- apartmani FUNTANA

  • Za upit "apartmani funtana" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.289 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 470000 eura (prosječna cijena)
    • do 570000 eura
    • do 4700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • moderan
    • okućnica
    • 1.kat
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, FUNTANA, 675.000 €, 172,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Funtana je šarmantno ribarsko mjesto smješteno između Poreča i Vrsara, poznato po opuštenoj mediteranskoj atmosferi, uređenim plažama i vrhunskoj gastronomskoj ponudi. Idealna je za miran obiteljski život tijekom cijele godine, ali i kao atraktivna turistička destinacija s velikim....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 535.500 € na 595.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, FUNTANA, 595.000 €, 119,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2023 - 495.000 €
26.10.2024 - 535.500 €
25.04.2026 - 595.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se trosoban stan u novogradnji površine 119 m2. Stan se nalazi na zadnjem katu moderne zgrade u mansardi i sastoji se od dvije kupaone, dnevnog boravka s kuhinjom, tri spavaće sobe i terase. Grijanje će biti rješeno putem dizalice topline a hlađenje putem klima uređaja. Stanu....

 
 
 
  Apartman, FUNTANA, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

ReMax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja prostran i moderno uređen stan u prizemlju novogradnje, ukupne površine 99 m², smješten na odličnoj lokaciji u Funtani, svega 500 m od mora. Stan se nalazi u mirnom okruženju, a u neposrednoj blizini dostupni su svi sadržaji potrebni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani funtana'
320.000 €
670.000 €
  Apartman, FUNTANA, 315.000 €, 65,87 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

ReMax Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja funkcionalan i lijepo organiziran stan u prizemlju manje stambene zgrade, ukupne površine 66 m². Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te prostranog open space prostora koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak,....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 347.850 € na 386.500 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, FUNTANA, 386.500 €, 77,30 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2023 - 320.000 €
26.10.2024 - 347.850 €
25.04.2026 - 386.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se trosoban stan u novogradnji površine 77,30 m2. Stan se nalazi na zadnjem katu moderne zgrade u mansardi i sastoji se od kupaone, dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe i terase. Grijanje će biti rješeno putem dizalice topline a hlađenje putem klima uređaja. Stanu....

 
 
 
  Apartman, FUNTANA, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Funtana stan 120m2 Prodajemo stan od 120m u ovom turističkom mjestu 800 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije kuhinje sa dnevnim boravkom, dvije sobe, dva kupatila i spremištem od 10m2. Stan je koncipiran na način da se može koristiti kao jedan stan a ima....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 238.500 € na 265.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, FUNTANA, 265.000 €, 53,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2023 - 212.000 €
26.10.2024 - 238.500 €
25.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji površine 53 m2. Stan se nalazi na prvom katu moderne zgrade, sastoji se od kupaone, dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe i terase. Grijanje će biti rješeno putem dizalice topline a hlađenje putem klima uređaja. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 298.350 € na 331.500 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, FUNTANA, 331.500 €, 66,30 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.05.2023 - 265.000 €
26.10.2024 - 298.350 €
25.04.2026 - 331.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji površine 66 m2. Stan se nalazi na prvom katu moderne zgrade, sastoji se od kupaone, dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe i terase. Grijanje će biti rješeno putem dizalice topline a hlađenje putem klima uređaja. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Apartman, FUNTANA, 197.000 €, 44,50 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX CENTAR NEKRETNINA iz svoje ponude izdvaja- predivan stan u Funtani u mirnoj ulici na samo 700m od mora i 400m od centra mjesta. Ako tražite savršenu nekretninu blizu mora koja je odmah spremna za useljenje ili turistički najam? Ovaj predivan, potpuno namješten stan u Funtani....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 189.000 € na 210.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, FUNTANA, 210.000 €, 42,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2023 - 174.000 €
26.10.2024 - 189.000 €
25.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se jednosoban stan u novogradnji površine 42 m2. Stan se nalazi na zadnjem katu moderne zgrade u mansardi i sastoji se od kupaone, dnevnog boravka s kuhinjom, jedne spavaće sobe i terase. Grijanje će biti rješeno putem dizalice topline a hlađenje putem klima uređaja. Stanu....

 
 
 
  Apartman, FUNTANA, 424.000 €, 113,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja moderan stan smješten na drugom katu višestambene zgrade u mirnom i ugodnom okruženju u Funtani. Planirani završetak gradnje je do jeseni 2026. godine. Stan ima ukupnu površinu od 113 m² i funkcionalno je raspoređen kako bi pružio maksimalnu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena