• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 2.kat 170 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 2.kat 170 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.814 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 185,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivan dvoetažni stan na prodaju Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m². Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 477.000 €, 186,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Rijeka, Drenova, dvoetažni 4S+DB stan Prodaje se prostran i ekskluzivan dvoetažni stan na drugom katu i potkrovlju, ukupne netto površine 186 m2. Ovaj stan odlikuje se izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Drenova, 500.000 €, 186,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa bella iz ponude izdvaja ekskluzivan dvoetažni stan na Drenovi na drugom katu i potkrovlju površine 186 m2. Stan se odlikuje izuzetnom funkcionalnošću i modernim rasporedom, koji uključuje kuhinju spojenu s dnevnim boravkom i blagovaonicom, četiri prostrane sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka do 4300 eura/m2 2.kat 170 m2'
475.000 €
475.000 €
569.000 €
  Stan, RIJEKA, Belveder, 518.000 €, 170,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovim šarmantnim stanom uštedjeti ćete vrijeme i trud koji bi potrošili na majstore, mjere i višesatne šetnje trgovačkim centrima jer su vrlo kreativni vlasnici to učinili za Vas. Osim toga, s ovako dobrom lokacijom u neposrednoj blizini centra grada, povezanom sa svim važnim točkama....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Belveder, 519.000 €, 165,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

STAN KOJI ĆE SVAKOG POTENCIJALNOG KUPCA OSTAVITI BEZ DAHA!!! Nalazi se na Belvederu, u staroj vili, dvoetažni je i ima ukupno 165 m2 na način da se na drugom katu nalazi 85 m2 a u visokom potkrovlju još 80 m2. Stan je po svojoj izvedbi jedinstven, kompletno adaptiran, vrlo pažljivo....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 € na 545.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 545.000 €, 182,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 684.840 €
12.04.2026 - 595.000 €
29.04.2026 - 545.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan dvoetažni stan, na drugom katu bez lifta u manjoj stambenoj zgradi sa samo 6 stanova (po 3 u svakom ulazu, 1 stan po katu) u Prečkom. Sastoji se od ulaznog hodnika, gostinjskog wc-a/vešeraja, degažmana s 2 spavaće sobe i kupaonicom, dnevnog boravka s kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 550.000 €, 156,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka, Cernička ulica, dvoetažni stan 156,15m2 sa garažom i parkirnim mjestom Posredujemo u prodaji peterosobnog stana od 156,15m2 u zgradi sa tri stana, na drugom katu, dvoetažni Stan se sastoji od: predprostora, kupaonice, dvije sobe, zatvorenog balkona, kuhinje dnevnog....