom | 57 m² | renovirano | odlična investicija Mlaka, prodaje se funkcionalan i moderno uređen 3-soban stan s dnevnim boravkom ukupne površine 57 m². Zahvaljujući izvrsnom rasporedu prostora, stan nudi maksimalnu iskoristivost te....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, JARUN, KOD NAŠIČKE, kompletno i kvalitetno uređen trosoban stan od 55 m² u prizemlju s terasom i vrtom. .

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kustošija, 269.900 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju se nudi dvosobni stan površine 60 m2, smješten na drugom katu u atraktivnoj četvrti Črnomerec, Kustošija. Ova nekretnina,u izgradnji predstavlja izvrsnu priliku za sve koji traže moderan dom ili investiciju na dobro povezanoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 234.000 €, 60,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŽITNJAK, 60 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 51m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2002. godine, ima ukupno 3 kata i nalazi u ulici Ferenščica II. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? TREŠNJEVKA, OZALJSKA | 2 SOBE | 60 m² | 2 BALKONA Na prodaju funkcionalan trosoban stan smješten na 2. katu uredne i etažirane zgrade u Ozaljskoj ulici, jednoj od najtraženijih lokacija na Trešnjevci. Stan ukupne korisne površine 60 m² odlikuju odličan raspored, visoki....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 59,93 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 . ***BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se vrlo ugodan i funkcionalan trosoban stan s pripadajućim VANJSKIM PARKIRNIM MJESTOM, smješten u Savskoj Opatovini,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 215.000 €, 59,65 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno ugodan i potpuno adaptiran stan na Škurinju, smješten u odlično održavanoj zgradi s novom fasadom i novim krovom. Idealna nekretnina za one koji traže gotov stan bez dodatnih ulaganja, bilo za stanovanje ili kao investiciju. Stan je kompletno adaptiran 2022.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.opereta.hr

STAN PRODAJA, TRAVNO, Kopernikova ulica, 61 m², 4-soban stan na prepoznatljivoj lokaciji u Novom Zagrebu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s wc-om, kuhinje, dnevnog boravka, 3 spavaće sobe i balkona. Šarmantan, svijetao, odmah useljiv, na mikrolokaciji koja obiluje svim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka najnovije do 4300 eura/m2 60 m2 (44)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 60 m2 (29)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka najnovije do 4300 eura/m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!