- apartmani ZADAR

  • Za upit "apartmani zadar" pronađeno 155 nekretnina - prosječna cijena 4.159 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ZADAR, 1.000.000 €, 358,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvojna kuća sa tri velika sređena apartmana na Diklu, na parceli ukupne površine 452 m2. Sastoji se od apartmana u prizemlju te prvog i drugog kata. Apartmani su identične stambene površine od 107 m2 a sastoje se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 669.660 €, 147,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Diklo, Zadar - Z3S3 u mirnom dijelu Dikla Na prodaju je stan u prizemlju zgrade novije gradnje. Stan se sastoji od hodnika, praktične tehničke sobe, dvije kupaonice, dvije spavaće sobe, svijetle kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom te također sa teretanom i igraonicom u podruku....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 449.000 €, 112,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se vrhunski namješten stan na izvrsnoj lokaciji u Zadru dovoljno blizu samog centra, a opet daleko od gužve staroga grada. Smješten je na trećem katu stambene zgrade izgrađene 2017. g. Tlocrtna površina mu je 135 m, dok stambena neto površina iznosi 112 m. Stan je u naravi....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Poluotok, 195.000 €, 35,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzno namješten studio apartman u srcu Zadra ? Kalelarga Na prodaju je luksuzno uređen studio apartman smješten na drugom katu starije stambene zgrade, u samom srcu povijesne jezgre Zadra ? Kalelargi. Stan površine 35 m² potpuno je renoviran 2023. godine u rustikalnom stilu, s....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 159.000 € na 165.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ZADAR, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 159.000 €
25.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane apartman 40 m s pogledom na more, 200 m od mora U atraktivnom dijelu Petrčana, na samo 200 metara od mora i uređene plaže, smješten je apartman površine 40 m, na trećem katu zgrade, s terasom i pogledom na more. Apartman se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 390.000 €, 70,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Zadar nije samo grad, nego tržište koje radi cijele godine. A Kalelarga je njegova najjača valuta. Lokacija gdje se ne traži gost ? gost dolazi sam. Kaiser Immobilien izdvaja investiciju koja ima smisla od prvog dana. Na prodaju su dva identična studio apartmana, smještena jedan do....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 369.800 €, 68,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U samom prvom redu do mora u okolici Zadra, ovaj ekskluzivni projekt nudi stanove koji spajaju luksuz, funkcionalnost i moderan dizajn. Svaka jedinica pažljivo je osmišljena kako bi maksimalno iskoristila prostor i pružila panoramski pogled na more i Velebit, stvarajući osjećaj slobode....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 260.000 €, 71,04 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Komforan apartman sa vrtom Prodaje se visokokvalitetni apartman u prizemlju zgrade na dva kata , sa ukupno 12 stanova, u prekrasnom primorskom mjestu Sveti Filip i Jakov, 24km udaljenog od grada Zadra, sakriven od prometne buke, u blizini plaža i svih....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 665.000 €, 133,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA LOKACIJA - 70 METARA OD MORA - POGLED NA MORE U prodaji luksuzan i moderan dvoetažni apartman s pogledom na more, udaljen od mora i plaže svega 70 metara. Ovaj elegantan i moderan apartman dio je visokokvalitetne stambene zgrade koji nudi savršen spoj komfora i stila.....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 446.000 €, 77,92 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Sveti Filip i Jakov ? Moderno stanovanje s pogledom na more, gdje svaki dan ima svoj ritam Na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, svega nekoliko minuta hoda od mora, nastaje komorni rezidencijalni projekt dviju stambenih zgrada s ukupno 12 jedinica. Zahvaljujući ograničenom....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 790.000 €, 212,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzan apartman, u blizini Zadra, 5 metara od mora sa vrtom i privatnim parkingom. Ekskluzivna nekretnina površine 212m nalazi se na prvom redu do mora te gleda na natkrivenu terasu i vrt površine 290m. Vrlo rijedak pogled koji se pruža iz nekretnine zadovoljit će svakog kupca.....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Puntamika, 395.000 €, 150,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Dobrodošli u projekt "Diklovac - moderni stanovi za prodaju"! OPIS NEKRETNINE: Apartman se nalazi na zadnjem katu zgrade te posjedujem vlastitu krovnu terasu s otvorenim pogledom na more! Planirano useljenje prosinac 2024.godine. Sastoji od slijedećih prostorija: - ulazni prostor....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Bili Brig, 440.000 €, 68,00 m2 cca 6470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, KOLOVARE Premium apartman 100m od mora s velikom terasom i vlastitim parkingom Ekskluzivna investicijska prilika na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadru! Prodaje se potpuno renoviran i vrhunski opremljen apartman s kategorizacijom 4 zvjezdice, smješten u elitnom dijelu....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 960.000 €, 141,00 m2 cca 6810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Zadar moderni troetažni apartman prvi red do mora. Apartman je u cijelosti namješten talijanskim dizajnerskim namještajem, smješten na odličnoj lokaciji, direktno na plaži uz more. Apartman je smješten na prvom i drugom katu s pripadajućom krovnom terasom u novoj modernoj zgradi sa....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 270.000 €, 56,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

DIKLO APARTMAN S VRTOM, TERASOM I POGLEDOM NA MORE - PRODAJA U mirnom i traženom dijelu Zadra Diklo, svega 100 m od mora, prodaje se ugodan apartman površine 56,20 m smješten u manjoj stambenoj zgradi iz 2000. godine. Nekretnina se nalazi u izuzetno tihom okruženju, uz predivnu šumicu,....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 414.464 €, 54,00 m2 cca 7680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U srcu Dalmacije, nadomak Zadra, na obali slikovitog mjesta Sv. Filip i Jakov, nalazi se luksuzni kompleks s 5 zvjezdica koji obuhvaća hotel i šest objekata s ukupno 60 rezidencija. U njemu se ispreplic?e sve s?to je potrebno za idealan odmor cijele obitelji ? od wellnessa i SPA zone,....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Voštarnica, 725.000 €, 125,00 m2 cca 5800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju luksuzni apartman S2 u novogradnji smještenoj u prvom redu do mora u Zatonu kod Zadra, na izuzetno atraktivnoj lokaciji uz samu obalu i šetnicu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a i natkrivene....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Višnjik, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni stan smješten na samo 50 metara od mora sa jacuzzijem i saunom. Apartman ukupne površine 105m2 sagrađen u moderno dizajniranoj stambenoj zgradi građenoj s vrhunskim materijalima koja se proteže na ukupno 3 etaže. Zgrada se nalazi na izuzetno privlačnoj lokaciji 7 kilometara....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 669.500 €, 213,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasna novouređena kuća na mirnoj i tihoj lokaciji na Boriku u Zadru. Kuća se sastoji od podruma koji je pretvoren u konobu sa kaminom. Prvog kata na kojem se nalazi trosoban stan sa kuhinjom i blagovaonom, dnevnim boravkom, dva kupatila, tri spavaće sobe i terase. Na....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 457.000 €, 78,30 m2 cca 5840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZADAR, 549.539 €, 67,00 m2 cca 8200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Diklo, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se