• GoHome Professional
apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 samostojeć - GoHome
  • apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 samostojeć - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 samostojeća

  • Za upit "apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 samostojeća" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 73,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Uvala Soline, atraktivni sa impozantnim pogledom na more! Jednostavnosti moderne arhitekture ističe ovaj projekt sa ukupno 6 stambenih jedinica. Ukupna neto površina apartmana na prvom katu iznosi 73,84m2. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa velikim otvorima koji je objedinjen....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, Čižići - Dvosobni apartman na prvom katu Prodaje se dvosobni apartman na prvom katu stambene zgrade sa ukupno šest apartmana. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, ostave i kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom sa izlazom na balkon. Ukupna....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji se od : kuhinja,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 219.000 €, 63,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina posreduje u prodaji apartmana u malom primorskom mjestu Klimno na otoku Krku. Apartman je smješten na mirnoj lokaciji,ima panoramski pogled na more,a od lijepih plaža udaljen je svega nekoliko minuta hoda. Nalazi se na prvom katu zgrade sa ukupno četiri apartmana.Sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju apartman - Otok Krk ,Soline Oaza mira i zelenila/ Novogradnja/ Bazen / Odlična prilika ! Prodaje se prostrani apartman 2s+db (71 m2) na prvom katu novije zgrade s ukupno 6 apartmana smještene u mirnom dijelu Solina(otok Krk), samo 5 minuta vožnje od Čižića. Površina : 71....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je nova mediteranska samostojeća kuća sa tri odvojena apartmana i otvorenim pogledom na more, smještena na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini lijepih plaža. Ukupna stambena površina od 266 m2 raspoređena je na suteren, prizemlje i....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 235.000 €, 64,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman na prvom katu s bazenom na otoku Krku, Šilo. Apartman je dio luksuznog kompleksa od 3 zgrade, u svakoj zgradi se nalaze 3 stana. Apartman se nalazi na prvom katu zgrade s ukupno 2 kata, površina apartmana je 63,5m2. Dvosobni apartman sa izlazom na terasu sastoji....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OTOK KRK ? KLIMNO, trosoban apartman 60 m2 s pogledom na more, 300 m od plaže Na prodaju je predivan, potpuno namješten apartman površine 60 m2 s otvorenim pogledom na more, smješten na mirnoj lokaciji u Klimnu na otoku Krku, svega 300 metara od plaže. Apartman se nalazi na prvom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 75,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, prodaja dvoetažnog apartmana 60 m od mora. Apartman površine 75 m2 proteže se na dvije etaže, visoko prizemlje i prvi kat, smješten u stambenoj zgradi sa ukupno četiri stambene jedinice. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 166.000 €, 47,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK, ŠILO - Jednosoban stan sa parkingom U ponudu smo dobili ovaj jednosoban stan sa parking mjestom u pitomom mjestu Šilo na otoku Krku. Stan je površine 47 m2 a sastoji se od jedne spavaće sobe, kupaone, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone. Stan je smješten na prvom katu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani dobrinj 1.kat do 3700 eura/m2 (94)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni