- apartmani PAZIN

  • Za upit "apartmani pazin" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.203 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (prosječna površina)
    • barem 280 m2
    • 340 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PAZIN, 600.000 €, 288,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PAZIN - Kuća s restoranom na velikoj okućnici Kao administrativno središte Istarske županije, Pazin je od 19. stoljeća poznat kao "srce Istre" zbog svog strateškog položaja na poluotoku. Prekrasnu sliku rijeke Pazinčice koja izbija u Pazinsku jamu iznad ponora od 130 metara,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 234.000 € na 215.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAZIN, 215.000 €, 120,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 234.000 €
28.03.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

PAZIN, u ponudi imamo kuću s vrtom i vlastitim parkingom. Kuća se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život, u neposrednoj blizini nalaze se trgovina, škola, vrtić, dom zdravlja, frizerski/kozmetički salon, kafići, restorani i banke. Uzevši u obzir lokaciju, nekretnina je....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi imamo pravu rijetkost na tržištu U SAMOM SRCU iSTARSKE ŽUPANIJE! Na odličnoj lokaciji u blizini Pazina, imamo u ponudi dva potpuno adaptirana i namještena stana u istoj kući. Prvi stan površine 50 m2 smjestio se na prvom katu zgrade, sljedećeg koncepta: kupaonica, dvije spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pazin'
550.000 €
195.000 €
234.000 €
  Apartman, PAZIN, Centar, 228.000 €, 80,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Pazin stan kompletno renoviran na odličnoj lokaciji Prodajemo kompletno renoviran stan u centru grada od cca 80m2. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila i dnevnog dijela. Grijanje i hlađenje na klime. Detaljnije informacije isključivo na upit. .

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 700.000 €, 280,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U malom mjestu u središnjoj Istri prodaje se kuća s bazenom i prostranom okućnicom od 11359 m2. Kuća je površine 280 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, na katu kuće se nalaze tri spavaće sobe i dvije kupaone. U drugom dijelu kuće,....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 730.000 €, 300,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien prodaje lijepu kuću sa bazenom koja se nalazi u malenom selu u središnjoj Istri. Velika okućnica od 12000m2 vam omogućuje da u ovoj vili možete uživati u ljepoti prirode, a opet istovremeno Vam nudi blizinu najljepših istarskih gradova. Svi gradski sadržaji nalaze....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 730.000 €, 280,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U romantičnom i mirnom naselju udaljenom 10-ak minuta vožnje od centra Pazina smjestila se ova moderna ljepotica s bazenom. Zbog svega što pruža, zasigurno je jedna od boljih prilika koja će oduševiti i one s visokim kriterijima! Osim što se nalazi na imanju od 11 000 m koji garantiraju....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 370.000 € na 330.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PAZIN, 330.000 €, 350,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom i ugodnom okruženju u okolici Trviža prodaje se samostojeća kuća ukupne površine cca 350 m², smještena na cca 800 m² okućnice. Kuća je građena 1980-ih godina i prostire se na tri etaže: podrum, prizemlje i kat, te nudi mnogo prostora i mogućnosti za uređenje prema željama....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 670.000 €, 450,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2024.,

www.crozilla.com

U srcu zelene Istre, na brežuljku iznad slikovitog gradića Pazina, smjestio se izvanredan kompleks od pet autentičnih kamenih kuća, nudeći savršeno utočište za one koji traže spoj mira, privatnosti i luksuza. Ova impresivna nekretnina, prostire se na prostranoj parceli od 1200 m2....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 600.000 €, 323,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Centralna Istra, prodajemo autohtonu kamenu kuću za odmor na mirnoj lokaciji. Tradicionalno dizajnirana istarska kamena kuća koncipirana je kao katnica sa podrumom, prizemljem i katom sveukupne površine 323 m2. U podrumu je smješten veliki vinski podrum, praonica, garderoba te dva....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, 195.000 €, 50,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Pazin, okolica, stan u kući sa studio apartmanom Prodaje se u potpunosti namješten stan veličine 50 četvornih metara na katu kuće u Pazinu-Trviž. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone, te predsoblja gdje se nalazi ugradbeno spremište.....

 
 
 
  Apartman, PAZIN, Na upit, 360,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

TINJAN, U ponudu smo dobili ovo jedinstveno imanje s pet kamenih kuća ukupne stambene površine od 360 m². Smješteno na zemljištu površine 1.500 m², imanje je u potpunosti ograđeno tradicionalnim istarskim suhozidom i obogaćeno uređenim zelenilom, što pruža potpuni mir i privatnost.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more