• GoHome Professional
dobrinj zadnjih 7 dana 210 m2 - GoHome
  • dobrinj zadnjih 7 dana 210 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj zadnjih 7 dana 210 m2

  • Za upit "dobrinj zadnjih 7 dana 210 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 545.000 €, 210,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivna kamena villa s bazenom smještena u mirnom i autentičnom naselju Rasopasno na otoku Krku, idealna za sve koji traže spoj tradicionalne arhitekture i suvremenog komfora. Ova luksuzna nekretnina građena je u autohtonom primorskom stilu s naglaskom na kvalitetu i dugotrajnost,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 210,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo prekrasnu vilu s bazenom na otoku Krku, samo 50 metara udaljenosti od mora! Ova predivna vila površine 210m2 smještena je na parceli od 489m2. Prekrasno je uređena s puno lijepih detalja koji stvaraju ugodan i opuštajući ambijent. Vila može primiti do 8 gostiju u 4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 365.000 €, 192,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema glavnom projektu, predviđena je gradnja samostojeće kuće s jednom stambenom jedinicom, ukupne površine 192 m2, katnosti prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.premium-nekretnine.com

Okolica Dobrinja, prodaja, samostojeća kuća s velikom okućnicom i bazenom, na rubu građevinske zone! Kuća, ukupne neto površine 230 m2, građena je na parceli od 1938 m2, 2014. godine. U naravi, kuća se sastoji od tri dvoetažna apartmana, svaki sa svojim ulazom, katnosti prizemlje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se lijepa samostojeća kuća s pogledom na more i bazenom u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 200 m2 proteže se na prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, hodnik, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu. Vanjskim....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 24.999 €, 211,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

Otok Krk, Šilo - Očišćeno, ravno poljoprivredno zemljište, buduće građevinsko, 600m do prekrasnih plaža, mora i supermarketa s pristupnim putem ! Na istočnoj strani otoka Krka smještena je općina Dobrinj s istoimenim središtem. Dobrinj se nalazi ne brežuljku visokom oko 200 metara....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća s četiri turistička apartmana i 700 m² okućnice. Svaki apartman ima zaseban ulaz, a na raspolaganju je dovoljno parkirnih mjesta. **Detalji kuće:** - 4 turistička apartmana - 700 m² okućnice - Zasebni ulazi za svaki apartman - Dovoljno parkirnih mjesta - Mirno okruženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 610.000 €, 210,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK - U OKOLICI MALINSKE LIJEPA, KVALITETNA NOVA SAMOSTOJEĆA KUĆA ! KUĆA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, KATA I VISOKOG POTKROVLJA, TLOCRTNE POVRŠINE 92m2, NA OKUČNICI OD 565m2. U PRIZEMLJU SE NALAZE DNEVNI PROSTORI SA IZLAZOM NA TERASU, KOTLOVNICA, OSTAVA I TOALET. NA KATU SU DVIJE....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 1.180.000 € na 950.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 1.180.000 €
17.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien posreduje u prodaji luksuzne ville u novogradnji, smještene u mirnom i idiličnom okruženju u okolici Dobrinja, 1800m od mora. Smješten na čestici površine 665m2, objekt ukupne stambene površine 210m2 razveden je na dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni prostor,....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 26.500 €, 211,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je poljoprivredno zemljište veličine 211m2 pogodno za uzgoj raznih poljoprivrednih kultura (npr. maslina). Zemljište je ravno i očišćeno s makadamskim pristupnim putem. Udaljenost od prvih kuća, priključka struja i vode je oko 350m, a od mora i prekrasnih plaža oko 700m.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj 210 m2 (299)
  • dobrinj zadnjih 7 dana (34)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr