- apartmani KANFANAR

  • Za upit "apartmani kanfanar" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.795 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • samostojeća
    • moderan
    • 1.kat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, KANFANAR, 250.000 €, 103,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Kanfanar kuća sa dvorištem RE/MAX Centar nekretnina izdvaja ovu kuću sa dvorištem stambene površine 66m2. Kuća ima kuhinju, kupatilo, dnevni boravak i sobu. Do kuće se nalazi uređena pomoćna zgrada od 37m2. Prostor je koncipiran kao spremište i vešeraj, a može se preurediti....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 395.000 € na 410.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, KANFANAR, 410.000 €, 217,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 395.000 €
23.05.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja lijepu samostojeću obiteljsku kuću sa dvije stambene jedinice i posebnim apartmanom u dvorištu. Kuća se nalazi na lijepoj okućnici veličine cca 1100m2. U prizemlju se nalazi stan površine 68m2, s openspace konceptom kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
 
+47%

Promjena cijene sa 150.000 € na 220.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, KANFANAR, 220.000 €, 207,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 250.000 €
02.03.2026 - 150.000 €
18.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Smještena u mirnom mjestu Kanfanar u središnjoj Istri, ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za kupce i investitore koji traže kuću s dodatnim razvojnim potencijalom. Nekretnina se nalazi na zemljištu površine približno 733 m² i uključuje postojeću stambenu zgradu zajedno s vrijednim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani kanfanar'
795.000 €
600.000 €
695.000 €
  Apartman, KANFANAR, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 67 m², s dodatnom terasom od 12 m². Ova nekretnina nalazi se na mirnoj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? škole, vrtića, javnog....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 265.000 €, 83,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja prostran stan smješten na prvom katu moderne novogradnje, ukupne površine 83 m², s dodatnom terasom od čak 17 m². Stan se nalazi na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život, a u blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 260.000 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ekskluzivni stan u prizemlju u kvalitetnoj novogradnji ? površine 81 m², s dvije spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom spojenim s kuhinjom i modernom kupaonicom. Ovaj stan pruža izniman komfor zahvaljujući podnom grijanju u cijelom....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 66.000 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja : Na samo 9 km od centra Rovinja, na 5 min lagane vožnje prodajemo ovu odličnu nekretninu za ljubitelje mira, cvrkuta ptica i prirode. U samom centru Bubana, u prizemlju autohtone kamene kuće smjestio se ovaj stančić, ukupne korisne....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax Centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u prizemlju novogradnje. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice i terase. Stambena površina je 58 m2, a terasa je 11 m2. Trenutno je u roh bau fazi. Planirana završna izvedba uključuje....

 
 
 
  Apartman, KANFANAR, 187.000 €, 70,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Stan se nalazi u prizemlju kuće, ukupne površine 70 m, te ima vlastiti zaseban ulaz koji osigurava dodatnu privatnost. Ispred stana nalazi se i mala terasa od 10 m, savršena za jutarnju kavu ili opuštanje na svježem zraku. Unutrašnjost stana osmišljena je u modernom i funkcionalnom....