- apartmani DOBRINJ

  • Za upit "apartmani dobrinj" pronađeno 317 nekretnina - prosječna cijena 3.933 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • samostojeća
    • moderan
    • namješten
    • vrt
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, apartman na 1. katu stambenog objekta, s ukupno šest stambenih jedinica, građen 2010. godine. Apartman površine 73 m2, sastoji se od ulaznog prostora, 2 spavaće sobe, kupaone, wc-a, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom te ostave. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 425.000 €, 172,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

CASA BELLA iz ponude izdvaja na otoku Krku, u mirnom mjestu Polje, svega 1,5 km od centra Šila, prodaju se dvije potpuno renovirane kamene kuće s bazenom. Ove nekretnine čine jedinstvenu cjelinu podijeljenu na tri lijepo uređena apartmana, idealna za odmor, život ili investiciju u....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Dvojna kuća s dva apartmana u blizini mjesta Soline, otok Krk Na atraktivnoj lokaciji u blizini mjesta Soline na otoku Krku, prodajemo dvojnu kuću s dva odvojena apartmana, smještenu na parceli površine 234 m2. Kuća se proteže na dvije etaže: Prizemlje: apartman s dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 198.000 €, 45,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Apartman u prizemlju stambene zgrade udaljene 400m od mora. Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje s blagovaonicom kupaonice i prostrane lođe s pogledom na more i zelenilo. Smješten je u mirnoj ulici odvojenoj od ljetnih gužvi .a opet u blizini svih šetnica i plaža.U produžetku lođe....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 275.000 € na 245.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 59,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 275.000 €
04.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Soline na otoku Krku, na atraktivnoj lokaciji svega nekoliko koraka od mora, prodaje se šarmantan apartman koji kombinira moderan komfor, praktičnost i prekrasan pogled na more. Smješten je na drugom katu uredno održavane stambene zgrade te predstavlja idealan izbor za osobni....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 364.000 €, 85,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo samostojeću kuću na Krku, mjesto Kras, god. izgradnje 1995., čisto vlasništvo 1/1, ukupne površine 408m2, mirna lokacija, okružena zelenilom. Kuća se sastoji od 85m2 stambenog prostora, u prizemlju kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak s kaminom, na katu 3 sobe, kupaonica....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.07.2025 - 225.000 €
15.10.2025 - 215.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan-apartman se sastoji od hodnika,dvije spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom,kupaonice,izbe,terase i parking. Stan ima dobar raspored,kompletno je namješten,vrlo malo koršten i u odličnom je stanju. Mirna lokacija,a od mora-plaže je udaljen cca 500 metara .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja uvala Soline: Apartman u neposrednoj blizini mora Na prodaju je moderni apartman smješten na drugom katu novogradnje u mirnoj uvali Soline, udaljen samo 200 metara od mora. Ovaj atraktivan apartman površine 61 m² sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice te open-space....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 166.000 €
15.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu mjesta Šilo na otoku Krku, na svega 500 metara od mora, nalazi se ovaj šarmantni apartman na prvom katu ukupne površine 47 m². Smješten u manjoj stambenoj jedinici s posebnim ulazom, apartman nudi mir, privatnost i funkcionalan raspored ? savršen za odmor ili turistički....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 670.000 €, 175,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća s tri apartmana i bazenom! Nekretnine otok Krk Na prodaju je prekrasna samostojeća kuća smještena na mirnoj lokaciji uz zelenu zonu na otoku Krku u Šilu. Ova kuća se nalazi na parceli površine 706 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 275.000 €, 50,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Uživajte u komforu ovog prekrasnog, potpuno opremljenog apartmana s bazenom, smještenog u mirnom dijelu Šila. Samo nekoliko koraka dijeli vas od plaže i svih sadržaja. Ovaj predivni jednokatni apartman, smješten u prizemlju kvalitetno građene zgrade, idealan je za opuštajući odmor.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 210.000 €, 44,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi nekretnina kod agencije Stan Grad Immobilien, na području otok Krk se nalazi vrlo atraktivan apartman savršen za turistički boravak i odmor na Jadranu. Ovaj apartman je smješten na odličnoj i rijetko dostupnoj lokaciji u samoj blizini mora te na pješačkoj udaljenosti od središta....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U novoizgrađenoj zgradi u mirnom dijelu Čižića na otoku Krku, nalazi se ovaj funkcionalan dvosobni apartman na prvom katu, savršen za opušteno stanovanje ili turistički odmor. Svaka stambena jedinica u objektu ima vlastiti ulaz, što osigurava veću privatnost i osjećaj neovisnosti.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 227.000 €, 48,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Lijepo uređen apartman površine 48m2 nalazi se na odličnoj lokaciju u drugom redu od mora. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,spavaće sobe,kupaonice i lođe s pogledom na more. Na ograđenoj okućnici zgrade pripada mu jedno parkirno mjesto. Apartman ima uhodani....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 277.000 € na 295.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 73,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 277.000 €
02.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja - ŠILO - PRODAJA Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu gradi se nova zgrada modernog projekta, a završetak gradnje predviđen je za ljeto 2027. godine. U ponudi je apartman na 1. katu ukupne površine 73 m², koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 430.000 €, 172,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo okolica - prodaju se dvije kamene kuće koje obuhvaćaju tri odvojena apartmana s bazenom i uređenom okućnicom na mirnoj lokaciji. Jedna kuća predstavlja dvije stambene jedinice. Apartman u prizemlju obuhvaća 63 m2 stambene površine i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 21.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 68,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 259.000 €
21.02.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, apartman u izgradnji s otvorenim pogledom na more. Apartman stambene površine od cca. 68 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, spremišta, tri spavaće sobe, wc-a, te velike kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojih se izlazi na terasu. Apartman će....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 166.000 € na 159.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 159.000 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2025 - 177.000 €
16.08.2025 - 166.000 €
18.04.2026 - 159.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Mjesto Šilo. Stan na 1 katu u zgradi od 4 stana.. -stan ima 47m2 -dboravak sa kuhinjom - spavaća soba -WC -parkiralište Stan je komplet namješten , tako se i prodaje. Blizina trgovine Od plaže i centra Šila 700 m Mirna lokacija ID KOD AGENCIJE: 4628-7075 AS nekretnine Mob: 092/124-1676....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.crozilla.com

Šilo, otok Krk, lijepo uređen apartman na mirnoj lokaciji sa pogledom na more. Nalazi se na lokaciji cca 400m od plaže i 800m od centra mjesta Šilo, na drugom katu apartmanske zgrade. Sastoji se od kuhinje s dnevnim boravkom i blagovaonicom, spavaće sobe, ostave, kupaonice i natkrivene....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 227.500 €, 48,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je namješten apartman na prvom katu više obiteljske kuće na odličnoj lokaciji udaljen samo 80 m od mora i lijepih plaža. Zauzima stambenu površinu od 48 m2 i sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaone, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 218.900 €, 47,90 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan, potpuno uređen apartman na atraktivnoj lokaciji Soline 29, smješten u mirnom i ugodnom dijelu, svega 50 metara od mora. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi, moderno je namješten i potpuno opremljen ? sve je uredno, funkcionalno i spremno za korištenje bez....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, Na upit, 359,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

KUĆA NA SAMO 100 METARA OD MORA - OTOK KRK Prodaje se samostojeća kuća izgrađena 1990. godine, površine 359 m. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja koje služi kao spremište. Nalazi se na prostranoj okućnici od 1200 m, na kojoj je moguće izgraditi bazen. Svaka stambena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-316 (od ukupno 317)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr